Esileht Lapse ootamine platsentaarne kasvufaktor – mure :(

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: platsentaarne kasvufaktor – mure :(

Postitas:
Kägu

Tere,

Tean, et oscari vereanalüüsid justkui ei näita üksi midagi, aga olen siin ja seal otsinud ja ikkagi mul madal number. Tegin riiklikus vereanlüüsid ja siis näitas platsentaarset kasvufaktorit 9.1, reedel tegin Soisi juures uued analüüsid ja platsentaarne kasvufaktor on langenud 7.7 peale. 🙁 Kas ma peaks muretsema? Oscari UH on ka alles järgmisel nädalal…

Panen oma PAPP-A ja fb-HCG ka siia:

PAPP-A – esimene analüüs 1.903 ja kaks päeva hiljem 2.419

fb-HCG- esimene analüüs 85 ja kaks päeva hiljem 84.8

 

Kas keegi oskab öelda miks see nõnda langeda võiks?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse neid analüüse 2 korda võetud on sul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks on erinevatel laboritel erinevad normid.

Teiseks on kõikide analüüside puhul lubatud väikene varieeruvus – ka hommikul ja õhtul võetud analüüsid võivad veidi erinevad olla.

Kolmandaks oled sa raisanud meie kõigi ühist ressurssi ja raha, kui käid paralleelselt samu uuringuid tegemas nii nö. riiklikus kui erameditsiini asutuses. Sest Šoisi juurde sa oleks ju läinud niikuinii, eksole (?).

See on sinu teadlikult võetud otsus ennast segadusse ajada erinevates kohtades antud analüüsidega, mida sa iseseisvalt interpreteerida ei oska. Sul pole tegelikult õigust käia nüüd selgitusi nõudmas.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisid lausa kahes kohas proove andmas aga vastuste kohta tuled Perekooli selgitusi küsima ????

99% meist ei tea, mida (kui üldse) need numbrid ja tähed siin eraldiseisvalt tähendavad ja see 1%, kes teab, soovitab sul nagunii sinu enda arstiga nõu pidada

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Tean, et oscari vereanalüüsid justkui ei näita üksi midagi, aga olen siin ja seal otsinud ja ikkagi mul madal number. Tegin riiklikus vereanlüüsid ja siis näitas platsentaarset kasvufaktorit 9.1, reedel tegin Soisi juures uued analüüsid ja platsentaarne kasvufaktor on langenud 7.7 peale. ???? Kas ma peaks muretsema? Oscari UH on ka alles järgmisel nädalal…

Panen oma PAPP-A ja fb-HCG ka siia:

PAPP-A – esimene analüüs 1.903 ja kaks päeva hiljem 2.419

fb-HCG- esimene analüüs 85 ja kaks päeva hiljem 84.8

Kas keegi oskab öelda miks see nõnda langeda võiks?

Otsi psühholoogilist abi palun endale ja jäta oma rasedus rahule.
0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Antud vereanalüüsid üksinda ei ütle sulle mitte midagi. Nende vastustega saad ainult ja ainult siis midagi teada, kui on tehtud ultraheli. Olgu need numbrid ükskõik kui erinevad 🙂 ämmaemanda arvutis on spetsiaalne programm, kuhu lisatakse UH saadud mõõdud ja vereanaluusi vastused, see programm arvutab välja riskid. Internetist ei leia nendele mitte ühtegi adekvaatset vastust. Tean, et igasugused numbrid, nende kasv/langus tekitab muret. Mõistan sind täielikult! Ma siiralt loodan, et tänaseks on sul juba OSCAR tehtud ja saad enda rasedust edasi nautida 🙂 ilusat ootusaega????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine platsentaarne kasvufaktor – mure :(