Esileht Väikelaps Playmobil tellimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Playmobil tellimine

Postitas:

Palun kogemusi https://www.playmobil.ee/ lehega. Kas olete tellinud ja kõik on ok olnud?
Suured tänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin jõuludeks lapsele sealt asja, mida mujal tol hetkel veel ei müüdud. Aga ei olnud tore kogemus. Tellitud asjal oli üks jupp katki ja uue jupi saamisele kulus kuu aega. Reageeriti alles siis kui sai nende Facebooki lehele negatiivne kommentaar jäetud. Ise olen enamus asju tellinud Mytoys.de ja Amazonist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin hiljuti toote, mida mujal saada polnud, isegi Amazonis mitte.
Kõik oli ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tellinud viimased 3 aastat ühest väiksest Playmobile müüvast e-poest.
Varem oli neil kauplus ka T1 kaubanduskeskuses, kuid seal nad kahjuks panid oma uksed kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 18:49; 21.09 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soe soovitus, lase ettevõtet krediidiinfo.ee portaali kaudu kontrollida -kas makse maksavad, võlgnevus, palju personali, palju tulu, mis b-kaardil seisab. Saab kõige adekvaatsema pildi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 19:42; 22.09 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soe soovitus, lase ettevõtet krediidiinfo.ee portaali kaudu kontrollida -kas makse maksavad, võlgnevus, palju personali, palju tulu, mis b-kaardil seisab. Saab kõige adekvaatsema pildi.

Sooja soovituse eest tänan, kuid mis ma selle kontekstivälise soovitusega peale peaks hakkama?
Mis ma nende numbritega peale hakkan, et kui on 3 töötajat, siis pole usaldusväärne ja kui makse maksavad vähem kui XS – siis pole mõtet tellida? Mis seal b-kaardil siis peaks olema või mitte olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 18:49; 21.09 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 töötajat võib olla, aga kui tööjõumakse ei maksta, siis ilmselt mustalt tööl. Maksevõlgnevus näitab jälle, et kas üldse on vahendeid kodulehel oleva kauba tellimiseks/ostmiseks. B kaardilt näeb ära, mille all firma rahad on, palju kapitali jne. Praegu koroona ajastu, väiksemad tegijad kõrbevad.

Sellelt lehelt mina ei telliks! Ma ei näe kuskil eestis asuva filiaali juriidilist aadressi, kuigi saab eesti valida. See leht tundub mytoys.de koopia, kuigi eesti domeeniga..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 19:42; 22.09 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa konkreetselt soovid ?
Ma sain laadalt Playmobile müüva esindaja kontakti.
Ütle konkreetselt mis huvitab, saan küsida, kas tal on seda. Mingi vaheladu on siin.
Kui sul on keegi tuttav, saab ka Mytoyst kamba peale tellida: https://www.mytoys.de/spielzeug-spiele/spielwelten-sammelfiguren/playmobil-sub/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Playmobil tellimine