Esileht Koolilaps Playstation, Nintendo, Xbox- milline neist?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Playstation, Nintendo, Xbox- milline neist?

Postitas:

Playstation, Nintendo, Xbox- see maailma on minu jaoks täiesti võõras ning seetõttu paluksin soovitusi, tähelepanekuid, nõuandeid. Nimelt soovin 7-aastasele poisile midagi nendest osta, kuid milline oleks mõistlik? Mis on ühe eelised teise ees ning eeldan, et seda saaks ikka pikalt kasutada (jah, mängud tuleb eakohased leida). Igasugused arutelud, mõttekäigud nende kohta teretulnud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta Playstation 4. See on kõige popim paraku Praegu on kõvad soodukad ka.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS4 on kõige tegijam vist jah. Kuigi need XBoxiga üsna sarnased. Neile on mõlemale suht samad mängud ka. Nintendo on aga hoopis omaette ooper koos just sellele mõeldud mängudega. Mulle endale tundub, et Nintendo on rohkem lastele suunatud ja XBox ja PS4 lastest täiskasvanuteni. Minu 7aastane poiss saab ilmselt jõuludeks Nintendo Switchi. PS4 ja PS3 on meil juba olemas.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 20:54; 02.12 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta see, mis on lapse sõpradel. Siis saavad onlines koos mängida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Playstation, Nintendo, Xbox-milleks üldse on vaja 7-aastasele taoliseid mänge?
Ja mis on nende ‘eakohased mängud’ mida teemaalgatuses mainiti?

Nutiseadmetes päevade ja tundide kaupa istumisest on veel vähe selles eas?

No ja muidugi iPhone on ka juba olemas, selles ma ei kahtle üldse.

Kas teemaalgataja on lapsevanem või sugulane, mis motiveerib küll seda tegema? Keegi teine samuti pole üllatunud, see on siis uus normaalsus või?

Mis east alates on teie lastele Playstationit, Nintendot, Xbox-i tutvustatud? Kas 3, 4-6a.?

Võtke laps ette ja püüdke leida muid vahendeid millega ta päeva kuidagi sisustada. See et sõpradel need on pole mingi näitaja. Või kui, siis see näitab, et tuleks teised sõbrad valida.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 06:20; 10.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Xbox one’il saab microsofti konto abil panna ajalised limiidid, millal ja kui pikalt mängida võib. Ma ei tea, kas teistel ka selline võimalus on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan xboxi. Mulle on südamelähedane just pult (vb minu kiiks) ja meeldib user interface. Peaks saama mängida ka vanade xboxide mänge. Neid võib leida tegelikult väga soodsate hindadega. Miinus- hind.
PS4, see ise veidi soodsam, mängud märksa odavamad (sh järelturul). Eestis järelturg suurem. Miinus on see, et PS3 (ja teisi vanu) mänge sellega mängida ei saa.

Minu ebapopulaarne arvamus on, et xbox.

Swich on maailm, millega kursis pole, seega seda ei oska kommenteerida.

Kes iganes siin juba ohkis, et kohutav-kohutav, võtku teadmiseks, et vati sees kasvatades ja alles 15 aastaselt esimesi ekraane näidates kasvatate eelmise sajandi inimesi. Tulevikus on ehk kõige kõvem mees, kes kõige kiiremini puldiga opereerib, mitte see kes kõige paremini Shakespare’i tsiteerib.
Kusjuures kasvasin mängides arvutimänge juba 7. eluaastast ja olen hakkama saab täiskasvanu.
Aga noh, perekooli värk, võtan oma mantli ja hakkan minema.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-aastasele ostaks mina Playstationi. M2ngude valiku poolest pigem.

Aga jah kui midagi sellist hankida tuleb ka kohe limiidid peale panna. V2ga s6ltuvusttekitav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni vist tõsimeeli arvab, et ainus õige eluviis on amišite oma. Ja kui kodus on arvuti, telekas, tahvel, telefon ja konsool, siis lapsed mängivad hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni.

Minu lapsed on praktiliselt beebist peale nutivahendeid ja konsoole näinud ja see ehk ongi põhjus, miks nad ekraanide ees tundide viisi ei passi: see pole mingi ohhoo ja vau elamus. Kui uue mängu saavad, on paariks nädalaks jälle rohkem elevust ja soovi mängida, aga muul ajal avaldavad soovi konsoolis mängida umbes 2x kuus, mida minu arvates küll palju pole. Nüüd on nad oma sõpradelt Nintendost kuulnud ja soovivad super Mario mänge mängida. Muude mänguasjadega, lauamänge ja õues mängida pole samuti mingi probleem, seega ei näe põhjust, miks jõuluvana seda tuua ei võiks.

Tehnika areneb ja minu arvates ei ole mõistlik lapsi elu eest ekraanidest eemal hoida, sest tänapäevaelu paratamatult nende ümber käib. Kui mõistlikult lastele nutivahendeid ja konsoole tutvustada, sealjuures ohtudest rääkides, kasvavad lapsed palju teadlikumalt üles, kui need, kes alles hilises teismeeas neist teada saavad ja siis keelatud vilju maitsma asuvad.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 20:54; 02.12 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et osta kõik ja iPhone osta ka lisaks. Paari kolme aasta pärast saad siis teema siia teha, et laps istub ainult ekraanis, üldse ei õpi.

Olen ka seda katset teinud, mida viimane kägu. Kõik ekraanid on vabad. Lapsed mängivadki, hommikust õhtuni, ei söö kah! Loomulikult piirame ekraanide kasutamist. Lapsed on erinevad, mõned vb ei satu neist sõltuvusse. Enamik siiski satub. Täiesti jabur on, et lapsevanem otsustab, et ostan seitsmesele loetelust valiku. No kannata ometi ära kuni ta ise nõuab/küsib seda. Miks sa ise ahvatled teda ekraani ette?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:33; 08.12 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan xboxi. Mulle on südamelähedane just pult (vb minu kiiks) ja meeldib user interface. Peaks saama mängida ka vanade xboxide mänge. Neid võib leida tegelikult väga soodsate hindadega. Miinus- hind.

PS4, see ise veidi soodsam, mängud märksa odavamad (sh järelturul). Eestis järelturg suurem. Miinus on see, et PS3 (ja teisi vanu) mänge sellega mängida ei saa.

Minu ebapopulaarne arvamus on, et xbox.

Swich on maailm, millega kursis pole, seega seda ei oska kommenteerida.

Kes iganes siin juba ohkis, et kohutav-kohutav, võtku teadmiseks, et vati sees kasvatades ja alles 15 aastaselt esimesi ekraane näidates kasvatate eelmise sajandi inimesi. Tulevikus on ehk kõige kõvem mees, kes kõige kiiremini puldiga opereerib, mitte see kes kõige paremini Shakespare’i tsiteerib.

Kusjuures kasvasin mängides arvutimänge juba 7. eluaastast ja olen hakkama saab täiskasvanu.

Aga noh, perekooli värk, võtan oma mantli ja hakkan minema.

Hakkama saav täiskasvanu on küll kõva tase.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:33; 08.12 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Playstation, Nintendo, Xbox-milleks üldse on vaja 7-aastasele taoliseid mänge?

Ja mis on nende ‘eakohased mängud’ mida teemaalgatuses mainiti?

Nutiseadmetes päevade ja tundide kaupa istumisest on veel vähe selles eas?

No ja muidugi iPhone on ka juba olemas, selles ma ei kahtle üldse.

Kas teemaalgataja on lapsevanem või sugulane, mis motiveerib küll seda tegema? Keegi teine samuti pole üllatunud, see on siis uus normaalsus või?

Mis east alates on teie lastele Playstationit, Nintendot, Xbox-i tutvustatud? Kas 3, 4-6a.?

Võtke laps ette ja püüdke leida muid vahendeid millega ta päeva kuidagi sisustada. See et sõpradel need on pole mingi näitaja. Või kui, siis see näitab, et tuleks teised sõbrad valida.

Sul polnud lapsena telekamängu? Meil küll oli, samuti olime tuttavate hulgas esimene, kes sa lauaarvuti. Ka sea olid mängud. Mängisime palju. Nüüd oma lastele keelad??

Muidu Nintendo Switch oleks hetkel minu valik. Saab ka kaasas kanda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta selle kuu Digi. Seal kõigi kolme plussid ja miinused analüüsitud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käole 15.25 ja 11.46:
Mõnikord on vanemal vaja teha süda kõvaks ja osata ei öelda, laps ei mõista tihti tagajärgi mis hetke ajel tehtud otsusest johtuvad. Lapsevanem siiski peaks suutma ajas ette vaadata ja neid hoomata.

Paljud vanemad, kellel kunagi lapsena erilisi võimalusi polnud püüavad nüüd oma laste peal justkui heastada kunagi needsamad saamata jäänud ‘hüved’, kuid tagasi toob see vaid negatiivsed efektid ja ebasoodsa mõju nutiseadmetest küllastunud laste psüühikale.

Edukaimad ühiskonnas piiravad oma laste tühja pea meelelaadi ja sisustavad nende vaba aega muude vahenditega kui seda on youtube klipid, mängukonsoolid, jne, jne. Neil pole kodudes sageli telekatki.

Ärge raisake oma laste isiksuseks kasvamise aega tühiste ajaviidetega mis nende arukusele ja väljakujunevale maailmavaatele midagi ei paku või neid taandava! Niikaua kui nad on teie kodus ja teie vastutusel tuleb teil ka nende eest vastutada ja oma töö ise ära teha, mitte kirjutada seda elektroonikaseadmete kraesse.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 06:20; 10.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline on, kui palju ja mida. Mänge on ju väga erinevaid, on neid, kus peab tegema koostööd, mõtlema strateegiaid ja kõike muud. Paneb ka fantaasia tööle, kunstiliselt kõrgel tasemel mänge on ka palju. Näen oma 7-aastase poja pealt, kuidas 8-9 aastaste sõpradega mängides on oskused, mida nad harjutavad, samad mis offlines. Pärast käivad ja möllavad mitu tundi õues. Käe ja silma koordinatsioon on samuti väga hea, see tuleb mh kasuks ka spordis (mida samuti usinalt tehakse). Oluline on hoida silma peal ja suunata, aga keelamist õigeks ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Playstation, Nintendo, Xbox- milline neist?