Esileht Kasutajaabi ja mõtted Plussid miinused ja otsing perekoolis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Plussid miinused ja otsing perekoolis

Postitas:

Minu jaoks on ülinõme see, et kadusid varem pandud plussid-miinused. Kõik jälle nullitud.

Ja jah, see, et miinused ära kaotati, pole mingi lahendus. Nende eespool kirutud “nõrganärviliste” vastu oleks aidanud olemasoleva süsteemi parandamine selliseks, et osad kasutajad ei saaks sadade kaupa miinuseid laduda, vaid igaüks igale postitusele ühe. Mis see siis aitab nüüd, kui nad saavad endiselt endale sadade kaupa plusse anda? Mitte midagi. Kui perekooli haldajad ei saa oma süsteemidega hakkama, oleks olnud mõistlikum üldse selleks ajaks maha võtta, kuni toime tulema hakkavad.

No misasja sa siunad? Kui sa lugesid seda teemat, kus plussidest-miinustest räägiti, siis pidid ju tähele panema, kui erinev see on, ja ühe ja sama konto alt sai erinevatest arvutitest erinevalt panna. Ju oli siis väga raske probleem nii tuvastada kui parandada, mida sa ülbitsed? Mismoodi nad siis peavad toime tulema, eriti veel siis, kui süsteemi katsetada ka ei tohi? Sina oled oma ametis kindlasti kõikvõimas ja sinu töö juures jookseb kõik nagu õlitatult, pole kahtlustki. Siiski nii vägevad ja täiuslikud on suured erandid, ehk üks-kaks leidub maakera peal. Et nad mõlemad perekooli käod juhtuvad olema, on puhas õnnelik juhus.

Harjub ära ka selle korraga, nagu on alati harjutud kõige uuega. Vingu vähem.
Igaühe meele järele ei saa olla ja kägu ei ole maailma kõige targem ja toredam inimene, et iga viimase kui tema tahtmise järgi joosta.

Vaat sellisele ülbele kommentaarile( pöördumised: mis sa ülbitsed ja vingu vähem) ja ebaviisakale vastusele paneksin ma kindlasti miinuse. Mõnele ei meeldi keegi konkreetne isik ja sellele peab alati midagi solvavat nähvama, sõltumata mida, ka neid postitusi miinustan. Samuti puudub nüüd võimalus miinustada lausrumalusi ja paraku paljuesinevaid libateemasid ja ka roppusi.
Kokkuvõtteks peaks minu arvamusel miinustamise siiski tagasi panema ja tõepoolest süvenema rohkem veale proges mis võimaldab ühel kasutajal piiramatult hinnata.

101% nõus selle kommentaariga. Kuidas saab teemas siis veel pahameelt ja kommentaariga mitte nõustumist näidata, kui miinuseid ei saa laduda? Isegi enda teemale ühe plussi andmine on kadunud!!:-)
AAAUUUUUUUUU!!!!!!!!!! Kes siis ikka kiidab, kui ise ka ennast enam kiita ei saa????????
Nüüd on see foorum sama nõme või isegi hullem, kui FB, kus ainult läigitakse, kiidetakse, noolitakse tagumikku, lakutakse taldu! Viga proges tõenäoliselt on aga, kui üks kasutaja saab massiliselt plusse ja miinuseid panna siis ta PEAB SÜSTEEMIGA seotud olema!! Tõenäoliselt hale ja väikese elundiga tegelane. LAs elab siis siin vähemalt ennast Kuningana või Loojana välja.

Ma panen sulle mõttelise miinuse! Näed, just nii saab miinustada ka ilma vastava pöidlata.

Mõttelise miinuse panin selle eest, et no ei jõua kohale, et EI PEA süsteemiga seotud olema massiliseks miinustamise või plussitamiseks. Mina olen tavaline reakägu ja sain seda teha.

Üldiselt mulle meeldis ka, et sai plusse ja miinuseid panna, aga see oleks võinud käia pigem nii, et ainult ühe korra saab teise inimese postitust pöidlaga puutuda ja enda postitust üldsegi mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 00:41; 15.12 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks peab ebasobivast teatamine käima läbi meiliaadressi? et siis moderaator saadab vastukaja, et nädsa, võtsime arvesse, oled nüüd häppi või? kiitmiseks aga ei peagi elulugu letti lööma, tohhoo tillae seh!
las olla plussid ja miinused, pooldan ka seda, et üle ühe ühele postitusele anda ei saaks. nõrganärvilised teevad muidugi ilmselt püksi iga miinuse peale, aga midagi need siiski näitavad, niisama kui ka plussid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen sulle mõttelise miinuse! Näed, just nii saab miinustada ka ilma vastava pöidlata.

Mina panin talle ka miinuse. Kahjuks vaid mõttes.

Plussid ja miinused on arvamuse väljendamise viis. Jah, igaühel on sellega omad kiiksud, oma süsteem, aga las olla. Ma ei viitsi mõne nõmeda provokatsiooniteema peale vastata, et öelda, et see on nõme, mida ta teeb. Paneks miinuse ja kui miinuseid koguneb 10-15, siis see juba näitab midagi.

Perekool ärge püüdke kirvega kurge. See, et keegi ei suuda üle olla, et talle ebaõiglaselt miinuseid pandi, ei ole põhjus miinuste kaotamiseks – sest suurem osa inimesi siiski ei pane neid ebaõiglaselt. Kulutage oma energia sellele, et lõpuks välja selgitada, miks osad saavad panna palju miinuseid ja teised mitte, ning siis see korda teha.

Hetkel kasutusel olev klots “Kiida” on liiga tume, liiga silma karjuv. Vastuseid nagu ei näegi, ainult rida “Kiida”-sid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 23:09; 15.12 02:28; 15.12 13:06; 16.12 23:00; 16.12 23:21; 17.12 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks peab ebasobivast teatamine käima läbi meiliaadressi? et siis moderaator saadab vastukaja, et nädsa, võtsime arvesse, oled nüüd häppi või?

Mode tahab teadet oma meilile ka äkki saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.12 20:24; 14.12 21:08; 14.12 22:34; 15.12 02:52; 15.12 03:49; 15.12 21:33; 17.12 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks peab ebasobivast teatamine käima läbi meiliaadressi? et siis moderaator saadab vastukaja, et nädsa, võtsime arvesse, oled nüüd häppi või?

Mode tahab teadet oma meilile ka äkki saada?

jajah, hakkame korrespondeerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes, kellega ja miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.12 20:24; 14.12 21:08; 14.12 22:34; 15.12 02:52; 15.12 03:49; 15.12 21:33; 17.12 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

JUMAL tänatud, et miinused ära kaotati!!!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 12:29; 10.12 09:00; 15.12 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule küll ei meeldi see uuendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteerides M. Houellenbecq´i: ” Praegu me oleme lõksus maailmas, mis kuulub lastele. Vanaks jäänud lastele”. “Lapsele” ei meeldi, kui teda laidetakse, tema arvamusega nõus ei olla ja takka ei kiideta…tema solvub, mossitab ja nõuab.
Ei meeldi see ameerikalik võltspositiivsus ja infantiilne meeldidapüüdmine.Maailm on mitmekesine, keeruline ja ka julm, sunnitult roosaks ja lilleliseks tehtuna seda ei muuda. Seega palun taastada eelnev olukord. Iga uuendusega läheb lihtsamaks Perekoolist võõrdumine. Delfi foorum keerati metsa juba tükk aega tagasi ja siinne on samal teel. Huvitav, kellele nad oma reklaamihunnikut müüma hakkavad, kui siia jääb käima käputäis üksteisele plusse panevaid ja “nii nummi” kilkavaid lapstäiskasvanuid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ülinõme see, et kadusid varem pandud plussid-miinused. Kõik jälle nullitud.

Ja jah, see, et miinused ära kaotati, pole mingi lahendus. Nende eespool kirutud “nõrganärviliste” vastu oleks aidanud olemasoleva süsteemi parandamine selliseks, et osad kasutajad ei saaks sadade kaupa miinuseid laduda, vaid igaüks igale postitusele ühe. Mis see siis aitab nüüd, kui nad saavad endiselt endale sadade kaupa plusse anda? Mitte midagi. Kui perekooli haldajad ei saa oma süsteemidega hakkama, oleks olnud mõistlikum üldse selleks ajaks maha võtta, kuni toime tulema hakkavad.

No misasja sa siunad? Kui sa lugesid seda teemat, kus plussidest-miinustest räägiti, siis pidid ju tähele panema, kui erinev see on, ja ühe ja sama konto alt sai erinevatest arvutitest erinevalt panna. Ju oli siis väga raske probleem nii tuvastada kui parandada, mida sa ülbitsed? Mismoodi nad siis peavad toime tulema, eriti veel siis, kui süsteemi katsetada ka ei tohi? Sina oled oma ametis kindlasti kõikvõimas ja sinu töö juures jookseb kõik nagu õlitatult, pole kahtlustki. Siiski nii vägevad ja täiuslikud on suured erandid, ehk üks-kaks leidub maakera peal. Et nad mõlemad perekooli käod juhtuvad olema, on puhas õnnelik juhus.

Harjub ära ka selle korraga, nagu on alati harjutud kõige uuega. Vingu vähem.
Igaühe meele järele ei saa olla ja kägu ei ole maailma kõige targem ja toredam inimene, et iga viimase kui tema tahtmise järgi joosta.

Vaat sellisele ülbele kommentaarile( pöördumised: mis sa ülbitsed ja vingu vähem) ja ebaviisakale vastusele paneksin ma kindlasti miinuse. Mõnele ei meeldi keegi konkreetne isik ja sellele peab alati midagi solvavat nähvama, sõltumata mida, ka neid postitusi miinustan. Samuti puudub nüüd võimalus miinustada lausrumalusi ja paraku paljuesinevaid libateemasid ja ka roppusi.
Kokkuvõtteks peaks minu arvamusel miinustamise siiski tagasi panema ja tõepoolest süvenema rohkem veale proges mis võimaldab ühel kasutajal piiramatult hinnata.

101% nõus selle kommentaariga. Kuidas saab teemas siis veel pahameelt ja kommentaariga mitte nõustumist näidata, kui miinuseid ei saa laduda? Isegi enda teemale ühe plussi andmine on kadunud!!:-)
AAAUUUUUUUUU!!!!!!!!!! Kes siis ikka kiidab, kui ise ka ennast enam kiita ei saa????????
Nüüd on see foorum sama nõme või isegi hullem, kui FB, kus ainult läigitakse, kiidetakse, noolitakse tagumikku, lakutakse taldu! Viga proges tõenäoliselt on aga, kui üks kasutaja saab massiliselt plusse ja miinuseid panna siis ta PEAB SÜSTEEMIGA seotud olema!! Tõenäoliselt hale ja väikese elundiga tegelane. LAs elab siis siin vähemalt ennast Kuningana või Loojana välja.

Ma panen sulle mõttelise miinuse! Näed, just nii saab miinustada ka ilma vastava pöidlata.

Mõttelise miinuse panin selle eest, et no ei jõua kohale, et EI PEA süsteemiga seotud olema massiliseks miinustamise või plussitamiseks. Mina olen tavaline reakägu ja sain seda teha.

Üldiselt mulle meeldis ka, et sai plusse ja miinuseid panna, aga see oleks võinud käia pigem nii, et ainult ühe korra saab teise inimese postitust pöidlaga puutuda ja enda postitust üldsegi mitte.

Ma panin sulle mõtteliselt 10 miinust ja saatsin mõtteliselt p….. MA loodan, et see on nüüd lubatud välja kirjutada, sest tegelikult ma seda ju ei tee aga ainult MÕTTELISELT. Selle peale ei SAA solvuda ega seda häbiväärseks või kohatuks käitumiseks nimetada , sest see on ju MÕTTELINE või isegi VIRTUAALNE saatmine ja panemine.
Tegelikuses e. siis praegu nüüd reaalselt oleks ma pannud sulle lihtsalt miinuse ja siis kõigi võimalike muude seadmetega sisse logides veel miinuseid ladunud ilma kuhugi saatmata, sest viisakad inimesed seda ei tee reaalsuses. Küll aga mõtetes võid teha kõike 10 pattu ja inimeste seas sind keegi ei karista ega vaena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 13:09; 14.12 23:59; 15.12 11:07; 15.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteerides M. Houellenbecq´i: ” Praegu me oleme lõksus maailmas, mis kuulub lastele. Vanaks jäänud lastele”. “Lapsele” ei meeldi, kui teda laidetakse, tema arvamusega nõus ei olla ja takka ei kiideta…tema solvub, mossitab ja nõuab.
Ei meeldi see ameerikalik võltspositiivsus ja infantiilne meeldidapüüdmine.Maailm on mitmekesine, keeruline ja ka julm, sunnitult roosaks ja lilleliseks tehtuna seda ei muuda. Seega palun taastada eelnev olukord. Iga uuendusega läheb lihtsamaks Perekoolist võõrdumine. Delfi foorum keerati metsa juba tükk aega tagasi ja siinne on samal tee. Huvitav, kellele nad oma reklaamihunnikut müüma hakkavad, kui siia jääb käima käputäis üksteisele plusse panevaid ja “nii nummi” kilkavaid lapstäiskasvanuid?

Eks see peale kasvav põlvkond hakkabki lugema siin oma üleskiidetuid lugusid, kus elu ongi nagu roosamanna. FB on ju neid täis. Eks tuleb terve maailma muuta LIKe Häppylandiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 13:09; 14.12 23:59; 15.12 11:07; 15.12 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin sulle mõtteliselt 10 miinust ja saatsin mõtteliselt p….. MA loodan, et see on nüüd lubatud välja kirjutada, sest tegelikult ma seda ju ei tee aga ainult MÕTTELISELT. Selle peale ei SAA solvuda ega seda häbiväärseks või kohatuks käitumiseks nimetada , sest see on ju MÕTTELINE või isegi VIRTUAALNE saatmine ja panemine.
Tegelikuses e. siis praegu nüüd reaalselt oleks ma pannud sulle lihtsalt miinuse ja siis kõigi võimalike muude seadmetega sisse logides veel miinuseid ladunud ilma kuhugi saatmata, sest viisakad inimesed seda ei tee reaalsuses. Küll aga mõtetes võid teha kõike 10 pattu ja inimeste seas sind keegi ei karista ega vaena.

Miinus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 23:09; 15.12 02:28; 15.12 13:06; 16.12 23:00; 16.12 23:21; 17.12 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ülinõme see, et kadusid varem pandud plussid-miinused. Kõik jälle nullitud.

Ja jah, see, et miinused ära kaotati, pole mingi lahendus. Nende eespool kirutud “nõrganärviliste” vastu oleks aidanud olemasoleva süsteemi parandamine selliseks, et osad kasutajad ei saaks sadade kaupa miinuseid laduda, vaid igaüks igale postitusele ühe. Mis see siis aitab nüüd, kui nad saavad endiselt endale sadade kaupa plusse anda? Mitte midagi. Kui perekooli haldajad ei saa oma süsteemidega hakkama, oleks olnud mõistlikum üldse selleks ajaks maha võtta, kuni toime tulema hakkavad.

No misasja sa siunad? Kui sa lugesid seda teemat, kus plussidest-miinustest räägiti, siis pidid ju tähele panema, kui erinev see on, ja ühe ja sama konto alt sai erinevatest arvutitest erinevalt panna. Ju oli siis väga raske probleem nii tuvastada kui parandada, mida sa ülbitsed? Mismoodi nad siis peavad toime tulema, eriti veel siis, kui süsteemi katsetada ka ei tohi? Sina oled oma ametis kindlasti kõikvõimas ja sinu töö juures jookseb kõik nagu õlitatult, pole kahtlustki. Siiski nii vägevad ja täiuslikud on suured erandid, ehk üks-kaks leidub maakera peal. Et nad mõlemad perekooli käod juhtuvad olema, on puhas õnnelik juhus.

Harjub ära ka selle korraga, nagu on alati harjutud kõige uuega. Vingu vähem.
Igaühe meele järele ei saa olla ja kägu ei ole maailma kõige targem ja toredam inimene, et iga viimase kui tema tahtmise järgi joosta.

Vaat sellisele ülbele kommentaarile( pöördumised: mis sa ülbitsed ja vingu vähem) ja ebaviisakale vastusele paneksin ma kindlasti miinuse. Mõnele ei meeldi keegi konkreetne isik ja sellele peab alati midagi solvavat nähvama, sõltumata mida, ka neid postitusi miinustan. Samuti puudub nüüd võimalus miinustada lausrumalusi ja paraku paljuesinevaid libateemasid ja ka roppusi.
Kokkuvõtteks peaks minu arvamusel miinustamise siiski tagasi panema ja tõepoolest süvenema rohkem veale proges mis võimaldab ühel kasutajal piiramatult hinnata.

101% nõus selle kommentaariga. Kuidas saab teemas siis veel pahameelt ja kommentaariga mitte nõustumist näidata, kui miinuseid ei saa laduda? Isegi enda teemale ühe plussi andmine on kadunud!!:-)
AAAUUUUUUUUU!!!!!!!!!! Kes siis ikka kiidab, kui ise ka ennast enam kiita ei saa????????
Nüüd on see foorum sama nõme või isegi hullem, kui FB, kus ainult läigitakse, kiidetakse, noolitakse tagumikku, lakutakse taldu! Viga proges tõenäoliselt on aga, kui üks kasutaja saab massiliselt plusse ja miinuseid panna siis ta PEAB SÜSTEEMIGA seotud olema!! Tõenäoliselt hale ja väikese elundiga tegelane. LAs elab siis siin vähemalt ennast Kuningana või Loojana välja.

Ma panen sulle mõttelise miinuse! Näed, just nii saab miinustada ka ilma vastava pöidlata.

Mõttelise miinuse panin selle eest, et no ei jõua kohale, et EI PEA süsteemiga seotud olema massiliseks miinustamise või plussitamiseks. Mina olen tavaline reakägu ja sain seda teha.

Üldiselt mulle meeldis ka, et sai plusse ja miinuseid panna, aga see oleks võinud käia pigem nii, et ainult ühe korra saab teise inimese postitust pöidlaga puutuda ja enda postitust üldsegi mitte.

Ma panin sulle mõtteliselt 10 miinust ja saatsin mõtteliselt p….. MA loodan, et see on nüüd lubatud välja kirjutada, sest tegelikult ma seda ju ei tee aga ainult MÕTTELISELT. Selle peale ei SAA solvuda ega seda häbiväärseks või kohatuks käitumiseks nimetada , sest see on ju MÕTTELINE või isegi VIRTUAALNE saatmine ja panemine.
Tegelikuses e. siis praegu nüüd reaalselt oleks ma pannud sulle lihtsalt miinuse ja siis kõigi võimalike muude seadmetega sisse logides veel miinuseid ladunud ilma kuhugi saatmata, sest viisakad inimesed seda ei tee reaalsuses. Küll aga mõtetes võid teha kõike 10 pattu ja inimeste seas sind keegi ei karista ega vaena.

See ongi see üks ja ainus miinuste ärakaotamise kasutegur: inimene ei lapi tuimalt erinevatest seadmetest kümmet miinust, vaid tuleb ja kirjutab, mis tal hingel lasub.
Nagu ennist ütlesin – mullegi meeldib, et miinustamise võimalus on olemas, aga samas ei ole üldsegi halb see oma “miinuse” pikemalt lahtikirjutamine. Kümme miinust tähendab nagunii umbes sama, mis kuskile saatmine, aga eks oleneb nende miinuste saajast, kas see teda häirib või ei. Mind isiklikult ei häiri, olen sama meelt nagu osad siin, et saades miinuseid hakkan mõtlema, mis mu tekstis siis oli vastuvõetamatu ja kui vaja, teen korrektuure iseendas. Praegu ei tee, võtan su miinused ja saatmised rahulikult vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 00:41; 15.12 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei see hakka kirjutama midagi, kes enne lihtsalt miinuseid ladus.
ja teiseks, tundes siinsete kägude mentaliteeti, eeskätt selle topski oma, kes mul teemast teemasse järel käib ja trollib, ma ütleks, et mu eneseuhkus ja ego saavad pigem upitatud ja näitavad, et olen justnimelt õigel teel, kui sinatne jobu mulle miinuseid laob. karavan ja koerad, juu nõu. ühesõnaga, kui mõni kägu vihaseks saab ja miinuseid mulle laob, siis on see sügavalt tema enda probleem, mitte minu oma. ma kaotaksin oma näo ega saaks ka ise endast enam lugu pidada, kui peaksin selgrootult hakkama igasugu nimetute kägude meele järele olema, mis pealegi on nagunii võimatu. seega hoian lippu kõrgel ja marsin edasi, ja mingit kägude miinustamist es pae tiidvakski 🙂 võtke eeskuju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljas sõna “reeglid” ei anna üleüldse mitte mingit lisainfot

moderaator ei kustuta ühepoolse info põhjal ometigi kommentaare!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.12 20:24; 14.12 21:08; 14.12 22:34; 15.12 02:52; 15.12 03:49; 15.12 21:33; 17.12 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viga proges tõenäoliselt on aga, kui üks kasutaja saab massiliselt plusse ja miinuseid panna siis ta PEAB SÜSTEEMIGA seotud olema!!

Kinnitan, et mina sain massiliselt plusse ja miinuseid panna, kui oleksin viitsinud, aga süsteemiga seotud kuidagi ei ole.
Paranoiad on kindlasti mõnikord omal kohal, aga perekooli plussid-miinused on küll liiga väike asi, et sellepärast võimelda. Ütle, mis mõjuvõimu need peaksid andma?
Te nutategi sellepärast neid miinuseid taga, et teile tundus, nagu oleksite neid pannes tohutu mõjuvõimsad? Ja kadestasite neid, kes said piiramatult panna?

Vat seda ma nimetan küll täislasteaiaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei see hakka kirjutama midagi, kes enne lihtsalt miinuseid ladus.
ja teiseks, tundes siinsete kägude mentaliteeti, eeskätt selle topski oma, kes mul teemast teemasse järel käib ja trollib, ma ütleks, et mu eneseuhkus ja ego saavad pigem upitatud ja näitavad, et olen justnimelt õigel teel, kui sinatne jobu mulle miinuseid laob. karavan ja koerad, juu nõu. ühesõnaga, kui mõni kägu vihaseks saab ja miinuseid mulle laob, siis on see sügavalt tema enda probleem, mitte minu oma. ma kaotaksin oma näo ega saaks ka ise endast enam lugu pidada, kui peaksin selgrootult hakkama igasugu nimetute kägude meele järele olema, mis pealegi on nagunii võimatu. seega hoian lippu kõrgel ja marsin edasi, ja mingit kägude miinustamist es pae tiidvakski ???? võtke eeskuju!

Kitah, ma olen sulle korduvalt pahasti öelnud ja ilmselt ütlen edaspidi veel, aga selline hoiak mulle küll meeldib. Panin kiidu ja kiidan veel eraldi kah.
Mul pole miinuste ärakaotamisest sooja ega külma, või pigem on leige poolehoid sellele. Aga nende tühjade pärast närvi minna ja lõpmatuseni halada, et ei saa kedagi sõnalausumata miinustada – sellest ma ammugi aru ei saa.

Sina, Kitah, hoia jah lipp kõrgel, ja kui ma sulle teinekord jälle vastu nina anna, siis ära pae tiidvakski ja anna vastu. Aga ära hala.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olens minas kunasgis halanuvas? ikka satiiriliselt loriaamise rindel, elik “irvitades sünkoopiliselt”, nagu sa peaksid teadma. haugun ja hammustan, aga ei nuta, ja ikka rõemsalt edasi. mingid miinused, põhhõi!
tegelikult on kurb, et rahva nii suurel osal (peaaegu et võiks öelda – enamusel) on sihuke meeletu alaväärsuskompleks. ei ole 700 aastat orjaööd ja 40 aastat okupatsiooni meie iseloomu paremaks teinud, vaid need nö kapitalismi sünnimärgid, nagu ütles Iskra etenduses “Sõda algas homme” takistavad rahval pead püsti ja selga sirgu aamast.
ometi, nagu märkis juba Hupel oma kirjades sõbrale, et erinevalt leplikest lätlastest on eestlased ühed igavesed lorilõuad ja kiusupunnid, näo ees säilitavad viisakuse ja “votab see müts maha saksa ees”, aga selja taga viskavad kilde ja hirnuvad naerda ja “panevad soo laulu sisse”, ja mis nad veel kõrtsis lorivad, Mann-Mann-Mann! a akka vaatama, siis irvitavad nagut penid ja nemad põle miskit teinud.
kuhu siis see pilklik suhtumine jäänud on? ka nõuka ajal ringles anekdoote ja rahvas oli punase ikke all ikka nugris ja löögivalmis. nüüd aga järsku mingi üleüldine lumehelbestumise sündroom, et “mida ikka see elevant meist mõtleb”. ja et nagunii mõtleb otsejoones sitasti ja poliitiliselt ebakorrektselt. krt me oleme igasugu ikked ja võõrvallutajad ja poliitrežiimid ja usutunnistused, mõõgad ja kahurid ja siberid ja savimölakad üle elanud – nüüd mingid virtuaalsed miinused tõmbavad neil ellikestel sedasi peed lohku, et kohe surnt ja teist-kolmat-moodi. ptüi ma ütli! ma saaks aru, kui iga miinus võtaks ütleme 5 ühikut palgast maha, aga nüüd – et lihtsalt mingi nimetu kägu virtuaalses keskkonnas polnud nõus ja selle märgiks pani miinuse – no KUI haprad vaimud siis õite peaks olema? nende ellikeste kõrval tundub Paunvere esivingur Kiir lausa Kalevipojana. ((8O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult ma hakkasin praegu mõtlema, et perekool tegi endale karuteene ja need miinustamise kaotamise üle õnnelikud, kes loodavad, et nüüd viisakalt põhjendama hakatakse, miks sinuga nõus ei olda, peavad rängalt pettuma.
nimelt, kui keegi oli sarimiinustaja, kes sellest nagu mingi masturbaalse rahulduse sai, siis ei hakka ta sulle ette laduma, et vaata, punkt üks, punkt kaks, punkt kolm – need on need argumendid, miks ma sind miinustasin, vaid käratab, nagu toidupanga teemas, et sina jobu, sul pole õigust ühiskonnas elada, käi metsa puu otsa, ja üleüldse, pane end põlema.
siis need miinustekartjad surevad vapsee maha ja siis saab jälle halada, et oh, küll see perekool on üks koduskasvanud õeluste kasvulava ja mis kõik.
ühesõnaga – tahtsime paremat, aga välja kukkus nagu alati, st sitasti.
las need vaiksed miinustajahullud pigem miinustavad, selmet sõimlemise uuele tasandile viia, ning samas tõesti ei pea räuskajaile ja trollidele ja psühhopaatidele vastama, nendega konversatsiooni alustama, mis viiks varsti iga teema rappa.
mõelge selle üle, moded.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

las need vaiksed miinustajahullud pigem miinustavad, selmet sõimlemise uuele tasandile viia, ning samas tõesti ei pea räuskajaile ja trollidele ja psühhopaatidele vastama, nendega konversatsiooni alustama, mis viiks varsti iga teema rappa.
mõelge selle üle, moded.

Kuna miinustada enam ei saa, siis ma pean sulle otse vastu vaidlema. Las ikka verbaliseerivad oma animaalseid vihaatakke. Tulebki paremini ilmsiks, mis sopp kõik inimese sees on ja eriti just see, mida nad on seni ikka oma miinustamistega mõelnud. Kes nad on sellised.
Ega jah, ma olen ka ise miinuseid pannud, ja iseendale pandud miinuste üle mõelnud, aga ma ütlen ausalt, et ma võtan vastu pigem otsese verbaalse sõimu kui mingi nimetu ja silmitu, kiusu ja vahkvihahoo ajel pandud kättemaksu-miinuse.
Nii et siin, Kitah, sulle üks miinus. Ja põhjalik selgitus juurde, nagu näed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nagu ma sulle juba eelnevalt olen öelnud, mind need miinused ei morjenda, õigemini – kui ma näen, et see miinus on lajatatud vahkvihahoos, siis taas ma leian, et olen õigel teel. mind tegelikult ei huvitagi, miks keegi mulle miinuse paneb, minu meeleolu ega elu ei sõltu nii tühistest asjadest.
ma pidasin silmas just neid helbekesi või kes iganes nad on. kas ma peaksin sulle ka miinuse panema, kuna sa vaidled mulle vastu ning soovidki verd ja sõimu ja pisaraid? et sa tahad, et pigem olgu kätš ja sõimlemine kui viisakas ning tsiviliseeritud, rahulik ning meeldiv vestlus? tahad, et asjad veelgi hullemaks läheksid?
noh, oleksin võinud sulle öelda, et sa oled üks verejanuline jobu, aga sa näed, et ma seda ei teinud.
ok, saad siis miinuse vastu – verbaalse. ja ikkagi ma ei näe sellisel võimlemisel mõtet. miinus kirjas ja universumi entroopia tasakaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nagu ma sulle juba eelnevalt olen öelnud, mind need miinused ei morjenda, õigemini – kui ma näen, et see miinus on lajatatud vahkvihahoos, siis taas ma leian, et olen õigel teel.
ma pidasin silmas just neid helbekesi või kes iganes nad on. kas ma peaksin sulle ka miinuse panema, kuna sa vaidled mulle vastu ning soovidki verd ja sõimu ja pisaraid? et sa tahad, et pigem olgu kätš ja sõimlemine kui viisakas ning tsiviliseeritud, rahulik ning meeldiv vestlus? oleksin võinud sulle öelda, et sa oled üks verejanuline jobu, aga sa näed, et ma seda ei teinud.
ok, saad siis miinuse vastu – verbaalse. ja ikkagi ma ei näe sellisel võimlemisel mõtet. miinus kirjas ja universumi entroopia tasakaalus.

Entroopia ei saa tasakaalus olla. 🙂
Aga mina tahan jah, et olgu ikka kätši ka, kuid see pole kõige tähtsam. Vaid hoopis küsiks, kas miinuste ajal oli seda kätši vähe või? Arvad, et nüüd saab rohkem? Ei usu. Ja seda sellepärast, et kes kirjutada ei oska ja oma vahkviha ainult miinusega suudavad väljendada, nagunii kirjutama ei hakka. Ja kes enne tahtis sõimelda, tegi seda ka pärast miinustamist. Nii et tegelikult vahet pole.
Samas ma saan su mõttekäigust aru, selles on loogikat. Ainult et minu arust praktikas see loogika ei avaldu. Sai enne kätši ja saab nüüd. Miinus oli tolvanite boonus lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nagu ma sulle juba eelnevalt olen öelnud, mind need miinused ei morjenda, õigemini – kui ma näen, et see miinus on lajatatud vahkvihahoos, siis taas ma leian, et olen õigel teel.
ma pidasin silmas just neid helbekesi või kes iganes nad on. kas ma peaksin sulle ka miinuse panema, kuna sa vaidled mulle vastu ning soovidki verd ja sõimu ja pisaraid? et sa tahad, et pigem olgu kätš ja sõimlemine kui viisakas ning tsiviliseeritud, rahulik ning meeldiv vestlus? oleksin võinud sulle öelda, et sa oled üks verejanuline jobu, aga sa näed, et ma seda ei teinud.
ok, saad siis miinuse vastu – verbaalse. ja ikkagi ma ei näe sellisel võimlemisel mõtet. miinus kirjas ja universumi entroopia tasakaalus.

Entroopia ei saa tasakaalus olla. ????
Aga mina tahan jah, et olgu ikka kätši ka, kuid see pole kõige tähtsam. Vaid hoopis küsiks, kas miinuste ajal oli seda kätši vähe või? Arvad, et nüüd saab rohkem? Ei usu. Ja seda sellepärast, et kes kirjutada ei oska ja oma vahkviha ainult miinusega suudavad väljendada, nagunii kirjutama ei hakka. Ja kes enne tahtis sõimelda, tegi seda ka pärast miinustamist. Nii et tegelikult vahet pole.
Samas ma saan su mõttekäigust aru, selles on loogikat. Ainult et minu arust praktikas see loogika ei avaldu. Sai enne kätši ja saab nüüd. Miinus oli tolvanite boonus lihtsalt.

no loodame, et sul on õigus ja asi enam hullemaks ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes kirjutada ei oska ja oma vahkviha ainult miinusega suudavad väljendada, nagunii kirjutama ei hakka.

Need on sellised madala hingega argpüksid, sest neil puudub oskus seltskonnas argumenteerida või vastu vaielda. Neile meeldib just seljataga nuga anda, kasutades selleks miinustamisega seotud manipuleerimisvõtteid. Tavaelus kohtab selliseid tegelasi piisavalt, kes püüavad teiste silme ees olla nii nunnud, kuid seljataga jooksevad salamisi koputama või ootavad nurga taga et vastaspoolel käsi murda.

Vaat umbes selliseid pean mina ka silmas. Paneb oma miinuse, umbes nagu lööks jalaga koera – saab rahulduse kätte. Aga kunagi ei vaidle, ja isegi ei sõimle. Muidugi on selliseid vaimuhiiglasi ju ka, kes oskavad öelda “võta rohud ära!”, “mis su probleem on?”, “sa oled juba 20 postitust teinud, kas sul oma elu ei ole?” või “sa oled A ise? (variandid: A sugulane, ekreiit jms)”, pluss modifikatsioonid neist väljenditest. Kuid neid on kerge mitte tõsiselt võtta.

Las aga väljenduvad mõtestatumalt kui miinustetagumine. Elu ei peagi kerge olema 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juudas, küll nüüd on käima tõmmatud end! Täpselt teada juba, kui koledad on miinusepanijad ja mida nad kõik mõtlevad ning teevad! Nastjad rivis lausa, mõni Kerrogi hulgas.
Tegelikult on nii, et on selliseid, nagu kirjeldate, miinusepanijate hulgas ning on ka nende hulgas, kes miinuseid panna ei armasta, vaid sapiseid kommentaare kirjutavad, muuhulgas miinustajate kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 23:09; 15.12 02:28; 15.12 13:06; 16.12 23:00; 16.12 23:21; 17.12 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii, et on selliseid, nagu kirjeldate, miinusepanijate hulgas ning on ka nende hulgas, kes miinuseid panna ei armasta, vaid sapiseid kommentaare kirjutavad, muuhulgas miinustajate kohta.

Väga õige. See jutt on nagu minu suust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 14.12 20:49; 14.12 22:57; 16.12 19:52; 16.12 19:58; 16.12 21:32; 16.12 21:56; 16.12 22:37; 16.12 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juudas, küll nüüd on käima tõmmatud end! Täpselt teada juba, kui koledad on miinusepanijad ja mida nad kõik mõtlevad ning teevad! Nastjad rivis lausa, mõni Kerrogi hulgas.
Tegelikult on nii, et on selliseid, nagu kirjeldate, miinusepanijate hulgas ning on ka nende hulgas, kes miinuseid panna ei armasta, vaid sapiseid kommentaare kirjutavad, muuhulgas miinustajate kohta.

tulete ehk meie sekka, seltsimees doktor, ja võtate osa väikesest dineest – poolsuitsuvorst, marineeritud angerjas… 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tulete ehk meie sekka

Hetkel ei kutsu eriti. Rääkige normaalselt ja normaalsetest asjadest ja tulen, võin põdravorstigi tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 23:09; 15.12 02:28; 15.12 13:06; 16.12 23:00; 16.12 23:21; 17.12 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aa, peerukoht 😛
üldiselt normaalsus on vägagi veniv mõiste. kui keegi mulle ütleks, et ma olen normaalne, ma võtaks seda solvamisena. olen jah kiiksudega ja nende üle uhke. normaalsus tuletab mulle kohe Prokrustest meelde, ja nagu ütles abtiss “Viimses reliikvias” – need tema vahendid on mulle vastuvõtmatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt normaalsus on vägagi veniv mõiste

Seda küll. Ütleme siis lihtsalt, et ärge klatšige ja tänitage, siis tulen põdravorstiga. Rakvere rulaadi nalja ei mõistnud. Kui see muidugi üldse nali oligi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 23:09; 15.12 02:28; 15.12 13:06; 16.12 23:00; 16.12 23:21; 17.12 00:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Plussid miinused ja otsing perekoolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.