Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: PMS

Kas PMSi vaevuste leevendamises on mingeid uusi lahendusi? Ca viimase aasta jooksul on PMS hullemaks läinud. Ca 2ndl enne päevi lööb välja väike nõid. Siis hakkab söögiisu iga päevaga järjest suuremaks minema. Nagu sellest oleks veel vähe, nädal enne tuleb tupeseene rünnak. Ja kõige krooniks on siis päevade ajal välja lööb ohatis.

2018.a lasin panna hormoonspiraali, aga lasin selle ca aasta hiljem vaskspiraali vastu välja vahetada, sest arvasin, et horm.spiraal vähendab libiidot. Ilmselgelt spiraalis asi ei olnud. Ei teagi mis teha. Sellisena ma ka endale (ja ka teistele oma nõialiku olekuga) ei meeldi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 07:35; 03.02 12:07; 03.02 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama, täiesti nutma ajab juba. Olen 39 ja 3 last sünnitanud, PMS võimendub iga kuuga. Ohatis on tavaline, söögiisu ja kaalutõus metsik, hakkabki pihta ca nädal enne päevasid ja siis otsa jubedad päevad ise veel. Täielik masendus on pea, et poole kuust on ebanormaalne olla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 08:43; 03.02 09:56; 06.02 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan võtta prefemini, koostises on mungapipar, mis peaks aitama. Ise proovisin ja minule mõjus, tujukus kadus ära ja vähendab ka rindade hellust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan võtta prefemini, koostises on mungapipar, mis peaks aitama. Ise proovisin ja minule mõjus, tujukus kadus ära ja vähendab ka rindade hellust.

Tegin 3 kuu kuuri ja null tulemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 08:43; 03.02 09:56; 06.02 23:20;
To report this post you need to login first.

Soovitan võtta prefemini, koostises on mungapipar, mis peaks aitama. Ise proovisin ja minule mõjus, tujukus kadus ära ja vähendab ka rindade hellust.

Kuskilt lugesin, et see pidi libiidot vähendama. Kuna see on mul nagunii minimaalne, siis pererahu huvides ei tahaks, et see vähenegi ära kaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 07:35; 03.02 12:07; 03.02 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka äraootavalt järjekorda. Veepeetus, peavalud, rindade hellus (kõhuli magada võimatu), masendus ja ärrituvus, suur väsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa oled ära proovinud, need punase ristiku ja mungapipra, kuningakepiõli, maca  jms? Kas oled kunagi kasutanud pille, kuidas siis olukord oli, hormoonid ju siis ei kõigu?

https://www.sudameapteek.ee/tervisenouanded/pms-vasimus-akne-valu-enne-paevi/

 

Kõige rohkem lootusi pannakse erinevate õlide (gammalinoleen, oleiin jms happeid sisaldavad kuningakepi ja linaseemne ja omegad jms) kasutamisele, otsi nendega toidulisandeid. Minul on hormonaalne akne ja migreen enne päevi, no mis sa hing teed.

 

https://vianaturale.ee/index.php/blogi/pms – kuidas toitumise abil pmsi leevendada

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mis sa oled ära proovinud, need punase ristiku ja mungapipra, kuningakepiõli, maca jms? Kas oled kunagi kasutanud pille, kuidas siis olukord oli, hormoonid ju siis ei kõigu?

https://www.sudameapteek.ee/tervisenouanded/pms-vasimus-akne-valu-enne-paevi/

Hetkel ei olegi suurt midagi teinud. Vahepeal proovisin Macat, aga see maitseb nii jõledasti, et loobusin.

Paraku on see pillide aeg nii kauges minevikus (mitu last järjest saanud), et ei suuda meenutada, kas pillidega oli seis parem või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 07:35; 03.02 12:07; 03.02 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel PMS kas ovulatsiooni ajal pole muutusi? Minul on väga raske PMS ja nüüd tunnen, et hakkab isegi ovulatsiooni ajal sama. Aastatega vaid hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel PMS kas ovulatsiooni ajal pole muutusi? Minul on väga raske PMS ja nüüd tunnen, et hakkab isegi ovulatsiooni ajal sama. Aastatega vaid hullemaks.

Ovulatsioon ongi ju 2 ndl enne päevi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olen üks nendest kes vaevlen selle hädaga, eriti suur häda oli mul nende isudega. Aga ma sain sellest võitu. Nimelt ma lugesin ühest tervise raamatust, et nii kui tunned, et hakkab peale, siis hakka võimalikult palju valku tarbima. Mulle tundus see selline lambi teema, aga mis mul ikka kaotada oli. Ja siis ma hakkasingi sel ajal hästi valgu rikkaid toite sööma ja pool aastat olen saanud nii elada, et neid hundi isusi enam pole. Sellest valgurikkast toitumisest on kasu olnud.
Kuid emotsioonid sel ajal on ikka pingelised, kuid neid ma leevendan trenniga. Lihtsalt trenniga ma treenin need kurjad emotsioonid välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sport aitas mul.
30ndate teises pooles muutus asi eriti hulluks, nagu teemaalgatajal. Varem oli PMS 3 päeva enne päevi, siis juba nädal ja rohkem.
Hakkasin jooksmas käima- iga päev ja iga ilmaga, 5-15 km korraga. Ja talisuplusega tegelema. Jooks võttis ära kõik pakitsused, puhitused, valud, vihahood. Asemele sain ilusad tselluvabad jalad ja langenud kaalu.
Taliujumine on teinud naha pringiks ja immuunsuse tugevaks. Seent ja ohatist pole mul kunagi olnud, aga sõbranna ütleb, et tal enam ohatist ei teki peale talisuplusega tegelema hakkamist. Mis on ka täitsa loogiline.
Nüüd olen 42 ja väga muutunud inimene- ei mingeid meeleolukõikumisi, küpsiste õgimist, punnis kõhtu ega unehäireid. Loodetavasti läheb ka kliimaks, kui see kunagi tekib, kergemalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuningakepiõli või mungapipar. Mõlemad on mul PMSi ära võtnud, ent mõlemaga tuleb arvestada seda, et tuleb ikka vähemalt kaks kuud võtta enne kui mõjuma hakkab.

Mul oli probleemiks rindade valulikkus, kõhuvalud- ja probleemid, meeletu söögiisu ja tujukus. Kuningakepiõli võtsin viimati ja täiesti uskumatu, kuidas ühel hetkel lihtsalt hakkavad päevad ja polnud seda ettehoiatavat sümptomiterikast perioodi. Väga kerge on nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, see ei ole ohatis, see on seen, mis suu ümber välja lööb. Proovige zoviraxi asemel klotrimasooli kreemi “ohatise” kohtadele panna, aitab palju paremini.

Ja nagu juba öeldud, kuningakepiõli aitab, kuid eelkõige nooremaid ja nooremas keskeas naisi.

On teooria, mille kohaselt PMSi põhjustab kehasse aastatega ladestuv nn halb östrogeen. Seda ei saa kehast muud moodi välja kui higistades, kuid kui palju meie laiuskraadi naised ikka nii väga higistavad. Seetõttu läheb aastatega asi hullemaks, ega peetunud östrogeenile kuningakepiõli suurt enam midagi ei teegi. Samal ajal kasvab ka rinna- ja munasarjavähi oht. Suureneb histamiini tootmine, tekivad naha- ja toidutalumatusprobleemid jne.

Ehk siis leidke võimalus regulaarseks higistamiseks ning olukord võib paraneda. Infrapunasaun, võhmatrenn, leilisaun jne. Võtmesõna on regulaarne – andke oma kehale maksimaalne võimalus higistada. Abiks on ka ristõielised köögiviljad ja oomega-3.

Googeldage bad estrogen metabolites või 16alpha-hydroxyestrone.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 00:03; 06.02 21:38; 07.02 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, see ei ole ohatis, see on seen, mis suu ümber välja lööb. Proovige zoviraxi asemel klotrimasooli kreemi “ohatise” kohtadele panna, aitab palju paremini.

Ja nagu juba öeldud, kuningakepiõli aitab, kuid eelkõige nooremaid ja nooremas keskeas naisi.

On teooria, mille kohaselt PMSi põhjustab kehasse aastatega ladestuv nn halb östrogeen. Seda ei saa kehast muud moodi välja kui higistades, kuid kui palju meie laiuskraadi naised ikka nii väga higistavad. Seetõttu läheb aastatega asi hullemaks, ega peetunud östrogeenile kuningakepiõli suurt enam midagi ei teegi. Samal ajal kasvab ka rinna- ja munasarjavähi oht. Suureneb histamiini tootmine, tekivad naha- ja toidutalumatusprobleemid jne.

Ehk siis leidke võimalus regulaarseks higistamiseks ning olukord võib paraneda. Infrapunasaun, võhmatrenn, leilisaun jne. Võtmesõna on regulaarne – andke oma kehale maksimaalne võimalus higistada. Abiks on ka ristõielised köögiviljad ja oomega-3.

Googeldage bad estrogen metabolites või 16alpha-hydroxyestrone.

????????????

MMS joomise jätsid soovitamata veel.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei plaani soovitada midagi, mis on teadmata toimega või kahjulik. Higistamine (regulaarne saun, füüsiline koormus) teevad sulle head isegi siis, kui sa hüdroksüöstroonist midagi kuulnud ei ole. Proovi järele 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 00:03; 06.02 21:38; 07.02 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Ei plaani soovitada midagi, mis on teadmata toimega või kahjulik. Higistamine (regulaarne saun, füüsiline koormus) teevad sulle head isegi siis, kui sa hüdroksüöstroonist midagi kuulnud ei ole. Proovi järele ????

Kroonilise ohatisehaigena ütlen, et su jutt on lihtsalt puhas mula.</p>
Ohatis on seen, higista välja. Bla bla bla. Johhaidii tõesti.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 08:43; 03.02 09:56; 06.02 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohatis on herpesviirus. Herpesviirus on enamikul inimestel uinuval kujul olemas ja aktiveerub nõrgenenud immuunsuse või muude tegurite koosmõjul.

Seen ei ole viirus. Meie kõigi kehas on seened, tuntuim neist pärmseen candida või nahaseen trichopython. Enamasti samuti alaaktiivsed, kuid aktiveeruvad teatud olukordades, sh nõrgenenud immuunsuse korral. PMS on üks neist olukordadest. Kui tupe kihelemisega samal ajal lööb ka suunurgad valusaks ja krobeliseks, siis see ei ole üldjuhul ohatis, vaid seen. Sageli pärmseen, kuid võimalusi on veel. Jah, ka seent pärsivad (pärsivad, ei ravi!) need ravimid, mis on mõeldud ohatisele, kuid palju paremini ja kiiremini allub seen klotrimasoolile.

Sinul võib olla tegemist ohatisega, mina räägin alternatiivse variandina seennakkusest, need võivad sarnaseid sümptomeid anda, kuid põhjustaja – ja ka ravi – ei ole sama. Ohatis on sageli mujal kui täpselt suunurgas, seen on enamasti suunurgas.

Kummastki ei saa võitu higistades. Higistades saab vähendada kehas peetunud halba östrogeeni, mille kogunemist peetakse üheks PMSi põhjustajaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 00:03; 06.02 21:38; 07.02 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Femisoja mõjus küll hästi, aga kahjuks minu kõhule soja ei meeldi. Need mungapipraga preparaadid mõjuvad ka, aga läheb mitu kuud, et mõjuma hakkaks. Kahjuks tekkis pärast mitmekuulist tarbimist hull sügelus kätel ja jalgadel. Kofeiini ära tarbige, see teeb hullemaks. Igatahes olnud jõudnud järeldusele, et igatsugu preparaatide asemel pigem korrigeerida menüüd ja elustiili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )