Esileht Ilu ja tervis pms tujud ja kaal (+trenn)

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: pms tujud ja kaal (+trenn)

Postitas:

Mul kaks muret ühes, ei hakka eraldi teemasid tegema, sest ehk nad ka kaudselt seotud.
Esiteks.
Hakkasin 1,5 kuud tagasi tegema aktiivselt trenni. Iga päev hommikuvenitus ja 30min trenni (bodybalance´i laadne). lisaks jalutan kokku 10 000 sammu iga päev. Ja mu reie üm on 1cm suurem! Ma nii kurb, sest see ei ole ju loogiline. Saan aru, et lihas seal all ilmselt kasvanud, aga mis aitaks siis pekki vähendada? Veel rohkem kõndimist? (toitumine pole suurem ja pisikeste patustamiste kõrvalt toitun tervislikult).

Ja teine teema on pms. Kuidas leevendada päevade-eelset suurenemist ehk siis vist vedelikupeetust? Ja tujud ka nagu kevadine ilm.

Ilmselgelt kirja kirjutamise hetkel siin olengi meeletult kurb ja kole, et nutt tuleb peale. Püüad ja teed ja siis selline tunne, et kõik läheb vastupidiselt soovitule. :'(

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 11:20; 07.05 10:36;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

natukese venitamise ja kolme-nelja km kõnni peale kasvab reielihas sentimeetri?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et sa mõõdad oma reit lihtsalt erinevast kohast

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natukese venitamise ja kolme-nelja km kõnni peale kasvab reielihas sentimeetri?

Ah sa pagan, ma olen aastaid jõusaalis suurte raskustega ränka vaeva näinud, et jalad natukenegi kasvaksid… ilmselgelt ma tegelen valede asjadega!

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 12:38; 06.05 12:46; 06.05 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

natukese venitamise ja kolme-nelja km kõnni peale kasvab reielihas sentimeetri?

10 000 sammu on ikka 7-8 km, mitte 3-4.

Ah sa pagan, ma olen aastaid jõusaalis suurte raskustega ränka vaeva näinud, et jalad natukenegi kasvaksid… ilmselgelt ma tegelen valede asjadega!

Ju siis rassid seal tõesti tühja/halva tehnikaga. Ka minul hakkasid tavalise kiirkõndimise peale reie-/säärelihased kasvama; kõndisin küll igapäevaselt rohkem kui 10 000 sammu.

Üldse on kõndimine kuidagi väga alahinnatud treeningviis. Selle asemel, et kritiseerida, proovige ja üllatute kui tõhus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natukese venitamise ja kolme-nelja km kõnni peale kasvab reielihas sentimeetri?

10 000 sammu on ikka 7-8 km, mitte 3-4.

Ah sa pagan, ma olen aastaid jõusaalis suurte raskustega ränka vaeva näinud, et jalad natukenegi kasvaksid… ilmselgelt ma tegelen valede asjadega!

Ju siis rassid seal tõesti tühja/halva tehnikaga. Ka minul hakkasid tavalise kiirkõndimise peale reie-/säärelihased kasvama; kõndisin küll igapäevaselt rohkem kui 10 000 sammu.

Üldse on kõndimine kuidagi väga alahinnatud treeningviis. Selle asemel, et kritiseerida, proovige ja üllatute kui tõhus.

Kuna jõusaalid olid kinni nii eelmisel kevadel, kui ka sellel, siis olen seda kõndimise asja proovinud. Igapäevaselt. Äkki ma siis kõnnin ka valesti, sest minu lihasmass kahanes selle nalja peale küll päris märgatavalt ja pärast tuli saalis jälle tükk tööd teha, et keha endisele tasemele tagasi saaks.

Ei tea, miks fitnessi ja kulturismiga tegelevad inimesed siis üldse jõusaalis treenivad, kui kõndimine nii tõhus treeningviis on?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 12:38; 06.05 12:46; 06.05 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin 1,5 kuud tagasi tegema aktiivselt trenni. Iga päev hommikuvenitus ja 30min trenni (bodybalance´i laadne). lisaks jalutan kokku 10 000 sammu iga päev. Ja mu reie üm on 1cm suurem! Ma nii kurb, sest see ei ole ju loogiline. Saan aru, et lihas seal all ilmselt kasvanud, aga mis aitaks siis pekki vähendada? Veel rohkem kõndimist? (toitumine pole suurem ja pisikeste patustamiste kõrvalt toitun tervislikult).

1,5 kuuga body balance’iga ja jalutamisega ei kasva sul mingi lihas. Ilmselt lihtsalt mõõtmisviga – 1cm siia-sinna on keha ümbermõõtudega väga lihtne eksida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna jõusaalid olid kinni nii eelmisel kevadel, kui ka sellel, siis olen seda kõndimise asja proovinud. Igapäevaselt. Äkki ma siis kõnnin ka valesti, sest minu lihasmass kahanes selle nalja peale küll päris märgatavalt ja pärast tuli saalis jälle tükk tööd teha, et keha endisele tasemele tagasi saaks. Ei tea, miks fitnessi ja kulturismiga tegelevad inimesed siis üldse jõusaalis treenivad, kui kõndimine nii tõhus treeningviis on?

Mina käin ka aastaid jõusaalis ja koroona pausi ajal ma sisuliselt ei teinud midagi, aga lihasmass ei kahanenud peaaegu üldse.
Söö rohkem valku.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 12:50; 06.05 13:23; 06.05 15:43; 08.05 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna jõusaalid olid kinni nii eelmisel kevadel, kui ka sellel, siis olen seda kõndimise asja proovinud. Igapäevaselt. Äkki ma siis kõnnin ka valesti, sest minu lihasmass kahanes selle nalja peale küll päris märgatavalt ja pärast tuli saalis jälle tükk tööd teha, et keha endisele tasemele tagasi saaks. Ei tea, miks fitnessi ja kulturismiga tegelevad inimesed siis üldse jõusaalis treenivad, kui kõndimine nii tõhus treeningviis on?

Mina käin ka aastaid jõusaalis ja koroona pausi ajal ma sisuliselt ei teinud midagi, aga lihasmass ei kahanenud peaaegu üldse.

Söö rohkem valku.

Jah, sellega ma olen nõus – ilma korraliku trennita on mul keeruline end sööma panna ja sellega tuleb kuidagi tegeleda (aga ma ei tea, kuidas).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 12:38; 06.05 12:46; 06.05 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Saan aru, et lihas seal all ilmselt kasvanud”

 

 

HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 12:57; 07.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sellega ma olen nõus – ilma korraliku trennita on mul keeruline end sööma panna ja sellega tuleb kuidagi tegeleda (aga ma ei tea, kuidas).

Ega minagi ei söönud sama palju, kui ma trenni tehes sõin. Lihtsalt ma sõin valgurikkaid toite ja see toimis väga hästi. Kaal küll pisut langes(mis ei olnud mu eesmärk), aga lihasmass säilis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 12:50; 06.05 13:23; 06.05 15:43; 08.05 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Saan aru, et lihas seal all ilmselt kasvanud”

HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Miks sa naerad inimese üle, kellel ei ole nii palju teadmisi kui sul? Kui mina alustasin kunagi spordiga, siis ma pelgasin teha kükke, kuna ma arvasin, et saan endale samasugused suured jalalihased nagu meestel. Me ei sünni teamistega vaid me saame need elu jooksul. On väga nõme teise üle naerda.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 12:50; 06.05 13:23; 06.05 15:43; 08.05 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli, et trenni teed, ära loobu, selline mõõdukas, aga regulaarne kehaline aktiivsus on tervisele ja pikas plaanis ka välimusele kindlasti positiivse mõjuga.

Kui tahad saledamaks saada, siis tuleb aga ikkagi toitumist muuta – selleks, et ainult liigutamisega heasse vormi saada, ei piisa mõõdukatest jalutuskäikudest ja hommikuvõimlemisest kahjuks. Aga kombinatsioonis tasakaalus toitumisega võivad küll tulemused tulla kiiremini, kui tuleksid ainult toitumist muutes 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaloraaz tuleb ka paika seada, siis hakkad ilusti salenema. Ilma selleta lihtsalt pole võimalik, saad liikumisest kindlasti hea enesetunde, a mitte kaalukaotust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole veel leidnud varianti, kuidas enne päevade algust väikest kaaluhüpet vältida, aga ma ei saa aru, miks see üldse probleem on? See on ju sellest, et kõht on veits paistes, läheb nädala pärast ise üle ja juba päevade alguseks on mul kaal alati normis tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sellepärast on pikamaskooksjad jõujuurikad ja sprinterid pilpad.

Või vastupidi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 17:26; 07.05 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

natukese venitamise ja kolme-nelja km kõnni peale kasvab reielihas sentimeetri?

Ah sa pagan, ma olen aastaid jõusaalis suurte raskustega ränka vaeva näinud, et jalad natukenegi kasvaksid… ilmselgelt ma tegelen valede asjadega!

Inimesed ongi erinevad. Ise olen samuti selline, kes lihase kasvamiseks ei pea just ülearu vaeva nägema. Selline jässaka raskejõustiklase tüüpi.

Samas need, kel fitnessis natukenegi lootust on, on pigem sellised nääpsukesed baleriini-tüüpi, kel lihas naljalt ei kasva.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA.

Ilmselt siin kogu mu probleem seisnebki, et PMSi paisumise lükkasin ekslikult trenni põhjuseks.

Lihtsalt mõni kuu on rohkem paisumist ja siis häirib kohutavalt. Eriti, kui oled tubli, teed trenni ja preemiaks oled ikka õhupall.
Ma palju alla võtta ei tahagi, olen 51kg, 163 pikk, keskkkoht 60, puus 91 ja reis 51. Ja siis annabki see lisa cm ka tunda.
Pigem kurbus psühholoogiline ja seda “toredam” on näha õelaid kägusid, kes veel irvitavad.  Söömisega nii, et kui ma veel vähem sööks, siis keha läheks säästurežiimi ja hakkaks vist vägisi kõike kinni hoidma hirmuga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 11:20; 07.05 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA.

Ilmselt siin kogu mu probleem seisnebki, et PMSi paisumise lükkasin ekslikult trenni põhjuseks.

Lihtsalt mõni kuu on rohkem paisumist ja siis häirib kohutavalt. Eriti, kui oled tubli, teed trenni ja preemiaks oled ikka õhupall.

Ma palju alla võtta ei tahagi, olen 51kg, 163 pikk, keskkkoht 60, puus 91 ja reis 51. Ja siis annabki see lisa cm ka tunda.

Pigem kurbus psühholoogiline ja seda “toredam” on näha õelaid kägusid, kes veel irvitavad. Söömisega nii, et kui ma veel vähem sööks, siis keha läheks säästurežiimi ja hakkaks vist vägisi kõike kinni hoidma hirmuga.

Oi oi, 51kg, eesmärgiks on 41kg eks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 12:57; 07.05 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sellepärast on pikamaskooksjad jõujuurikad ja sprinterid pilpad.

Või vastupidi.

Küsi sellelt anorektiliselt pikamaajooksjalt noorusaja pilte kus ta oleks veel paks- no ei leia sellist. Pikamaajooksus (näiteks) saavutavad edu (ja läbi selle tekib huvi ka tõsisemalt tegeleda) need, kel on selleks sünnipäraselt  vastavad eeldused- lisaks füsioloogilistele eripäradele sihvakas keha, madal rasvaprotsent, suhteliselt  väike lihasmass jne. Nende kleenukesed kehad on neil sünnipäraselt ja enamasti jäävad nad sellisteks surmani.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA.

Ilmselt siin kogu mu probleem seisnebki, et PMSi paisumise lükkasin ekslikult trenni põhjuseks.

Lihtsalt mõni kuu on rohkem paisumist ja siis häirib kohutavalt. Eriti, kui oled tubli, teed trenni ja preemiaks oled ikka õhupall.

Ma palju alla võtta ei tahagi, olen 51kg, 163 pikk, keskkkoht 60, puus 91 ja reis 51. Ja siis annabki see lisa cm ka tunda.

Pigem kurbus psühholoogiline ja seda “toredam” on näha õelaid kägusid, kes veel irvitavad. Söömisega nii, et kui ma veel vähem sööks, siis keha läheks säästurežiimi ja hakkaks vist vägisi kõike kinni hoidma hirmuga.

Ma olen võimeline oma reit mõõtma nii 50 kui 53 cm…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 17:26; 07.05 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA.

Ilmselt siin kogu mu probleem seisnebki, et PMSi paisumise lükkasin ekslikult trenni põhjuseks.

Lihtsalt mõni kuu on rohkem paisumist ja siis häirib kohutavalt. Eriti, kui oled tubli, teed trenni ja preemiaks oled ikka õhupall.

Ma palju alla võtta ei tahagi, olen 51kg, 163 pikk, keskkkoht 60, puus 91 ja reis 51. Ja siis annabki see lisa cm ka tunda.

Pigem kurbus psühholoogiline ja seda “toredam” on näha õelaid kägusid, kes veel irvitavad. Söömisega nii, et kui ma veel vähem sööks, siis keha läheks säästurežiimi ja hakkaks vist vägisi kõike kinni hoidma hirmuga.

Ma olen ka see inimene, kes on enda meelest kõige ilusam normaalkaalu alampriiril, aga sul on see juba käes. Mis õhupallist sa räägid? Tavaline normaalne tsükkel naisterahval.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti normaalne sul kõik.

Tee tööd oma peaga, et ei ole vaja alla 51 kg kaaluda, su elu saab olla täitsa päikseline ka 60 ja isegi 65 kilo juures.

Olen proovinud ja tean, millest räägin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõusaal aitab lihast kasvatada ja tõmbab peki trimmi. Dieet ja kõndimine üldmuljet ei muuda, kuna kaalu järgi oled niigi kõhna juba.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõusaal aitab lihast kasvatada ja tõmbab peki trimmi. Dieet ja kõndimine üldmuljet ei muuda, kuna kaalu järgi oled niigi kõhna juba.

Tõmbab peki trimmi? Mida see tähendab?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.05 12:50; 06.05 13:23; 06.05 15:43; 08.05 20:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis pms tujud ja kaal (+trenn)