Esileht Pereelu ja suhted Podcast „Mõttekoht“

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Podcast „Mõttekoht“

Postitas:
Kägu

Abikaasa otsustas lahkuda päeva pealt. Kas sina suudaksid lahkuda päeva pealt? Ma hakkasin mõtlema, et ega ise ikka ei suudaks, palun viige mind palun arstile kui ma nii peaksin tegema, sest usun, et tegemist on tõsise terviserikkega.

 

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu “lahkuda”? Ära surra saab päevapealt vägagi.

Ja miks ei suuda lahkuda päevapealt, pakkida ei oska või?

Ühe sõbranna mees läks küll päevapealt. Tuli pool aastat tagasi samamoodi päevapealt, aga uks kuram oli lukus…

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb emotsionaalsuse astmest. Väheemotsionaalne, siis kiirelt, sest ükskõik, mitte, kui emotsionaalne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe sõbranna mees läks küll

Kas sõbranz hakkas peale seda oma seksuaalsust ka ellu äratama. Nüüd on müügile ilmunud lausa õpik, kuidas seda teha.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kui saaksin näiteks lotoga ikka väga suure summa raha, siis läheksin ka päevapealt minema, ei ütleks kuhu, lihtsalt kaoks. Koliks ära kuhugi Hawaiile näiteks, ostaks sinna ilusa maja ja lihtsalt naudiks elu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kui saaksin näiteks lotoga ikka väga suure summa raha, siis läheksin ka päevapealt minema, ei ütleks kuhu, lihtsalt kaoks. Koliks ära kuhugi Hawaiile näiteks, ostaks sinna ilusa maja ja lihtsalt naudiks elu.

? Kas kolisid, kohver näpus, mehe elamisse? Oma kodu pole?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

? Kas kolisid, kohver näpus, mehe elamisse? Oma kodu pole?

Suur osa naistest on oma kodu saanud tänud pärandusele, tänu mehe,  kas siis heale sissetulekule või tänu mehe töökatele kätele. See kiputakse alatihti unustama!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult arvan, et lahkumine (kui uksest välja astumine ja ära minemine) on tegelikult viimane samm ja ainult abikaasale tundub, et teine pool lahkub päevapealt. Ilmselt oli lahkuja enda peas “lahkuma hakanud” juba oluliselt, oluliselt varem. Abikaasa näeb lihtsalt selle põhimõttelise peas tehtud lahkumisotsuse füüsilist avaldumist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult arvan, et lahkumine (kui uksest välja astumine ja ära minemine) on tegelikult viimane samm ja ainult abikaasale tundub, et teine pool lahkub päevapealt. Ilmselt oli lahkuja enda peas “lahkuma hakanud” juba oluliselt, oluliselt varem. Abikaasa näeb lihtsalt selle põhimõttelise peas tehtud lahkumisotsuse füüsilist avaldumist.

See võib ka nii olla, et 1)mees on eemaldunud ja üldiselt tunnetab selle naine ka ära. 2) Mees tegi selle saatusliku sammu, lõhkus  m..iga oma senise elu ja ei suuda enam naisele kodus silma vaadata. 3) Mees on psüühhiliselt haige. 4) Vananemisega seotud raskused, leppimatus. Elan uuesti ennem kui suren. 5) Vihkan naist nii palju, et kõik tema soovid ja ideed täidan teise naise juures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kui saaksin näiteks lotoga ikka väga suure summa raha, siis läheksin ka päevapealt minema, ei ütleks kuhu, lihtsalt kaoks. Koliks ära kuhugi Hawaiile näiteks, ostaks sinna ilusa maja ja lihtsalt naudiks elu.

? Kas kolisid, kohver näpus, mehe elamisse? Oma kodu pole?

Ka mina kolisin mehe juurde kohver näpus, kahjuks. Pakun, et seda väga paljud teinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina kolisin mehe juurde kohver näpus, kahjuks. Pakun, et seda väga paljud teinud.

Oled vähemalt nüüdseks end kindlustanud või mis edasi saab, kui lahkuminek? Saaksid laenuga endale midagi lubada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasa otsustas lahkuda päeva pealt. Kas sina suudaksid lahkuda päeva pealt? Ma hakkasin mõtlema, et ega ise ikka ei suudaks, palun viige mind palun arstile kui ma nii peaksin tegema, sest usun, et tegemist on tõsise terviserikkega.

Lahkumine poleks küll mingi probleem. Õigekrja õppimine aga küll ‘päeva pealt’ ei toimu, see võtab rohkem aega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Podcast „Mõttekoht“