Esileht Pereelu ja suhted Poeg on liiga “memmekas”

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Poeg on liiga “memmekas”

Postitas:

Mu 20-aastane poeg on üldiselt igati normaalne: kohusetundlik, aitab kodutöödes (teda ei pea sundima) jne. Paraku ta ei käi eriti väljas ega suhtle tüdrukutega ega üldse eriti omaealistega. Tean, et mind peetakse imelikuks, et niimoodi kirjutan, aga kas sellises vanuses ei võiks hakata rohkem tüdrukute poole vaatama? Olen proovinud nendel teemadel rääkida, aga ta pole eriti vedu võtnud. Ausalt öeldes on see ka mulle ebamugav. Äkki saaks teda kuidagi aidata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 13:42; 16.05 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim abi on see kui sa talle etteheiteid ei tee ja teda ei utsita. Kust sa tead, et ta üldse ei suhtle, äkki suhtleb internetis? Kas ta kuskil ülikoolis ei käi ja seal ei suhtle?
Kui tegemist on tagasihoidliku loomuga noormehega, siis las ta olla ja teeb asju omas tempos. Või sa tõesti arvadki, et kui räägid talle, et kuule oleks normaalne, et sa nüüd niisugune oleksid, siis ta homme ongi niisugune? Inimene on see, kes ta on ja parim, mis sa oma poja jaoks teha saad on teda lihtsalt aktsepteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ära hakka talle midagi rääkima, sellega teed ainult karuteene.
Küll ta jõuab, kõik tuleb siis kui õige aeg on. Võibolla ta \”vaatab\” küll kedagi, aga see keegi on hõivatud või pole huvitatud… Seepärast poiss kodus püsibki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb millega ta muidu tegeleb. Kui istub vaid kodus arvutis, on jama. Kui õpib, käib trennis, tegeleb hobidega, las ta olla. Kuidas tal muidu sõpradega on? Kui päris üksik hunt pole, siis taaskord- las ta olla. Parem rahulik noorus ja hiljem targem valik kui joomapeod ning üheöösuhtest mingi tibiga titt taga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 14:23; 16.05 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks imelikuks? See on ju suur mure. Noor inimene raiskab ilusamad aastad. Just selles vanuses peaks elu nautima ja sõpradega suhtlema, jah, ka seksi kõrgaeg on meestel just siis;)
Mis ei tähenda ju üldse joomapidusid ja tittesid. Pakun, et tegemist on mingi kompleksiga ja emana võiksid mingil hetkel südamest südamesse rääkida küll. Äkki toetad omaette kolimist vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 14:34; 17.05 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni on lihtsalt selline rahumeelsem. Endalgi oli täpselt samasugune mure kunagi oma isikliku pojaga.
22-selt aga leidis endale naksaka tüdruksõbra. Nüüd nad juba kolm aastat koos ja punuvad vaikselt pesa.
Lapsi pole, tõsi küll veel soetanud, sest tüdruk alles õpib.

Anna aega atra seada. Kahekümnene pole veel vanur:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu väikevend leidis esimese PÄRIS tüdruku (st ikka rohkem kui lihtsalt käest kinni hoidmine) alles 21aastaselt. Ma küll ei leia, et tal selle pärast midagi viga oleks, pigem oli asi selles, et ta on üsna valiv, st ta tahab küll, et naine näeks ka kena välja (st loomulik kena), aga eelkõige on naise puhul mõistus oluline. Näiteks ta praegune sõbranna, kellega kokkukolimise plaane tehakse, tegeleb juba aktiivselt teadustööga. Nii et ei pruugi su poeg gei olla, ehk on lihtsalt kõrged nõudmised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks imelikuks? See on ju suur mure. Noor inimene raiskab ilusamad aastad. Just selles vanuses peaks elu nautima ja sõpradega suhtlema, jah, ka seksi kõrgaeg on meestel just siis;)
Mis ei tähenda ju üldse joomapidusid ja tittesid. Pakun, et tegemist on mingi kompleksiga ja emana võiksid mingil hetkel südamest südamesse rääkida küll. Äkki toetad omaette kolimist vms. [/tsitaat]

Pigem suunaku siis poissi tegutsema- trenni, tööle, leidku hobid ja läbi selle ka sõbrad. Kahekümnendate alguses poiss on alles laps, milleks talle kohe mingit naist on vaja otsida? See, et ema ei tea poisi tüdruksõpru, ei tähenda, et neid ei ole, igat suhet pole ka vaja koju tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 14:23; 16.05 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]… Olen proovinud nendel teemadel rääkida, aga ta pole eriti vedu võtnud. Ausalt öeldes on see ka mulle ebamugav. Äkki saaks teda kuidagi aidata?[/tsitaat]

Aitad teda sel viisil, et ei ürita teda enam aidata. Memmekad on memmekad mitte tüdrukute mittevaatamise pärast, vaid sellepärast, et lasevad oma üliaktiivsetel memmedel oma ellu nina toppida ja enda eest probleeme lahendada.

Pealegi – kui ta hoopis poisse vaatab, on sinu \”aitamine\” tüdrukutega eriti mööda. Paljud pole selles vanuses veel süütustki kaotanud, sellepärast ongi tagasihoidlikud suhtlejad. Ja ei saa sina tal aidata süütust kaotada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitad teda sel viisil, et ei ürita teda enam aidata. Memmekad on memmekad mitte tüdrukute mittevaatamise pärast, vaid sellepärast, et lasevad oma üliaktiivsetel memmedel oma ellu nina toppida ja enda eest probleeme lahendada.

Pealegi – kui ta hoopis poisse vaatab, on sinu \”aitamine\” tüdrukutega eriti mööda. Paljud pole selles vanuses veel süütustki kaotanud, sellepärast ongi tagasihoidlikud suhtlejad. Ja ei saa sina tal aidata süütust kaotada.[/tsitaat]
Esiteks, mehed ei kaota süütust kuna neil pole mida kaotada. Teiseks, kui 20 ja pole naist saanud, siis asi ikka pisut jama. Kolmandaks, lase vanal pisut aega vabalt võtta- ma mõletan kui nõme oli, kui vanemad hakkasid surbet avaldama, keda panna ja keda mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Esiteks, mehed ei kaota süütust kuna neil pole mida kaotada. Teiseks, kui 20 ja pole naist saanud, siis asi ikka pisut jama. Kolmandaks, lase vanal pisut aega vabalt võtta- ma mõletan kui nõme oli, kui vanemad hakkasid surbet avaldama, keda panna ja keda mitte.[/tsitaat]
Kui 20-selt pole naist saanud on jama, aga kui oleks juba mõnele tüdrukule lapse jõudnud teha, siis oleks kõva mees, nii või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd tuleb jälgida, et talle kuskil pedesaunas mingid sodomiidid talle tagumikku ei küta, hakkab veel arvama, et ongi naine ja peabki ise kosilasi ootama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Homo ta ilmselt pole. Muidu on mu poeg samuti normaalne: kohusetundlik, tegeleb hobidega jne. Kuid tundub (seda on ka teised öelnud), et tal jääb teatud lähedusest puudu. Näib, nagu ta ise ka tahaks tüdrukut, aga millegipärast pole ühtegi suhet olnud. Väga häbelik ta pole, seegi ei saa põhjus olla. Ehk oskab keegi veel välja pakkuda, mispärast see probleem on tekkinud ja mõne lahenduse välja pakkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 13:42; 16.05 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Homo ta ilmselt pole. Muidu on mu poeg samuti normaalne: kohusetundlik, tegeleb hobidega jne. Kuid tundub (seda on ka teised öelnud), et tal jääb teatud lähedusest puudu. Näib, nagu ta ise ka tahaks tüdrukut, aga millegipärast pole ühtegi suhet olnud. Väga häbelik ta pole, seegi ei saa põhjus olla. Ehk oskab keegi veel välja pakkuda, mispärast see probleem on tekkinud ja mõne lahenduse välja pakkuda.[/tsitaat]
ära lahenda oma lapse probleeme. lase tal enda elu elada.
parim soovitus on õhutada teda leidma hobi, mis ta kodust välja viiks. igasugused muud lahenduse- ja probleemiotsimised unusta heaga ära, muidu ta jääbki memmekaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Vana-Ann kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui 20-selt pole naist saanud on jama, aga kui oleks juba mõnele tüdrukule lapse jõudnud teha, siis oleks kõva mees, nii või? [/tsitaat]
Jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti naljakas lugeda kuidas soovitatakse 20 aastasele lapsele trenne otsida. See süvendaks ju veel tema saamatust. Lind lükkab ka poja pesa äärele- õpeta ta lendama. Kas ta õpib, millised kaaslased koolis? On tal piisavalt oma raha? Milline on ta välimus? On tal mõni silmatorkav erisus- lühike,akne vms? Selles vanuses on ka riietus ja asjad olulised, mis teha. Kõigele tuleb mõelda(ja võimalusel aidata), mis tema enesekindlust turgutaks. Välistada ei saa ju ka testosterooni või mehelikkuse puudulikkust(sellises eas terve mees EI istu niisama kodus, loodus peaks ta jahile ajama;)
Hea oleks, kui ta saaks keskkonnavahetust- aasta välismaale vahetusõpilaseks, tööle vms.
Sa toonitad juba mitmendat korda kohusetundlikkust- kas ta on koduga väga seotud, st ülesanded, kohustused, peab nö. sõna kuulama jne. Äkki ta ei olegi lapsepõlvest välja tulnud, kardab teid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 14:34; 17.05 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saad küll aidata. Sel moel, et jätad ta rahule ega püüa lahendada tema probleeme. Aitad siis ja ainult siis, kui ta sinult abi palub. Kõik muud \”aitamised\” panevad ta jätkuvalt lapse rolli ja teevad mehistumise hoopis keerulisemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõnda bioloogilist põhjust eraldihoidmiseks ei või olla? Tean näiteks noort meest, sinu pojast oli muide vanem, kes naistega ei lävinud, kuna ta ei saanud seksida. Probleem oli eesnahaga, mis ei käinud maha mingi liite pärast, st erektsioon tekitas valu. Pihtis kord napsise peaga ühele meessoost sugulasele, kes võttis ta käekõrvale ja viis tuttava tohtri manu. Too suunas omakorda edasi ja peale väikest oppi oli kutt kui ümber sündinud.

Või on tal äkki erektsiooniga või hormoonidega probleemid? Kas karvane ikka on? Või on riistvara liiga pisike (tema meelest)?

Aga äkki tal pole sõpru? Eks algul jahitakse naisi ikka kambakesi 🙂

Ka mulle jäi silma, et on igati hea laps. Äkki oleks tõesti abiks situatsioon, kus ta peaks iseenda peremees olema? Näiteks omaette elamine või tõesti miks mitte vahetus(üli)õpilaseks minek või praktika kodukohast/maast eemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, las olla.
anna noorele inimesele õhku ja ruumi hingata. ma saan aru küll, et sa emana tahaks kõike hallata ja orgunnida ja teha, mis lapsele parim, aga saa üle, su poeg ei ole enam seitsme aastane, kus sinu nägemus oli ainumäärav. ta on noor mees ja oma tee alguses. püüa teda mitte kohelda kodus nagu last, vaid kui noort meest, kes saab ise oma pesu pestud ja kõhu täis söödud. küll sealt edasi hakkab vaikselt ka muu iseseisvumine. sina keskendu endale. kas sul endal ei huvitavaid probleeme, mida lahendada? näiteks paanitseda oma keskea kriisi pärast. mõelda, et jummel küll, nii palju asju, millest sai noorena unistatud, on ikka veel tegemata ja juba pool elu käest läinud. viimane aeg oma soovide täideviimisele pühneduda. lapsed suured ja küll nüüd ise hakkama saavad, neil pole emmetamist vaja.

iseasi, kas sina ikka oled selleks valmis, et tibuke ka tegelikult tiibu hakkab sirutama ja ühel hetkel tüdriku leiab ja oma pesa punuma asub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Esiteks, mehed ei kaota süütust kuna neil pole mida kaotada. Teiseks, kui 20 ja pole naist saanud, siis asi ikka pisut jama. Kolmandaks, lase vanal pisut aega vabalt võtta- ma mõletan kui nõme oli, kui vanemad hakkasid surbet avaldama, keda panna ja keda mitte.[/tsitaat]
Naistel siis on midagi kaotada või? See on ÜTLUS, rumaluke.
20 aastaselt pole väga paljud veel naist saanud, nad ehk ei julge seda öelda. Minu I abikaasale, kes oli meie tutvudes 23, olin mina esimene. Täiesti normaalne mees igas mõttes, lihtsalt tagasihoidlik ja tahtis ka tundeid, mitte lihtsalt seksi. Ehk on ka teemaalgatajal selline veidi õrnema hingelaadiga poeg.
Pealegi – lapsed ei räägi oma vanematele selliseid asju. Vanem võib lapsega küll sellistel teemadel rääkida, aga ainult siis, kui tal ise piinlik pole. Ma juba kujutan ette, kuidas ema, endal piinlikusest põsed laigulised, üritab sisemiselt väänleva poja käest mingit infot tema seksuaalelu puudumise kohta välja pigistada: [small]Kägu kirjutas:[/small] [tsitaat]Olen proovinud nendel teemadel rääkida, aga ta pole eriti vedu võtnud. Ausalt öeldes on see ka mulle ebamugav. [/tsitaat] Arvad, et poeg ütleks – ema, ära muretse, ma juba 2 aastat tagasi tegelikult keppisin ühte tüdrukut peol?
Jätke juba see nooruk rahule, las suhtleb kellega tahab ja millal tahab. Ema leidku parem endale mingit tegevust, selmet et poja pärast vaevelda. Rohkem tegevust, siis tuleb vähem lolle mõtteid ja topitakse vähem oma nina teiste ellu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen taas teemaalgataja. Ma nimelt pole eriti poja probleemidesse sekkunud, üritan lasta tal tegeleda oma asjadega. Tõesti, viimasel ajal olen paar korda üritanud ettevaatlikult \”nendel teemadel\” rääkida. Ma ei taha ennast ega enda mõtteid mingil juhul peale suruda, seda kindlasti mitte. Siiski tekitab mõni asi natukene muret. Väga häbelik ta pole, samas pole tal ka kuigi suurt tutvuskonda, mõned sõbrad siiski. Saan aru, et mu mure tundmine on kummaline. Paljud emad unistaksid poisist, kes tegeleb meeleldi õppimisega jne. Aga siiski, ta pole nt viimase aasta jooksul kordagi väljas käinud (võib-olla ühe korra). Olen kindel, et tal pole mingeid \”salasuhteid\”. Ka bioloogiliselt on kõik korras, puberteet möödus igati tavaliselt. Jah, ta õpib hästi, aitab kodustes töödes, ma olen õnnelik selle üle. Lihtsalt loodan, et mu poeg kasvab ühel hetkel suureks. Mingeid meetodeid, näiteks elukoha vahetust, praktiseerida ei saa. Ülikool on praktiliselt kodu kõrval ja lihtsalt niisama kõvasti raha raisata poleks mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära unusta ka seda, et tänapäeval on noortel tunduvalt rohkem aega \”noorte asju\” teha, ükskõik, kas see tähendab õppimist, reisimist, enda pildituks joomist, üheöösuhteid või käest kinni jalutamist – need ajad, kus 20aastaselt juba tanu alla saadi ja lapsi treima hakati, on ammu möödas. Poisil on aega küll ja veel, et tüdrukuid katsuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et ära muretse, tuleb mis tulema peab. Võibolla on tõesti hella hingega noormees kes otsib seda õiget. Las ta siis otsib, aga iseseisvust pojale õpetada ei teeks paha. Ei pea olema söök valmis ja pesu pestud koguaeg. Ei tee kellegile sellised oskused halba 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes vestlussaates, kus räägiti \”memmepoegadest\” ütles psühholoog, et lapsevanema kohus on anda lapsele nii juured kui tiivad. Memmepoegadel on väga tugevad juured, aga tiivad puuduvad täiesti.

Ma ei taha öelda, et sinu poeg \”memmepoeg\” on, aga selles ütluses on minu meelest väga hea point.

Kui sind paneb enim muretsema tüdruku puudumine, siis mina olen märganud, et see on praegusaja noorte laiem probleem. Igal pool räägitakse kuidas noored hakkavad kole vara seksuaaleluga pihta jne. Ma ei tea, kellest räägitakse. Oma tutvusringkonnas on asi hoopis vastupidine. Esimese hooga tuli meelde 7 poissi-tüdrukut, 20+natuke, kes pole endale veel seda esimestki leidnud. Nendest 7-st ainult üks on pisut nohik, kellel võib asi suhtlemisoskuse puuduse taha jääda.
Enda poisil selles mõttes \”vedas\”, et üks krapsakas neiu võttis ta rajalt maha. Poiss ise ütles, et muidu oleks ta samuti siiani üksik, sest tema \”ei oska kedagi sebida\” 🙂

Ma arvan, et pruudi puudumine 20-aastaselt pole teie suurim mure. Ma muretseks rohkem sellepärast, et ta nii kodu küljes kinni on. Viimane aeg oleks, et tiivad ikka kasvama hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis isa asjast arvab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, tuleb meelde, kui mu ema mulle peigmehi sokutas. Mitte, et mul hädasti vaja oleks olnud ja kodusistuja ma ka polnud, kuid alati püüdis ta mind oma sõbrannade poegadega kokku sobitada. Ja kusjuures ühega meil hakkaski midagi susisema, siis olin täitsa rahul, et ema nii vahva tüübiga mind tutvustanud oli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas mõnda bioloogilist põhjust eraldihoidmiseks ei või olla? Tean näiteks noort meest, sinu pojast oli muide vanem, kes naistega ei lävinud, kuna ta ei saanud seksida. Probleem oli eesnahaga, mis ei käinud maha mingi liite pärast, st erektsioon tekitas valu. Pihtis kord napsise peaga ühele meessoost sugulasele, kes võttis ta käekõrvale ja viis tuttava tohtri manu. Too suunas omakorda edasi ja peale väikest oppi oli kutt kui ümber sündinud.

Või on tal äkki erektsiooniga või hormoonidega probleemid? Kas karvane ikka on? Või on riistvara liiga pisike (tema meelest)?

Aga äkki tal pole sõpru? Eks algul jahitakse naisi ikka kambakesi 🙂

Ka mulle jäi silma, et on igati hea laps. Äkki oleks tõesti abiks situatsioon, kus ta peaks iseenda peremees olema? Näiteks omaette elamine või tõesti miks mitte vahetus(üli)õpilaseks minek või praktika kodukohast/maast eemal. [/tsitaat]

Ega siis naisega seksimata vähem erektsioone teki!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Poeg on liiga “memmekas”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.