Esileht Väikelaps Poepiim

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Poepiim

Postitas:

Alustasin lapsega aastaselt poepiima joomist. Kuid kohe tekkis kõhulahtisus ja lõpetsin selle. Olen nüüd ikka aeg-ajalt proovinud poisile piima (3,5% ) anda, kuid ikka läheb kõht lahti. Teen siis kõik pudrud jne rpa’ga. Kas soovitate siiski proovida kauem seda poepiima – ehk organism harjub, või siis jäämegi rpa’le? Sööb igapäevaselt ka juustu, jogurteid, keefiri jms – sellist reaktsiooni ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisid ei talunud 3,5% piima. 2,5% piimaga oli kõik Ok. TAsub äkki proovida esialgu väiksema rasvasisaldusega piimaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See räägib laktoositalumatusest, kuigi nii väiksesel ei tohiks seda veel olla. Võiksid proovida laktoosivaba piima mida müüb valio. Kui siis ka kõht lahti siis ei ole piimas viga. Hapeendatud piimatoodetes ongi laktoosi vähm ja kui need ei põhjusta kõhulahtisust siis võib proovida ka 3,5% piima veega pooleks, et saadav laktoosi kogus oleks väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas laktoositalumatus võib väljenduda ka kõhukinnisuse näol?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaselt oli minu lapsel samamoodi, poepiima ei talunud,pärast oli pikalt kõht lahti, muidu muid piimatooteid sõi kenasti ja polnud probleemi.
Ma ise eeldasin, et ju ta organism pole veel piisavalt tugev piima joomiseks ja ei andnud piima rohkem, umbes 1,5 aastaselt enam kõhulahtisust ei tekkinud ja siiamaani meeldib talle piima juua ja kõht on korras.
Mina soovitaks praegu piimast loobuda või tõesti lahjendada veega ja hiljem kui laps on vanem uuesti proovida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Poepiim

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.