Esileht Hobinurk PÖFF-i veebikino soovitused

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: PÖFF-i veebikino soovitused

Postitas:

Kes mida juba vaadanud või ootab? Muljeid?

Mul vaadatud “Must Veski”, mis on noortefilmide kategoorias ja läks 10a lapsele peale, kuid vaatamist oli vanematelgi.

Samuti “Meeletult Elus”, mis jättis esialgu väga segased tunded ja vajas rohkem seedimist, aga samas meeldis oma veidras tragikoomikas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 18:25; 16.11 19:20; 17.11 19:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

“25 aastat süütuna” – suurepärane film, aga mitte kõige kergem vaatamine, sest see oli ikka õudne, mida peategelane läbi pidi elama. Põhineb tõsielul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“25 aastat süütuna” – suurepärane film, aga mitte kõige kergem vaatamine, sest see oli ikka õudne, mida peategelane läbi pidi elama. Põhineb tõsielul.

Tänaseks õhtuks oli see plaanis. Rõõm kuulda, et ei tundunud ainult kirjelduse põhjal hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 18:25; 16.11 19:20; 17.11 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Sildimaalijat” kavatsen kindlasti vaadata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Elisast on ka vaatajaid? Mul on mure, videolaenutusest näitab kausta PÖFFi paremik, aga kaust ei avane, filme vaadata ei saa. Miks? Kas liiga vara?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Elisast on ka vaatajaid? Mul on mure, videolaenutusest näitab kausta PÖFFi paremik, aga kaust ei avane, filme vaadata ei saa. Miks? Kas liiga vara?

Kas Elisa videolaenutusest saab vaadata samu, mida PÖFF veebikino pakub või on valik laiem? Jäävad kauem sinna või samuti ainult festivali ajaks? Mis ühe filmi hinnaks on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.11 18:25; 16.11 19:20; 17.11 19:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk PÖFF-i veebikino soovitused