Esileht Pereelu ja suhted Põgus suhe kolleegiga?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: Põgus suhe kolleegiga?

Postitas:
Kägu

Minu lugu algas sellel suvel ühe kolleegiga.

Teadsime üksteist pikemalt kuna töötame koos aga alati suhtlesime pigem sõbralikult kui kolleegid ainult. Mingil hetkel hakkas meesterahvas rohkem huvi üles näitama. Kuna pidin tõdema,et ka tema mulle meeldis esimesest silmapilgust suhteliselt siis vastasin tema kelmikatele ´´vihjetele´´ samaga.
Käisime paar nädalat väljas, jalutasime, suhtlesime ka tööl pidevalt, helistasime, tema tõi muutkui mulle lilli tööle ja lõpuks suure pinge murdumise all ka suudlesime viimased kohtumised. Kõik oli ilus selle hetkeni kui sain sõnumi,et minuga suhtlemine on tänasest keelatud kuna leppis oma endisega ära.(Nimelt keelatud teise isiku poolt mitte,et ta ise seda väga sooviks) See uudis tuli mulle nagu välk selgest taevast. Algul olin vihane ja isegi ei vastanud midagi. Tööl tuli seletama midagi,et andis veel viimase võimaluse jne, ise naeratades ja öeldes,et vaatame mis saab. Paar päeva ma teda ei näinud tööl ja minu viha lahtus. Edaspidised kohtumised jäid kõik töö alaseks AGA see flirt pole lõppenud.Kord pakkus isegi,et viib koju ja lõpetuseks avaldas soovi isegi kallistada. Saadab siiani sõnumeid salaja? Ilmselt. Ja teeb vihjeid meie ´´ühiste´´ naljade üle mis tegime. Ehk siis tõstatab neid teemasid pidevalt üles ja annab märku,et huvi nagu endiselt on. Mina enam ei saa aru mida sellise mehega teha. Osake minust kardab nagu küsida samas nagu enam ei jaksa mängida seda mängu. Võiks nagu ära otsustada kellega siis olla tahab. On kellegil selliste meestega kogemusi olnud? Kuidas lugu lõppenud?

+2
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees kedagi Väga armastab, siis ei takista vallid, ei takista kraav. Sind hoitakse varuvariandina kergelt soojana. Mees muidugi on pehmelt öeldes litsakas ja ega ui te kokku saaksite, sa ta viimaseks silmarõõmuks ei jääks, karta on.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ütles, et leppis teisega ära  siis see tähendab, et ta pühendub nüüd teisele inimesele. Kui te vahel peale flirdi ja paari musi niikuinii midagi muud polnud siis on ju kõik hästi ja kõik lähevad oma eludega edasi. Kui ta aga peaks sind edasi pommitama siis ütlegi, et kuule mees, see mida sa teed on kohatu, sul on naine kellega sa tahad koos elada kodus ootamas.

Kui aga jagab lubadusi siis jaga vastu. Kohtume siis kui jälle vaba oled.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lugu algas sellel suvel ühe kolleegiga.

Teadsime üksteist pikemalt kuna töötame koos aga alati suhtlesime pigem sõbralikult kui kolleegid ainult. Mingil hetkel hakkas meesterahvas rohkem huvi üles näitama. Kuna pidin tõdema,et ka tema mulle meeldis esimesest silmapilgust suhteliselt siis vastasin tema kelmikatele ´´vihjetele´´ samaga.

Käisime paar nädalat väljas, jalutasime, suhtlesime ka tööl pidevalt, helistasime, tema tõi muutkui mulle lilli tööle ja lõpuks suure pinge murdumise all ka suudlesime viimased kohtumised. Kõik oli ilus selle hetkeni kui sain sõnumi,et minuga suhtlemine on tänasest keelatud kuna leppis oma endisega ära.(Nimelt keelatud teise isiku poolt mitte,et ta ise seda väga sooviks) See uudis tuli mulle nagu välk selgest taevast. Algul olin vihane ja isegi ei vastanud midagi. Tööl tuli seletama midagi,et andis veel viimase võimaluse jne, ise naeratades ja öeldes,et vaatame mis saab. Paar päeva ma teda ei näinud tööl ja minu viha lahtus. Edaspidised kohtumised jäid kõik töö alaseks AGA see flirt pole lõppenud.Kord pakkus isegi,et viib koju ja lõpetuseks avaldas soovi isegi kallistada. Saadab siiani sõnumeid salaja? Ilmselt. Ja teeb vihjeid meie ´´ühiste´´ naljade üle mis tegime. Ehk siis tõstatab neid teemasid pidevalt üles ja annab märku,et huvi nagu endiselt on. Mina enam ei saa aru mida sellise mehega teha. Osake minust kardab nagu küsida samas nagu enam ei jaksa mängida seda mängu. Võiks nagu ära otsustada kellega siis olla tahab. On kellegil selliste meestega kogemusi olnud? Kuidas lugu lõppenud?

Nüüd neid muinasjutte hakkab igapäev tulema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põgus suhe kolleegiga?

Kus see suhe oli?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ise tahad temaga edasi suhelda teades, et tal on keegi teine veel, siis lase käia. Mees tahab lihtsalt kahte naist korraga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees kardab, et sa ta naisele ära räägid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud naisterahvas teab sellest,et veetsime aega koos. Ja see mis praegu toimub-sellest ei läheks ka unes rääkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka kogemusi kunagise kolleegiga. Alguses jättis hea mulje endast. Pärast sain aru, et ei ole meeldiv. Hakkas ligi ajama, tegi mulle komplimente, mööda minnes “kogemata” puudutused, soovis mind kallistada. Ükskord lähenes mulle selja tagant, nagu tahaks suudelda, puhus hingeõhku kaelale.  Väkk. Füüsiliseks asi ei läinud, ütlesin kohe ei. Läks mingil ajal töölt ära, aga tuli sinna ikka tagasi ja püüdis iga kord minuga seal suhelda, millele ma ei reageerinud vaid ainult ignosin. Tõeliselt tülikas tüüp oli, aga ajaga sain vähemalt temast nii palju lahti, et jättis mu suures osas rahule. Mida minust tahtis, ei tea siiani. Blokkisin igalt poolt tüübi ära ja teatasin talle otse näkku, et ei arva temast midagi head,  nüüd hoiab viisakat distantsi ja enam ei tööta ka koos ja kokkupuude õnneks nii väike, kui võimalik.

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tema tõi muutkui mulle lilli tööle ja lõpuks suure pinge murdumise all ka suudlesime viimased kohtumised

Kas peale suudlust oli pinge teie vahelt kadunud? Ma ei saa hästi aru, kuidas saab suudelda “suure pinge murdumise all”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peale suudlust oli pinge teie vahelt kadunud? Ma ei saa hästi aru, kuidas saab suudelda “suure pinge murdumise all”.

No teemaalgataja pole lihtsalt suurem asi kirjamees.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No teemaalgataja pole lihtsalt suurem asi kirjamees.

aga suudlema on see eest mihkel:)

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ainult üks lahendus sulle. Pead töökohta vahetama. Ära hakka nüüd seda taga ajama, kes enne minema peab ja miks sina jne.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud naisterahvas teab sellest,et veetsime aega koos. Ja see mis praegu toimub-sellest ei läheks ka unes rääkima.

Mina tunneksin end küll väga solvatuna väga mitmes punktis. Oled nagu mingi sulgpall, mida loobitakse. Otsustatakse sinu elu üle, millal võid midagi öelda või kuidas pead reageerima, tungitakse intiimruumi, flirditakse. Samal ajal pead varjama ja viisakat nägu tegema. Miks oled sina vähem inimene kui praegune naine, et sind võib nii kohelda? Sina oled vaba, sina oled üksi. Sina oled ohver. Mees ei ole ohver. Temal on naine, kellega sulle kambakat teha.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud naisterahvas teab sellest,et veetsime aega koos. Ja see mis praegu toimub-sellest ei läheks ka unes rääkima.

Mina tunneksin end küll väga solvatuna väga mitmes punktis. Oled nagu mingi sulgpall, mida loobitakse. Otsustatakse sinu elu üle, millal võid midagi öelda või kuidas pead reageerima, tungitakse intiimruumi, flirditakse. Samal ajal pead varjama ja viisakat nägu tegema. Miks oled sina vähem inimene kui praegune naine, et sind võib nii kohelda? Sina oled vaba, sina oled üksi. Sina oled ohver. Mees ei ole ohver. Temal on naine, kellega sulle kambakat teha.

Nõus. Mees on argpüks. Ma tuletaksin mehele meelde, et ta on oma valiku teinud ja ma ei suhtleks väljaspool töökohustusi üldse. See nn flirt hoiab sind tagavaraplaanina.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina enam ei saa aru mida sellise mehega teha. Osake minust kardab nagu küsida samas nagu enam ei jaksa mängida seda mängu.

Mitte midagi ära tee. See ei ole hea ja korralik mees, vaid mingi libe kala. Ma arvan, et sa ei tahaks teda endale? Lõpeta tema “vihjed” konkreetselt, hakka vabu mehi vaatama.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tuletaksin mehele meelde, et ta on oma valiku teinud ja ma ei suhtleks väljaspool töökohustusi üldse. See nn flirt hoiab sind tagavaraplaanina.

TA võiks ikka öelda, et ta on ise valiku teinud ja pole mehest huvitatud enam.
Naised ei ole selle mehe “valida”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osake minust kardab nagu küsida

Miks sa kardad küsida, et “mis mängu sa mängid, oled siis ekiga või tahad olla minuga?” Miks sina pead ootama ja mõistatama. Ma muidugi teoreetiliselt ja mitte armununa olles jätaks sellise kaks-rauda-tules mehe sinnapaika, ei saa sellisest mingit õiget meest.

Aga muidu ekstöökaaslane on juba 16a minu abikaasa ja meie nelja lapse isa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei viitsi olla mingi igaks-juhuks-soojas-hoitav varunaine. Leppis ära, siis olgu temaga. Ja mingit valehäbi ei tunneks seda talle öelda ka, mu standardid on lihtsalt mehele kõrgemad kui temasugune. Kui tahab ise lati alt läbi joosta, siis lasku käia, aga jätku mind mängust välja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nn flirt hoiab sind tagavaraplaanina.

Ma ei pidanud üldse silmas tagavaraplaani, vaid normaalset suhtlust, kus pannakse punkt flirtdile, lõpetatakse ahistamine ja ultimaatumite esitamine ning jätkatakse normaalset tööalast suhtlust. On normaalne, et vaadatakse ringi, valitakse, aga kui juba otsus on tehtud eelmise kasuks, siis ei tasu ka kambakat hakata tegema, kui ise ollakse flirtiv pool ja süüdlane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka kogemusi kunagise kolleegiga. Alguses jättis hea mulje endast. Pärast sain aru, et ei ole meeldiv. Hakkas ligi ajama, tegi mulle komplimente, mööda minnes “kogemata” puudutused, soovis mind kallistada. Ükskord lähenes mulle selja tagant, nagu tahaks suudelda, puhus hingeõhku kaelale. Väkk. Füüsiliseks asi ei läinud, ütlesin kohe ei. Läks mingil ajal töölt ära, aga tuli sinna ikka tagasi ja püüdis iga kord minuga seal suhelda, millele ma ei reageerinud vaid ainult ignosin. Tõeliselt tülikas tüüp oli, aga ajaga sain vähemalt temast nii palju lahti, et jättis mu suures osas rahule. Mida minust tahtis, ei tea siiani. Blokkisin igalt poolt tüübi ära ja teatasin talle otse näkku, et ei arva temast midagi head, nüüd hoiab viisakat distantsi ja enam ei tööta ka koos ja kokkupuude õnneks nii väike, kui võimalik.

No umbes nagu siin, miinus ligi ajamised, blokkimised. Lihtsalt neutraalne tööalane suhtlus läbi emaili.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kompromiss on selline, et ei räägi kellelegi, aga igasugune ahistamine lõppeb punktipealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähedalt koos töötavate inimeste suhted just sellel põhjusel ongi halb valik. Aga no mis tehtud, see tehtud.

Mina tõmbaks suhtluse nulli (va tööga seotud asjad) ja tuletaks ka mehele meelde, et vabandust, aga ta ei ole enam vaba mees, seega käitugu vastavalt. Ja teine asi, suht alandav on kogu see situatsioon ju! Oled alati talle mingi variant 2 olnud. Kohe, kui eks pinnale ujus, oled nurka visatud nagu kalts. Praegu hoiab ka ju sinuga rauda tules, kuigi tegi otsuse eksi kasuks, seega oled jätkuvalt variant 2. Mingu olgu siis oma eksiga. Milleks sulle sellist meest vaja on, kes sind kõiges esikohale ei sea?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähedalt koos töötavate inimeste suhted just sellel põhjusel ongi halb valik. Aga no mis tehtud, see tehtud.

Mina tõmbaks suhtluse nulli (va tööga seotud asjad) ja tuletaks ka mehele meelde, et vabandust, aga ta ei ole enam vaba mees, seega käitugu vastavalt. Ja teine asi, suht alandav on kogu see situatsioon ju! Oled alati talle mingi variant 2 olnud. Kohe, kui eks pinnale ujus, oled nurka visatud nagu kalts. Praegu hoiab ka ju sinuga rauda tules, kuigi tegi otsuse eksi kasuks, seega oled jätkuvalt variant 2. Mingu olgu siis oma eksiga. Milleks sulle sellist meest vaja on, kes sind kõiges esikohale ei sea?

Ei, ma kindlasti ei nõustu, et see alandav on. See näitab lihtsalt, et teine inimene on ainult kirg ja sisu puudub. Tähendab, et sisu on, aga sisu ei vasta soovitule. Täpselt sama nagu Diana ja Charles, kes olid üdini erinevad.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kindlasti ennast ei tasu defineerida selle järgi, et üks 7.97 MILJARDI inimese seast ei sobinud. Ega see ei tee väärtust kuidagi kehvemaks ju ometi. Diana oli ka ilusam kui Camilla, aga see ei mängi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama nagu Diana ja Charles, kes olid üdini erinevad.

Ei sarnane kohe üldse teemaalgataja situatsiooniga mingist otsast. Teemaalgatajat pole tõsiselt kunagi võetudki, mingi suhet pole olnudki ja kui eks välja ujus, lõppes ka see. Nüüd manipuleeritakse temaga enda ego tõstmiseks edasi, et tädi on kohe nii kihevil, kui tähelepanu pööratakse. Minu arust küll alandav situatsioon ja ei saa aru, mis siin üldse arutada või mõelda on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sarnane kohe üldse teemaalgataja situatsiooniga mingist otsast. Teemaalgatajat pole tõsiselt kunagi võetudki, mingi suhet pole olnudki ja kui eks välja ujus, lõppes ka see. Nüüd manipuleeritakse temaga enda ego tõstmiseks edasi, et tädi on kohe nii kihevil, kui tähelepanu pööratakse. Minu arust küll alandav situatsioon ja ei saa aru, mis siin üldse arutada või mõelda on.

Kui inimest defineerib teine inimene, siis küll võib see alandav olla, aga kui on oma töö, sõbrad, pere, huvid, vaba aeg, siis kindlasti ei ole see alandav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähedalt koos töötavate inimeste suhted just sellel põhjusel ongi halb valik. Aga no mis tehtud, see tehtud.

Mina tõmbaks suhtluse nulli (va tööga seotud asjad) ja tuletaks ka mehele meelde, et vabandust, aga ta ei ole enam vaba mees, seega käitugu vastavalt. Ja teine asi, suht alandav on kogu see situatsioon ju! Oled alati talle mingi variant 2 olnud. Kohe, kui eks pinnale ujus, oled nurka visatud nagu kalts. Praegu hoiab ka ju sinuga rauda tules, kuigi tegi otsuse eksi kasuks, seega oled jätkuvalt variant 2. Mingu olgu siis oma eksiga. Milleks sulle sellist meest vaja on, kes sind kõiges esikohale ei sea?

Ei, ma kindlasti ei nõustu, et see alandav on. See näitab lihtsalt, et teine inimene on ainult kirg ja sisu puudub. Tähendab, et sisu on, aga sisu ei vasta soovitule. Täpselt sama nagu Diana ja Charles, kes olid üdini erinevad.

Meil on alandamisest erinev arusaamine.

Ära palun Briti kuningakoja suhteid (kus on suurem osa etiketti, kui armastust) siinkohal küll näiteks too.

Okei, ma saan aru, kui teemaalgataja päriselt tahtiski ainult nö sekssuhet ja mitte midagi muud, siis ei ole kummagi poole asi küsida, et kellega veel kohtutakse. Aga mulle millegipärast jäi mulje, et see polnud päriselt TA soov olla armuke ja nr 2 “päris naise” kõrval….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on alandamisest erinev arusaamine.

Ära palun Briti kuningakoja suhteid (kus on suurem osa etiketti, kui armastust) siinkohal küll näiteks too.

Okei, ma saan aru, kui teemaalgataja päriselt tahtiski ainult nö sekssuhet ja mitte midagi muud, siis ei ole kummagi poole asi küsida, et kellega veel kohtutakse. Aga mulle millegipärast jäi mulje, et see polnud päriselt TA soov olla armuke ja nr 2 “päris naise” kõrval….

No kuule. Olen isegi korvi saanud mõned korrad, aga elu pole elamata jäänud. Koolid lõpetatud, jooma pole hakanud, narko poole ei vaatagi. Mõni pahe on küll, aga sellepärast, et kuradi maitsev on, mitte sellepärast, et ma oma tundeid sööksin.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule. Olen isegi korvi saanud mõned korrad, aga elu pole elamata jäänud. Koolid lõpetatud, jooma pole hakanud, narko poole ei vaatagi. Mõni pahe on küll, aga sellepärast, et kuradi maitsev on, mitte sellepärast, et ma oma tundeid sööksin.

Väga tubli, aga äkki jääks teemasse, mitte ei hakkaks endast asjassepuutumatut juttu heietama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )


Esileht Pereelu ja suhted Põgus suhe kolleegiga?