Esileht Koolilaps Põhikooli eesti keele eksam 2012

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Põhikooli eesti keele eksam 2012

Postitas:

Kas keegi läheb homme eesti keele põhikooli eksamile?
Kuidas on, kas närv ka sees?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 06:18; 03.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg läheb, mul on närv sees. Tema läbikukkumist ma ei karda, aga ikkagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 09:55; 05.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg ka läheb ja tema rahulik(kuigi ta eesti keele grammatika väga halb),ise pean arvatavasti palderjani tablette sööma et saaksin rahulikult tööd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksami hindamisjuhendi latt on nii madal, et sellest eksamist kukub läbi tõeliselt rumal inimene.Teoreetiliselt on võimalik rahuldav hinne kätte saada ka siis, kui kirjandi eest 0 punkti saab. Samas on väga head hinnet saada raske. Piisab, kui noor teeb 5 2-punktiviga ja hinne kohe läinud.
Raketiteadust ses eksamis ei tehta, kontrollitakse põhivaraalaseid teadmisi ( elementaarne õigekirjaoskus) + funktsionaalne kirjaoskus. Võibolla mõned nipiga küsimused on tekstiosas sees.
Põdeda pole mõtet, kui 9 aastat on normaalselt tööd tehtud, saab selle eksamiga kergesti hakkama.
Soovitan vaadata eksamikeskuse veebilehte, seal on eelmiste aastate eksamitööd ja -võtmed üleval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poiss ka läheb. Praegu magab veel rahulikult ja eile veidi kordas ainult. Mina kardan temast rohkem. Läbikukkumist ei karda, aga võiks nelja peale teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen ise, sest olen eesti keele õpetaja. Närveerida ei ole seal küll midagi. Meie koolis keskmine hinne alati üle \”4\”, sest aastate jooksul aine eksamimahus hästi omandatud. On muidugi lapsi, kes ei saa õigekirja selgeks, aga neid on imevähe. Kirjaliku puudega õpilaste jaoks on erireeglid hindamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult ei karda. Suurim hirm möödus proovieksamiga. Proovieksami sain tugeva 4, st. 5-st jäi üks punkt puudu. Tegime 2005.aasta eksamit.
Loodan ikka parimat ja et saaksin homme 5 kätte 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 06:18; 03.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar ka homme läheb. Ei ole nagu märgata, et närvitseks väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 18:24; 04.06 17:16; 04.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas siis tulemused olid? Minu laps sai 87 punkti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 18:24; 04.06 17:16; 04.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kohast te neid punkte näete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 19:39; 04.06 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus kohast te neid punkte näete?[/tsitaat]
e-koolist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 18:24; 04.06 17:16; 04.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

e-koolist[/tsitaat]

meil küll ei ole, vaatasin igalt poolt, ainult hinne on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 19:39; 04.06 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No halloo, eks see sõltub ikka konkreetsest aineõpetajast, kas ta on viitsinud punkte ka sisestada või mitte. Mingi kohustus see küll pole, aga usin õpetaja võib loomulikult seda teha. Minu lapsel pole veel ei punkte ega hinnet, aga no nende koolis lõpetajaid ka ca 120.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No halloo, eks see sõltub ikka konkreetsest aineõpetajast, kas ta on viitsinud punkte ka sisestada või mitte. Mingi kohustus see küll pole, aga usin õpetaja võib loomulikult seda teha. Minu lapsel pole veel ei punkte ega hinnet, aga no nende koolis lõpetajaid ka ca 120.
[/tsitaat]

VIITSINUD sisestada:)
On ikka väike vahe, kas kontrollida 12 või 120 kirjatööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss sai nelja, e-koolis ma punktisummat ei näe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 09:55; 05.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

92

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka igaks juhuks sõna selle lõpueksami teemal. Olen juba mitu aastat olnud õpetaja ja parandasin ka sel aastal töid.

Kulla vanemad, minu seisukoht on, et ärge oma lastega pahandage, kui nad ei saanud soovitud väga head hinnet. Minu meelest oli sel aastal erakordselt grammatikakeskse ja kuiva tööga tegu, laste loomingulisust tõi välja ainult kirjand. Varasematel aastatel on olnud ka sõnastusharjutusi, mis hea keelevaistuga lapsele häid punkte annavad. Sel aastal ei olnud selliseid ja punktid kadusid imekergesti. Seega võisid üsnagi paljud nn viielised töö 80+ punktidele teha ja hea hinde saada. Olgem siis rõõmsad oma laste üle. Mul endal sel aastal õnneks üheksandikke ei olnud, aga jäi parandades tunne, et viied said vaid vähesed, ja sedagi juhul, kus tubli lapse kõrval on ka vaid tõeliselt tubli õpetaja. Kiitke oma lapsi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, eksam tehtud ning tulemused kirjas.
Väga head hinnet saadi sel korral tõesti vähem kui eelmistel aastatel, samas oli minu õppurite hulgas( nii põhi- kui süvagruppides) meeldivaid neljalisi, suisa üllatusnelju – ju neile kuiv/ täiesti ära õpitav värk istus…
Selle aasta kesisema punktisaagi said ennekõike kirja need, kes lugeda ei armasta või kirjanduse hinnet netikokkuvõtteid lugedes \”tuuninud\” on. Mida saab 200-sõnalises tekstis targutada teemal \”Mida on mule andnud kirjanduse lugemine?\” õpilane, kes teemast tuhkagi ei tea?
Rõõmu tegi see, et nii mõneski kirjandis kõlas lõppsõnas lause – alates tänasest hakkan lugema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Põhikooli eesti keele eksam 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.