Esileht Koolilaps Põhikooli eesti keele eksam

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Põhikooli eesti keele eksam

Postitas:

Mine ravile!! Sulle on eksamid ikka rängalt mõjunud

Noh, rohkem solvanguid su tühi peake vist produtseerida enam ei suuda.

Aga. Libastusin. Tegin vea. Hakkasin lolle õpetama. Võtsin õppust, Rohkem enam sellel ei libastu.

Lollidele tuleb jätta õigus lolliks jääda.

Rohkem enam siia teemasse ei tule.

Nutke edasi põhikoolilaste raskest elust: et kirjutada ja lugeda peab oskama ja krdi õpsid, kes neile seda kõike suhu ei topi hoolimata tundides chillivatest ja hängivatest pärdikutest.

Lumehelbeke läks närvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli kummaline lipuseaduses paragrahv 2 olev lause: lipu laiuse ja pikkuse vahekord on 7:11 ning väide oli, kas Eesti lipp mõõtudega 105×165 cm vastab Eesti lipu seaduse paragrahv 2 nõuetele. Minu arust ei ole see mitte eesti keele, vaid matemaatika ülesanne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli kummaline lipuseaduses paragrahv 2 olev lause: lipu laiuse ja pikkuse vahekord on 7:11 ning väide oli, kas Eesti lipp mõõtudega 105×165 cm vastab Eesti lipu seaduse paragrahv 2 nõuetele. Minu arust ei ole see mitte eesti keele, vaid matemaatika ülesanne.

Seda nimetatakse ainetevaheliseks integratsioonks…
Ja üleüldse on õppekava meil pädevuspõhine, mitte ainepõhine.

Mõni aasta tagasi oli eesti keele eksamil vaja protsenti arvutada ja on olnud vaja ka geograafiateadmisi (Sõrve sääre järgi pidi ära tundma, et tegu on Saaremaaga).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.06 22:59; 02.06 15:26; 02.06 20:50; 03.06 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna said tulemused, hinne 5 ja 94 punkti. Kusjuures proovieksamil sai ainult 74 punkti. Muidu eesti keeles/kirjanduses viieline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Koolilaps Põhikooli eesti keele eksam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.