Esileht Koolilaps Põhikooli matemaatika eksam

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Põhikooli matemaatika eksam

Postitas:

Ehk siis vastus teema algatajale: Eksam oli kerge, nagu kõigil viimastel aastatel. Eksam tahetakse teha jõukohaseks kõigile, kuid tee kui lihtne tahes, need, kes ei õpi ja on väga madala võimekusega, ei saa ka nendega hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 00:15; 14.06 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin siia, et küsida, kuidas oli põhikooli mata eksam, aga näe, teema juba olemas. Siin muudkui räägitakse, et oli lihtne eksam. Siis ma imestan küll, kuidas nii palju läbikukkujaid on. Koolis, kus üks mu lähedane töötab, kukkus ca veerand lapsi läbi. Ju siis ikka nii lihtne ei ole. Samas kui muidu matemaatikas viieline laps ütleks, et oli raske, siis on kooli, täpsemalt õpetaja hindamismetoodikaga miskit mäda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin siia, et küsida, kuidas oli põhikooli mata eksam, aga näe, teema juba olemas. Siin muudkui räägitakse, et oli lihtne eksam. Siis ma imestan küll, kuidas nii palju läbikukkujaid on. Koolis, kus üks mu lähedane töötab, kukkus ca veerand lapsi läbi. Ju siis ikka nii lihtne ei ole. Samas kui muidu matemaatikas viieline laps ütleks, et oli raske, siis on kooli, täpsemalt õpetaja hindamismetoodikaga miskit mäda.

Õpetajate hindamismetoodika võib tõesti väga erinev olla, et kas ikka igal viiel ka kaalu on või lihtsalt number. Mulle meeldivad jäigemalt ja rangemini hindavad õpetajad põhiainetes rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis, kus üks mu lähedane töötab, kukkus ca veerand lapsi läbi. Ju siis ikka nii lihtne ei ole.

Matemaatika eksamil on alati rohkem läbikukkujaid kui teistes ainetes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 20:15; 11.06 19:51; 14.06 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis kukkus 1/3 läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hää psühholoog, ma usun sinu kirjutet ärevushäirete juttu küll, aga neis pole süüdi mitte koolid, vaid nende latsekeste ja nende vanemate ebaadekvaatne hinnang oma võimekusele ja edukulultus. Neis koolis peaks õppima ikkagi need lapsed, kellele on õppimine väga lihtne ja meelt mööda ja kes tegelevad paljude asjadega tegemislustist, mitte sellepärast, et ainult nii oldakse pisut paremad. Keskpärase võimekusega vanemate laps, kellega peab hirmsasti eelkoolitama ja toetama igapäevaselt võiks õppida tavakoolis, kus pole pidev tamp peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 14:52; 09.06 16:38; 16.06 21:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koolilaps Põhikooli matemaatika eksam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.