Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Põhipuhkuse võtmine enne dekreeti (kohalikule)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Põhipuhkuse võtmine enne dekreeti (kohalikule)

Postitas:

Uurisin küll töölepinguseadust, kuid ei suutnud vastust oma küsimusele välja lugeda.

Nimelt kui soovin välja võtta kogu oma põhipuhkuse enne dekreeti (ülemus on sellega nõus), siis nagu ma aru saan on võimalik saada puhkusepäevad ka dekreedi aja eest. Aga kui dekreet algab 2013. a lõpus ja ulatub ka 2014. aastasse, siis mis saab nendest puhkusepäevadest, mis jäävad 2014. aastasse. Puhkuse peab ju välja võtma kalendriaasta jooksul, mis tähendab siis seda, et peale lapsehoolduspuhkust ma seda puhkust enam välja võtta ei saa. Kas siis peaksin saama võtta puhkuse juba ette ära ka 2014. a dekreedi aja eest? Ja kas avaliku teenistuse seadusest tulenevalt on ka veel mingeid erisusi selle puhkuse võtmisega.

Loodan, et suutsin oma küsimuse piisavalt arusaadavalt esitada :D. Võib-olla olen ma asjadest hoopis valesti aru saanud 🙂

Ette tänades
Kägu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 18:33; 04.02 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandjaga kokkuleppel võid võtta 2013.aastal ka osa 2014.a puhkusest.
kokkuleppel. Nõuda ei saa.

Samas ei pea.
Isegi 2013.a puhkust ei pea, sest seda võib kasutada veel terve aasta pärast lhp lõppu.

Puhkus EI AEGU sest aegumine peatub rasedus-sünnituspuhkuse ja lapsehoolduspuhkuse ajaks.

St oma 2014.a puhkust on aega kasutada kuni 1a pärast lhp lõpetamist, kas või 2017.aastal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud Kohalik 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 18:33; 04.02 22:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Põhipuhkuse võtmine enne dekreeti (kohalikule)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.