Esileht Pereelu ja suhted Pohmakas

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pohmakas

Postitas:

Tunnistan, et mul on täna pohmakas. Mokka on keeranud kogu päeva, sest vastik laiskus kaasneb sellega. Kursaõde käis eile külas ja mekutasime veini juua. Korralikult sõime ka, purjus ei jäänud, magama läksime kella 2 paiku – aga ometi on täna sant olla. Viimasel ajal ei kannata üldse napsi võtta – kohe on järgmine päev kehv olla. Ülikooli ajal sai 3x rohkem joodud ja järgmisel päeval veel loengusse ka mindud, nüüd kui ühe õhtu rohkem napsitan – järgmine päev enam tööinimest ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah. Tore teada. Ja mis su küsimus või teema on.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juu siis oli kehv vein.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, mekutaja on tagasi! Räägi, mida sa veel viimasel ajal mekutanud oled? Kas sulle meeldib mekutada? Kellega sulle kõige rohkem mekutada meeldib ja mida?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oota veidi, saad veel vanemaks ja kui siis sõbrannaga mekutad ja kella 2ni öösel üleval oled, on pärast pohmell mitte ühe, vaid kaks päeva. 😀

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

JÄrgmisel korral joo rohkem vett kõrvale, kohe teine tunne hommikul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edaspidi jooge õlut. Promill kolm korda väiksem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma joon enne magama minekut suure klaasi vett lahustuva asperiiniga + 1 klaas niisama. Mul 350ml klaasid. Siis kui öösel ärkan, et pissile vaja minna ja peaaegu alati on vaja siis joon jälle vähemalt 1 klaasi vett. Nii palju, kui mahub.
Alles mängisime 5ni hommikul monopoly. Ma hakkasin 4-4.30 vett jooma. Iga wc-s käik jõin vett. Magasin 4.5h ja võisin juba rooli istuda. Oli politsei puhumise reid ka, kõik oli korras.

Ma olin ka suir põdeja aga reaalselt joo palju vett – aitab.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma joon enne magama minekut suure klaasi vett lahustuva asperiiniga + 1 klaas niisama. Mul 350ml klaasid. Siis kui öösel ärkan, et pissile vaja minna ja peaaegu alati on vaja siis joon jälle vähemalt 1 klaasi vett. Nii palju, kui mahub.

Alles mängisime 5ni hommikul monopoly. Ma hakkasin 4-4.30 vett jooma. Iga wc-s käik jõin vett. Magasin 4.5h ja võisin juba rooli istuda. Oli politsei puhumise reid ka, kõik oli korras.

Ma olin ka suir põdeja aga reaalselt joo palju vett – aitab.

aspiriin

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oota veidi, saad veel vanemaks ja kui siis sõbrannaga mekutad ja kella 2ni öösel üleval oled, on pärast pohmell mitte ühe, vaid kaks päeva. ????

Ja kui VEEL omakorda vanemaks saad, siis jõuab ka kohale, et jooma on vaja hakata juba päeval hiljemalt 12.00 ja kella kümneks õhtul on siis kõik juba nii kapsad, et lausa kukuvad ise magama.
Aga kui hommikul kell 7 vetsu ajab, siis pole hullu enam midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Pohmakas