Esileht Väikelaps Pöidla imemine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pöidla imemine

Postitas:

Hei!

Oskab keegi soovitada head pöidlavõõrutus nippi?

Tegemist 1,5 aastasega, kes imeb vaid lõunaunne ja ööunne (ka öösel) minnes. Päevasest sai ta lahti lihtsa seletamisega, et miks on halb, kuid ei toimi magama minnes. Proovisin plaastri peale panna, kuid seda imeb rõõmuga edasi. Kuna pöidla imemine on suguvõsas tuntud ning ka sellega kaasnenud koledad hambumised, siis arvan, et mida varem seda parem?

Aitäh kaasa mõtlejatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 20:26; 13.03 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna lapsel ilmselgelt on imemisvajadus suur ja pöial tõesti rikub hambumuse, siis mina prooviksin lapsele asenduseks pakkuda anatoomilist (ortodontilist) lutti – sellist lameda kujuga. NUK sarjas näiteks on sellised olemas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitas apteegis müüdav küüntenärimise vastane lakk. Saime halvast kombest suht üleöö vabaks, enne olime tõesti kõike proovinud. Laps oli siis ca 2 aastane. Alguses peab lakkima ikka mitu korda päevas…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Lutti olen proovinud ja katsetasin uuesti andmist, aga ta närib seda ja siis viskab suust välja ning paneb pöidla. Proovin praegu veel, aga hetkel ta ainult raputab pead, kui selle asemele annan.

Proovin seda lakki siis ka. Pole enne proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 20:26; 13.03 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps imes kuni kolme aastaseks saamiseni, aitas lõpuks seletamine, et läheb suurde lasteaeda ja seal keegi seda ei tee. Hambumusega on kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolmest lapsest vanim oli suur pöidlaimeja, teistel seda probleemi üldse polnud – võib-olla olin ise teadlikum ja oskasin varakult reageerida või oli imemisvajadus väiksem, kes teab?

Lõpuks saime lahti ikka ainult seletamisega. Päeval sai kiiremini, sest ta sai asjast ise hästi äru. Öösiti läks lõpuks nii, et magasin paar nädalat tema kõrval ja muudkui võtsin pöialt suust ära, nii kui pani. Kuulsin läbi une täpselt ära, kui hakkas pihta. Kuni lõpuks enam ei pannud. Lakiga olime ka enne korra proovinud, aga see oli ikka väga hull, megakibe, mul laps nuttis pool päeva, kaapis keelt, see kibe maitse ei lähe kuidagi suust ära. Nii väiksele isiklikult enam ei lakiks. Suurematele küünte närimise vastu võib-olla ok, aga pisikesele on ikka julm. Eks oleneb muidugi ka lapsest ja ju on ka lakke erinevaid, aga meil on sellega küll kehv kogemus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda Thumbguard Tguard. Ma olin kõik muu ära proovinud, lakid, kindad, lutid, lõputu seletamine ja keelamine ja kõik muu, aitas lõpuks see. Tellisin, 3 näd oli peal ja pärast oli laps pöidlaimemise kombe ära unustanud. Kallis on, aga väärt oma hinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei aidanud lakk ka väga. Oli küll vastiku maitsega, aga lõpuks harjus ära :). Ja laps tõmbas pöialt koolini välja. Salaja muidugi, aga oli aru saada. Õnneks hambumusega midagi ei juhtunud, kuna ma ei lasknud pöialt suus hoida, kui peale sattusin. Ööselgi käisin seda välja tirimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Pöidla imemine