Esileht Beebi ja mitmikud Pöidla imemine

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Pöidla imemine

Postitas:

BEEBI saab 5kuuseks ja probleemiks on pöidla imemine. Lutti ei tunnista. Sööb rp, kuid seda väga rahutult ja lühikest aega. Saan aru, et imemisvajadus jääb rahuldamata., kuid kui proovin pikemalt rinda pakkuda siis ta lihtsalt ei võta, pöörab pea ära või hakkab röökima. Oskab keegi nõu anda, mida sellises olukorras teha võiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 23:31; 25.01 06:30; 29.01 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised asjad võivad jääda külge. ma tean näiteks ühte inimest kes näris eluaeg küüsi. lapsest peale.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 23:34; 25.01 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et võivad jääda külge, sellepärast küsingi nõu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 23:31; 25.01 06:30; 29.01 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib jääda külge, aga samas ma tean ka paljusid, kes beebina on imenud pöialt, aga mingi hetk enam mitte. Usun, et see on ka täiesti eakohane tegelikult.
Ega kui lutti ei võta, siks ei saagi midagi teha vist nii väiksele. Võib proovida veel erineva kujuga lutte. Mu laps tahab ka pöialt imeda, aga asendan selle lutiga kui märkan.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 16:45; 30.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga samas ma tean ka paljusid, kes beebina on imenud pöialt, aga mingi hetk enam mitte.

ma tean ka päris mitmeid. mul ka enamus tutvusringkonnas enam pöialt ei ime.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 23:34; 25.01 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean seda, et pöidla imamist tuleb takistada. Meil kaks esimest last imesid pöialt ja mõlemad magasid sokid käes. Päeva ajal jälgisin, et ei lutsutaks.
Küünte närimine on hoopis teine teema. See on päritav. Minu vend näris küüsi, mina närin siiani küüsi ja minu lapsed närivad küüsi. Seda takistada on keeruline. Naistel võimalus ainult maniküüris käia ja lasta geelküüned panna või geellakk. Ainult see takistab. Poistega asi keerulisem.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:57; 30.01 11:00; 21.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu, kui hakkavadctulema hambad tundub eriti karm sokk kätte panna.olen nüpd jälginud ja näen, et pöial läheb suhu siis, kui on kõhu täissöönud ja hakkab magama jääma, ta nagu rahustaks end sellega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 23:31; 25.01 06:30; 29.01 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päritav. Minu vend näris küüsi, mina närin siiani küüsi ja minu lapsed närivad küüsi.

Äkki siis pigem halb eeskuju lihtsalt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 16:45; 30.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on päritav. Minu vend näris küüsi, mina närin siiani küüsi ja minu lapsed närivad küüsi.

Äkki siis pigem halb eeskuju lihtsalt.

Ei ole eeskujus asi. Mina pole näinud kedagi küüsi närimas. Minu vend oli minust 15 aastat vanem. Ma teadsin ema jutu põhjal, et ta näris küüsi. Mina seda ise ei näinud. Sama teema on pea keerutamisega voodis. Mina tegin seda väiksena. Mäletan hästi. Ja absoluutselt kõik meie kolm last on seda teinud. Esimese lapsega sai seepärast lausa neuroloogi juures käidud ja tema ajas muidugi sellist juttu, et lastekodulapsed teevad seda. Ei olnud minul väiksena puudus ema hoolest ja armastusest ning pole minu lastel seda olnud. Ja ei ole nad seda üksteise pealt õppinud. Neid näiteid on veel. Ninanokkimine näiteks. Mina tegin seda ka väiksena. Suurena muidugi mitte. Ja oh imet, vanem poiss nokkis nina ja noorem ka. Ma ei leia muud seletust, kui asi on geneetiline. Nii nagu igasugused sõltuvused.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:57; 30.01 11:00; 21.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast sõltuvused on geneetilised ?

TA minu laps ka imes pöialt nüüd on aastane ja enam ei ime. Beebid panevad sõrmi suhu see on täiesti normaalne. Muidu teate täiskasvanut kes pöialt imeb?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 17:04; 23.02 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka keeldus lutist, proovisime mingi viit erinevat ja ei õnnestunud, andsime alla esialgu. Aga kui nelja-viiekuuselt ikka kogu aeg pöial suus oli, siis hakkasime lihtsalt järjekindlalt lutiga asendama seda. Õudselt tüütu ja kole kaua võttis aega, aga nüüd 11-kuusena püsib lutt vahel ka veidi pikemalt suus. Muidugi siiani peab ikka pidevalt seda vahetust tegema. Loodan, et kasvab pöidla imemisest ikka kunagi lähiajal välja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi välja kasvada:S Meie saime sellest pöidla imemise kombest lahti alles enne 3. aastaseks saamist ja seda ka suurte pingutustega. Lõpuks aitas küünelakk (mõru). Hiljem selgus, et juba on suulagi moondunud:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps imes pöialt.  esimese klassini

minu mees imes pöialt, väidetavalt kolmanda klassini.

minu ämm imes pöialt ja tema vend. seda kui kaua ei mäleta keegi.

 

mu laps oli ideaalne magaja, kuna pöial imemiseks omast käest. kõigil ideaalsed hambad ja hambumine.

lohutasin end sellega, et ehk siis lõpetab pöidla imemise kui naisi hakkab vaatama 😛

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast sõltuvused on geneetilised ?

TA minu laps ka imes pöialt nüüd on aastane ja enam ei ime. Beebid panevad sõrmi suhu see on täiesti normaalne. Muidu teate täiskasvanut kes pöialt imeb?

Kuidas siis ei ole geneetilised? Loomulikult on. Kas sa siis pole lugenud sellest? Alkoholism on ju ka geneetiline. Kas sa täiskasvanut tead, kes küüsi närib või nina nokin? Mina küll tean.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:57; 30.01 11:00; 21.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küünte närimine ja pöidla imemine pole seotud. Kuigi jah, sellest viimasest on raske vabaneda, sest kui luti viskad minema, siis pöial on lapsel kogu aeg võtta.

Mul on koolilaps, kes pole ühtki lutti võtnud ega ka pöialt imenud, aga nii kui kooli läks, hakkas meeletult küüsi närima (veritsemiseni).

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajast sõltuvused on geneetilised ?

TA minu laps ka imes pöialt nüüd on aastane ja enam ei ime. Beebid panevad sõrmi suhu see on täiesti normaalne. Muidu teate täiskasvanut kes pöialt imeb?

Kuidas siis ei ole geneetilised? Loomulikult on. Kas sa siis pole lugenud sellest? Alkoholism on ju ka geneetiline. Kas sa täiskasvanut tead, kes küüsi närib või nina nokin? Mina küll tean.

Ära aja jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 17:04; 23.02 17:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pöidla imemine