Esileht Lapse ootamine Põie/tupevalud

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Põie/tupevalud

Postitas:

Olen 7-nädalat rase ja umbes sama kaua on mind vaevanud peale urineerimist valud. Alguses kui rasedustest ei teadnud, siis arvasin et põiepõletik. Ribaanalüüs õrna põletikku ka näitas ja sain antibiootikumid peale. Kuid valud ei kadunud. Uriinikülv on korras. Peale urineerimist hakkab tupp tuikama ja õrnalt ka põis. Suguhaiguseid pole. Kas rasedusega võibki nii olla? Suhteliselt häiriv on see valu. On kellegil veel nii olnud? Kuidas olete leevendust saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine vii arstile uuesti uriiniproov. ehk siiski põletikunäitajad tagasi tulnud? raseduse puhul pidavat põiepõletik kerge tekkima olema. kui siiski ei ole põletik, siis omast kogemusest tean, et hirmuga põiepõletiku ees tekitan endale ise põiepõletiku laaseid tunnuseid.

lisaks oleks minu soovitus võimalusel peale iga vetsuskäiku puhta vee all pesta, et misiganes see lõpuks sellist asja tekitab, vähendaksid selle levimist ja reageerimisvõimalust.

kõige paremini vast oskaks siiski arst lahendust pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu olen 35 nädalat rase ja mul tekkis peale rasedaks jäämmist sama mure, aga kõik näitajad koguaeg korras olnud ja kõik arstid ja ämmaemandad iga kord selle kurtmise peale öelnud, et laps surub põiele või lihtsalt, et see on rasedusest. Endale tundub küll juba kahtlane see, sest ikka tõelised põiepõletiku tunnused on väga tihti, aga tundub, et praegu pole midagi teha sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Põie/tupevalud