Esileht Lapse ootamine Põiepõletik

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Põiepõletik

Postitas:

Kohe raseduse alguses avastati põletik põies-olevat soolebakter seal. Nüüd rasedus üle poole aja kantud, endiselt see bakter mul põies, pole lahti saanud. Raseduse jooksul olen läbi teinud kaks AB kuuri-Ospamox ja Augmentin. Nüüd ämmakas ütles, et hetkel ta mulle ravi ei kirjuta, et ootame natuke. Joon palju, käin väga tihti WC-s. Hirm selle ees, et põiepõletik võib põhjustada enneaegsust ja lapse nakatumist sünnituse ajal. Kohutavad tunded valdavad mind. Kas kellegil kogemusi või oskaks mind lohutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 12:06; 13.09 22:56; 13.09 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on saadaval jõhvikad, söö neid. Põie probleemide puhul on jõhvikad suureks abiliseks, ma küll ei tea kuidas seda bakterit mõjutab AGA proovida ju võib. Eriti kui praegu ämmakas AB kuurist pausi tegi ja meil oma värske mari saadaval on

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna sama teema, mis mul, kuid mul istus see e coli seal põies asümptomaatilisena. 2x antibiootikumi ei ravinud ja peale viimast kuuri kolis bakter nädalaga põiest neeru. Istungi praegu haiglas ja saan neerupõletiku ravi – seega ole oma neerude osas ka tähelepanelik!
Kui teise kuuri peale sain, siis arst ütles et kui need ei mõju, peab raseduse lõpuni võtma mingeid rohtusi, et see bakter kontrolli all hoida. Muidu jah võib sünnitusel nakata. Aga selleks peab ta suunama sisearsti juurde, kes vastava teemaga tegeleb. Kui nii jonnakas bakter on, ei aita 2kg jõhvikaid ka (kuigi hapu keskkond on jh talle ebasoodus), muidu mul ka vanasti põiepõletikuga aitasid jõhvikatabletid. Seekord aga mitte.

Miska

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas uriinist ikka külv on tehtud ja tundlikkus määratud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unusta need jõhvikad ära, jah neil on kasulik mõju, aga nendega ei ravi mingit põletikku, samahästi võiks soovitada kuiva leiva söömist.
Igaljuhul minul ka Ospamox ei aidanud, ka mingi teine AB ei aidanud. Siis kirjutas arst mingi ühekordse ravi. Mingi pulber, mille peab veega ära jooma. Ja aitas. Ühe korraga kohe aitas. Maksis 11€ midagi, võrreldes teistega ravimitega 3x kallim, aga ka 3x mugavam ja toimis. Küsi seda vees lahustuvat pulbrit, las kirjutab sulle välja. Ja muidugi külv. Kas uriinikülv on tehtud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 16:33; 14.09 04:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas kokkusattumus või mitte kuid mul lõi samuti põiepõletiku. Panin arstile juba aja. Käsimüügist ostsin urinal kapsleid. Võtsin 2 tükki päevas. 2 päevaga oli valu kadunud ja uriin põletikku ei näidanud. Muidu olin tihti hädas põie ja neerupõletikega enne rasedustki. Olin ikka nädalaid vahest valudes. Seeekord aga kadus täitsa käsimüügiravimiga.:) täitsa looduslik kah 🙂 Tee proovi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Regulaarne jõhvikate söömine aitab ENNE kui põiepõletik on tekkinud ja muidugi pärast. Aga need tõepoolest ei ravi, põiepõletikku ravib antibiootikum.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas uriinist ikka külv on tehtud ja tundlikkus määratud?

Tehtud mitu korda külvi ja tundlikuse test kah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 12:06; 13.09 22:56; 13.09 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unusta need jõhvikad ära, jah neil on kasulik mõju, aga nendega ei ravi mingit põletikku, samahästi võiks soovitada kuiva leiva söömist.

Igaljuhul minul ka Ospamox ei aidanud, ka mingi teine AB ei aidanud. Siis kirjutas arst mingi ühekordse ravi. Mingi pulber, mille peab veega ära jooma. Ja aitas. Ühe korraga kohe aitas. Maksis 11€ midagi, võrreldes teistega ravimitega 3x kallim, aga ka 3x mugavam ja toimis. Küsi seda vees lahustuvat pulbrit, las kirjutab sulle välja. Ja muidugi külv. Kas uriinikülv on tehtud?

Mis selle pulbri nimi on? Külve tehtud ja tundlikuse teste ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.09 12:06; 13.09 22:56; 13.09 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unusta need jõhvikad ära, jah neil on kasulik mõju, aga nendega ei ravi mingit põletikku, samahästi võiks soovitada kuiva leiva söömist.

Igaljuhul minul ka Ospamox ei aidanud, ka mingi teine AB ei aidanud. Siis kirjutas arst mingi ühekordse ravi. Mingi pulber, mille peab veega ära jooma. Ja aitas. Ühe korraga kohe aitas. Maksis 11€ midagi, võrreldes teistega ravimitega 3x kallim, aga ka 3x mugavam ja toimis. Küsi seda vees lahustuvat pulbrit, las kirjutab sulle välja. Ja muidugi külv. Kas uriinikülv on tehtud?

Mis selle pulbri nimi on? Külve tehtud ja tundlikuse teste ka.

Fosfomycin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 16:33; 14.09 04:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin elus esimest korda samuti rasedusega pôie pôletikus. Mul oli niii valus, et ei osanud olla. Aga enda imestuseks aitas -1,5 nädalaga sellest tohutust valust lahti saada apteeki kõige soodsamad rohud selle tarbeks ja lisaks käisin metsas koeraga pohlu söömas. Tänaseks on sellest vaid hirmus meenutus ja käin siiani pohlu söömas sellise asja ennetamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaksu!

Mind on põiepõletik kummitanud juba ca 10 aastat ja ainuke asi, mis seda leevendada ja ennetada on aidanud, on D-mannoos. See on selline looduslik suhkur, mida leidub jõhvikates. Mul näiteks jõhvikate endi tarbimine teeb olukorra hullemaks (pissimine on veel valusam ja käin veel tihemini), aga kui ainult seda D-mannoosi võtan, siis on pissimine kuidagi mahedam ja kõik toimib paremini. Nüüd teen juba nii, et iga kord, kui kaaslasega vahekorras oleme, siis võtan kas enne või pärast juba paar tabletti, et igasugu pahalasi vältida. Teine elumuutev asi, mis võib aidata on….. orgasm. Iga kord kui ma seksuaalvahekorra puhul orgasmi kogen, on tõenäosus põievaegusteks millegipärast palju väiksem. Kuna mul neid muresid jagub juga pikemalt, siis pidasin mingi aeg päevikut, et näha, mis kõik seda mõjutada võib. Seletasin oma tähelepanekut kaaslasele ka ja kuna ta on väga hooliv, siis proovib nüüd alati kindlaks teha, et mul ka tore on. 🙂 Ma tean, et osadele see võib kindlasti kõlada elementaarsena, aga nooremana ma küll poleks julenud sellist asja küsida kaaslaselt. See on kindlasti asi, millega arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on ka sümptomid või ainult analüüsid näitavad? kui sümptomeid ei ole, siis ikka jõhvikaid tasub süüa. Jõhvikad on ka muidu väga kasulikud nagu marjad ikka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kasutagu kondoomi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Lapse ootamine Põiepõletik