Esileht Lapse ootamine Põiepõletik või seen!? Mida teha?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Põiepõletik või seen!? Mida teha?

Postitas:
Kägu

Mul ei õnnestu enam sellisel kellaajal enda perearsti ega ämmaemandat kätte saada, seetõttu kirjutan siia. Äkki keegi on sarnases olukorras olnud ja oskab nõu anda.

Eile õhtul märkasin valgete tükkidega voolust ning täna on väga kibe pissida. Ei teagi, kas kahtlustada mingit seenega seonduvat asja v põiepõletikku. Lugesin, et põiepõletik raseduse ajal väga ohtlik ja rasedus võib katkeda. Mida teha? Kas võin rahulikult homse hommikuni oodata ja siis perearstiga konsulteerisda või peaks kiiremas korras midagi ette võtma? Kas valu pissimisel viitab alati just põiepõletikule?

Varasemalt on aidanud põiepõletiku korral jõhvikatabletid ja põietee, kas neid tohib raseduse ajal kasutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seen. Mine apteeki, seal müüakse seenevastaseid ravimeid retseptivabalt. Soovitan kohe täna õhtul minna, kui linnas elad, sest seeneravimeid on kõige parem panna õhtul enne magamaminemist. Apteeker oskab ka soovitada, mu teada klotrimasool küünlad peaksid olema küll sobivad raseduse ajal kasutamiseks. Teepuu õli ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raseduse ajal ei ole alati kõik küünlad lubatud ja just raseduse alguses. Minul oli viimase rasedusega tihti seen ja apteegis keelduti mulle rohtu müümast  kui pole just arst selle ise välja kirjutanud.

Kui oled tallinnas siis mine itk naistenõudla erakorralisse ja lase analüüs teha. Siis saad teada kas seen või põiepõletik. Ära kannatama küll jää.

Aga kui seen siis seda klotrimasoolikreemi mis käsimüügis on võib kasutada küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joo palju jõhvikamahla, see aitab valu leevendada kuniks abi saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Põiepõletik või seen!? Mida teha?