Esileht Ilu ja tervis Põieprobleem

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Põieprobleem

Postitas:

Vanasti kui olin teismeline imestasin oma ema, kes tahtis pidevalt wc-s käia kui kusagil käisime. Nüüd olen vist ise samasse vanusesse jõudnud. Vanus 40+.
Kodus olles pole eriti probleemi, kuigi mõnikord on küll vaja kiirelt minna.
Probleemiks on saanud trennis hüppamine, kiire jooks, rahulikult jooksult tulles, peab kohe wc-sse saama.
Lugesin internetist materjale, “võti lukuaugus” sündroom on lapsest peale olnud.

Mida soovitate, millest olete ise kasu saanud – harjutused, vahendid, ravimid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin ja minu emal ka. Paar aastat tagasi kuidagi mokaotsast günekoloogile mainisen, et väike probleem, ehk saab meditsiiniliselt… Arst nähvas umbes midagi sellist, et tehke harjutusi. No mida ma seal trennis siis teen aastaid, et kõik teised lihased on ok, aga vot just sellesse kohta ei mõju mitte midagi?!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst nähvas umbes midagi sellist, et tehke harjutusi. No mida ma seal trennis siis teen aastaid, et kõik teised lihased on ok, aga vot just sellesse kohta ei mõju mitte midagi?!

Vaaganapõhjalihaste jaoks on spets harjutused, ma muidugi ei tea, mis trennis sa käid, aga tavatrennides neid vist ei tehta.
Spets treening ongi esmavalik selliste probleemide puhul ja sageli kõige tõhusam. Arst oleks võinud muidugi juhendada, missugustest harjutustest alustada, kuidas teha, või vähemalt mingi brošüürigi pihku pista.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui probleem on vaagnapõhja lihaste nõrkuses, siis üks võimalik abivahend, mida günekoloogid ise soovitavad, on siin http://www.diveen.ee/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Põieprobleem