Esileht Ilu ja tervis Põieprobleemiga homöopaadi juurde

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Põieprobleemiga homöopaadi juurde

Postitas:

Minu probleemiks on juba pea kaks aastat kestnud põieärritus, põletikunäitaja on kõrge, kuid bakterit pole. Elukvaliteet sellepärast kohutavalt madal. Kõike olen proovinud, igasugused arstid läbi käinud, kuid seis endiselt sama. Seega küsin, kas keegi, kellel olnud sama probleem, on abi saanud homöopaadi juurest ning kes oleks see Tallinna kõige parem homöopaat?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine jh, lollidelt tulebki raha ära võtta

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uroloogi juures käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu probleemiks on juba pea kaks aastat kestnud põieärritus, põletikunäitaja on kõrge, kuid bakterit pole. Elukvaliteet sellepärast kohutavalt madal. Kõike olen proovinud, igasugused arstid läbi käinud, kuid seis endiselt sama. Seega küsin, kas keegi, kellel olnud sama probleem, on abi saanud homöopaadi juurest ning kes oleks see Tallinna kõige parem homöopaat?

“Kõige parem” homöopaat on vist see, kes oskab kergeusklikult ohvrilt kõige rohkem raha välja petta.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta laktobatsill@gmail.com. Meil on selle tervisemure jaoks salajane grupp FB-s… elukvaliteet selle murega tõesti ON madal.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida kõike sa oled proovinud, probiootikume korralikku kuuri, pluss lisaks pidev baas- ja toetusravi tarvitamine jne?
Siia ma ei hakka mingeid nimesid panema.
https://wa.kaiserpermanente.org/kbase/topic.jhtml?docId=hn-2262002 tellides maksavad rohud 5.- /pk Cantharsis 30c on kõige tavalisem põiepõletiku vastu.
Aga kes tahab regulaarselt antibiootikume süüa igaks juhuks, siis palun.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan: pane otsingusse oma mure, siin on neid teemasid varemgi olnud ja hädasolijad on pikalt lahanud oma Kolgata teed. Saad kindlasti häid nõuandeid.

Nt:
https://foorum.perekool.ee/teema/kes-samuti-hadas-pidevate-kuseteedepoletikega/
Võid lugeda ka seda tüüpüi teemasid:
https://foorum.perekool.ee/teema/pidev-kipitus-tupeavas-kuigi-koik-justkui-korras/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Tallinna parim homöopaat. Palun 1500€ mulle arvele kanda ja siis garanteerin, et saad terveks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homöopaatiat soovitaks proovida, kui pole põletikunäitu. Nii kummaline kui see ka pole, siis põiehädad on ka vahel tegelikult hoopis kahe kõrva vahel kinni ja siis on homöopaatiast abi küll. Aga kui ikka põeltikunäit on olemas, siis tuleb järjest urolooge külastada, sest mingi probleem ju põletikku tekitab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perearst. günekoloog. uroloog. nefroloog. (onkoloog)
kui on põletikunäitajad, siis on tegu haigusega, mida peaks ravima keegi sellest nimekirjast.

raviks tavaliselt antibiootikumiravi + lisaks veidi leevendavaid rahvameditsiinivahendid, nt ravimtaimed, raviteed. jõhvikamahl, kaselehe tee, Fitolizini pasta (seespidiselt vees lahustatuna) jne

kui selline põletik jääb õigeaegselt väljaravimata, võib see muutuda krooniliseks.
põiepõletikust võib saada ka edasi juba neerupõletik ja see on.. jube valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kasutatud arsenal: leesikatee, jõhvikatabletid (Lamberts), väga tugev probiootikum (20 eri bakteritüve suures koguses), palju vett, magus menüüst välja.
Homöopaadist võib abi olla küll, nt Anu Üleoja Tallinnas Õie tervisekliinikus. 1500 eurot pole just vaja:) Piisab 50st esialgu. Tõenäoliselt soovitab ka tema probiootikume.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Põieprobleemiga homöopaadi juurde