Esileht Ilu ja tervis Põis lekib ja palju. Vist põletikust. Palun abi.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Põis lekib ja palju. Vist põletikust. Palun abi.

Postitas:

Tere,

mul on probleem põiega, lekib juba viimase nädala nii palju, et panin pesu kaitsme asemel täna lausa hügieeni sideme. Täiesti jube. U 1,5 kuud tagasi oli mul tavapärane günekoloogiline kontroll, ise ei kurtnud küll midagi, aga arst ütles, et kerge põletik ja määra Dalacini tupekuulid (AB). Olin varem veidi külma saanud ja kõht küll natuke valutas, aga arstil käigu ajaks korras.

Nii tegin, Dalacini kuuri ära ja peale seda soovitas arst veel ka piimhappebakterite kuuri teha (ka kuulid). Tegin sellegi ja kõik tundus normaalne. Nüüd u 1 n tunnen, et põis lekib, ja no nii, et olin sunnitud hügieenisideme panema. Mida nüüd siis teha? AB rohkem ei taha, hoian küll soojas (lühikesed joped ei sobi mulle; jalad ei tohi väljas märjaks saada), aga mida saaksin veel teha? Päris ebamugav on. Arstile võin ju ka aja panna, aga järjekorrad mitu kuud. Mida veel ise teha ja kas see lekkimine võib ka külmetusest-põletikust olla? Minu arust on mul kunagi ammu sama asi olnud ja läks vist ise lõpuks üle, aga tahaksin nüüd midagi ise ka teha, et asjad paremuse poole liiguks, ma lausa tunnen, kui väike tilk uriini jälle tilgub 🙁 Palun aidake.

Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 18:58; 10.12 20:22; 11.12 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearstile saan küll ilmselt. Aga, mis siis teha uriiniproov ja veri? Ja määrab jälle AB? Eks ta mul ongi kriooniline.

Aga, kas põletikust hakkab ka lekkima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 18:58; 10.12 20:22; 11.12 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põletikust hakkabki lekkima, helistad perearstile, et põiepõletik ja saad AB. Need on üsna lahjad, ravimata jätmine ei ole hea mõte, võib lüüa edasi neeruvaagnasse. Isegi hea kannatus nädal aega põiepõletikuga ringi käia. Joo palju, nt jõhvikamahla ja leesikateed, “läbiloputamine” teeb natuke paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine perearstile. Apteegist osta neeruteed. On ka mingeid looduslikke tablette, jõhvikatest vist. Lihtsalt jõhvikaid ka kasulik süüa. Või kui on leesikalehti, siis tee teed. Põiepõletiku ravi ilma antibiootikumideta seisneb põie pidevas läbipesemises. Ehk siis juua palju ja pissida palju. Võid osta Tena Lady sidemed, kui lekkimisprobleem, need on parema imamisvõimega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud.

Kas rohke vedelikuga nö läbipesemisel ja ilma AB-ta on võimalik terveks saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 18:58; 10.12 20:22; 11.12 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki hoopis antibiootikumravist tekkinud tupeseen ja sellest vesine voolus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin on päris hea artikkel teemast http://www.ohtuleht.ee/707702/mis-vallandab-poiepoletiku-ja-kuidas-seda-ravida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud.

Kas rohke vedelikuga nö läbipesemisel ja ilma AB-ta on võimalik terveks saada?

enamasti küll. AB ravi jõuab alati teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Põis lekib ja palju. Vist põletikust. Palun abi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.