Esileht Lapse ootamine Poisile nime ideid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Poisile nime ideid?

Postitas:

Help! Tähtaeg on 2 nädala pärast ja me pole ikka veel leidnud ühtegi nime, mis nii väga meeldiks, et oma lapsele ka paneks ????
Tingimusteks siis, et nimi oleks vähelevinud (Eestis alla 100 samanimelise), algaks R tähega ja hääldatakse nagu kirjutatakse

Tüdrukule oli nii palju ilusaid variante aga poistele pole midagi põnevat ????

Tänan juba ette ❤️

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 11:35; 15.07 17:52; 15.07 20:27; 22.07 21:37; 25.07 17:13; 14.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange Ramet. Tähendusega nimi ja puha.????

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Remi, Remo, Reio, Raik, Rando, River, Ramon, Rene.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiire on ju alles siis kui sünnist 30 päeva täis hakkab saama ????

Me küll mõtlesime mõned nimed välja ning see, mis niiöelda sõelale jäi, ei tundunud pärast lapse sündi üldse nii õige. Lõpliku nime panime siis kui beebi oli 7 päeva vana, nimi oli poole raseduse aeg jutust läbi käinud, kuid polnud selleks hetkeks kaua enam teemaks olnud.

Ülaltooduist vastab vaid Raik ja River täielikult tingimustele. Samas ma ise ei tähtsustaks esinemissagedust üle, kui siis vaataks, et nooremas eagrupis vähem oleks. Oluline on ju perekonnanimega sobivus ka.

Ra on minu arvates tore nimi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry aga mulle meeldib franz. Kuna selgus et meil tuleb plika, siis saab tast friida.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry aga mulle meeldib franz. Kuna selgus et meil tuleb plika, siis saab tast friida.

Aitäh selle armsa R-tähega algava nimepakkumise eest 🙂

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 11:35; 15.07 17:52; 15.07 20:27; 22.07 21:37; 25.07 17:13; 14.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rubla

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane Rein. Hääldatakse nagu kirjutatakse. Esinemissagedus on küll tuhandetes, aga alla kahekümneste hulgas pea olematu. Nii et päris põnev nimi juba, samas igati arusaadav.

Ma ei tee nalja, mõtlen täitsa tõsiselt. Nii tore on viimasel ajal märgata, et vanemad lihtsad nimed pole päris ära kadunud. Massiliste Karl-Erikute, Rasmuste ja üheülbaliste Reno/Remo/Remi/Revo/Roven/Romet vahele on ilmunud tugevalt Oskar ja Ott, arglikumalt Jüri, Raul, Riho, Jaan, Mati, Jaak jne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane Rein. Hääldatakse nagu kirjutatakse. Esinemissagedus on küll tuhandetes, aga alla kahekümneste hulgas pea olematu. Nii et päris põnev nimi juba, samas igati arusaadav.

Ma ei tee nalja, mõtlen täitsa tõsiselt. Nii tore on viimasel ajal märgata, et vanemad lihtsad nimed pole päris ära kadunud. Massiliste Karl-Erikute, Rasmuste ja üheülbaliste Reno/Remo/Remi/Revo/Roven/Romet vahele on ilmunud tugevalt Oskar ja Ott, arglikumalt Jüri, Raul, Riho, Jaan, Mati, Jaak jne.

Kahjuks lihtsalt ei meeldi sellised tavalised nimed. Tõsi, Rovenitest ja Remidest on ka juba villand. Kuna tütrel on väga ilus ja harva esinev nimi, siis sooviks pojale ka midagi põnevamat panna kui lihtsalt Ruudi või Raivo. Igal inimesel on selliste asjade koha pealt erinev maitse niiet tegelikult pole vaja kedagi maha teha 🙂

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 11:35; 15.07 17:52; 15.07 20:27; 22.07 21:37; 25.07 17:13; 14.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Risto, Riido.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roderik, Ramses

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riff

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesena meenus Raho. Siin pole pakutud veel: Rupert, Reedik.

Teemaaägataja, kui nime ära paned, kas oleks võimalik, et annad siin teemas teada? Muidu on need nimeteemad nagu ilma lõppudeta järjejutud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 09:29; 24.07 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka hakkas River meeldima. 🙂 Ise saan varsti soo teada, nii et kui poiss, siis panen listi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rait, Ramon, Rihard, Rett, Ron, Raimond, Ruudi, Rolf, Raivar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Raun, Raik, Ran.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruben

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rain. Hääldatakse nii nagu kirjutakse ja inglise keeles on ilus tähendus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka hakkas River meeldima. ???? Ise saan varsti soo teada, nii et kui poiss, siis panen listi.

Jõgi nimeks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka hakkas River meeldima. ???? Ise saan varsti soo teada, nii et kui poiss, siis panen listi.

Jõgi nimeks?

Jõgi ei sobi aga Kuu, Päike ja Torm(i) on jumala normaalsed nimed? Kui tahan siis panen Lillepott või Tugitool. Pole sinu asi arvustada

Ja kui nii mõelda, siis ei sobi ka nimi Mari mitte kuskile. See on ju sama hea kui lapsele Banaan või Avokaado nimeks panna 🙂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 11:35; 15.07 17:52; 15.07 20:27; 22.07 21:37; 25.07 17:13; 14.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruben

Teemaalgataja tahab, et oleks alla 100 samanimelise, Rubeneid on 234: https://www.stat.ee/nimed/ruben. Raine on koguni 1669. Rivereid aga on ainult 15.

Paraku Lillepotti ja Tugitooli ei saa Eestis eesnimena arvele võtta. Või noh, pigem õnneks. Aga Jõgi kõlab ka eesti keeles päris hästi ja tähendus on kena, ainult et ei ole sellise nime paneku traditsiooni justnagu näiteks Marul. Isegi Maavalla Koda ei soovita. Aga sealt tegelikult leiab veel ühe r-tähega, mida on Eestis alla 100 esinemisjuhu ja mis ei ole puhta imelik: Raju.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 09:29; 24.07 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rune, Rüdiger, Reinhardt, Rutger

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruut

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 22:12; 27.07 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruut

Raam
Ring

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruut

Raam

Ring

Ristkülik ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rubert

Rune

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:41; 25.07 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, anna siis teada ka, mis nime valisid lõpuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:41; 25.07 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, anna siis teada ka, mis nime valisid lõpuks.

Nimi on juba ära pandud aga siin ma seda ei jaga, sest Perekoolis hakkavad täiskasvanud inimesed kahjuks isegi vastsündinud beebisid nime pärast mõnitama. Olete enda laste jaoks suurepärased eeskujud 🙂

Aga nimi sai siit teemast valitud küll, aitäh kõigile normaalsetele pakkujatele ❤️

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.07 11:35; 15.07 17:52; 15.07 20:27; 22.07 21:37; 25.07 17:13; 14.08 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruut

Raam

Ring

Ristkülik ????

Mõni sai naerda siin minu pakutud nime üle. Näitab see aga naerjate madalalaubalisust. Tegu on päris eesnimega, millel on isegi nimepäev olemas ja vastas ka teemaalgataja kriteeriumutele. Tunnen ka sellise nimega inimest. https://www.stat.ee/nimed/RUUT

Teemaalgatajale palju õnne lapse sünni puhul!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 22:12; 27.07 19:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Lapse ootamine Poisile nime ideid?