Esileht Rasestumine ja lapse ootamine poisslapse nimi

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: poisslapse nimi

Postitas:

Mida arvate nimest Riley (Raili) poisile? Inglise keeles on see ka mehe nimi, perekonna nimi saab ka olema välismaine. Milline eesti nimi sinna juurde sobiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 15:14; 10.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ükski. Ei sobi kokku kaks erinevat, võõramaine ja eesti pärane.. aga see on minu arvamus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paul (nii paul kui pool ehk eesti ja ingl nimi korraga) 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kus te elama hakkate. Eestis on hääldatakse ta tüdrukuks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui laps ennast nimepidi tutvustab ja ütleb: Tere, mina olen raili. Kas ei tunduks imelik? Ega suuliselt öeldud nimel ei saa ju kohe kirjapilti kaasa anda, et näed mul võõrapärane nimi, kirjutatakse Riley, mitte Raili.
Kui mingi mees tuleks ja ütleks, et ta nimi on Raili, siis ma küll vist tõsiseks ei suudaks jääda 😀
Ära tee seda oma lapsele. Kui tahad \”moodsat\” nime, siis vali ikka selline nimi, mis on eesti keeles ka mehenimi.
Kuidas sulle endale meeldiks näiteks Vello olla, kuigi välismaal äkki oleks see naisenimi ja kirjutatakse Welloe vms. Kui Eestis end tutvustaksid suuliselt, siis kindlasti kõik muigaksid 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu nimi on Raili ja täitsa tüdruk olen:) Eestisse see nimi kindlasti ei sobi poisslapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paul on jah hea nimi, kirjapilt ei muutu, aga hääldus siis vastavalt keelele. On vana õige nimi, mitte mingi tuletis. Minu lapse nimi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elad Eestis?
Siis ära seda nime küll pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(teema algataja olen)
Me ei ela eestis, vähemalt esialgu mitte, kuid kes teab mis tulevik toob. Selleks ongi eesti nime juurde vaja. Siis ei peaks eestis ennast Raili’na tutvustama. Aga kui head nime juurde ei leia, siis jääb Riley ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 15:14; 10.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane Tom või Tim juurde. Rahvusvaheline, lihtne.
Ma ei ole muidu absoluutselt selliste meie keeles segaste nimede poolt, kuid sinu olukorras saaksin aru. Kui mees inglane, siis loogiline, et midagi inglisepärast võiks nimes olla. Mulle meeldib, kui nimel on mingi lugu juures.
Üldiselt ei tasu nimenõu väga küsida…keegi ikka leiab, et kõik lapsed peaks olema Marid ja Jürid (Tänapäeval siis Kevinid ja Laurad). Lahedad ja erilised nimed annavad inimesele ka oma näo.
Samas nende piir läheb kuskilt sealt, kus täpitähed ja võõrtähed ühte nimesse kokku pannakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh ära seda nime küll pane. mõtle lapse tuleviku peale, pane selline väärikas ja rahvusvaheline nimi, mida ühelgi maal häbenema ei pea

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:47; 10.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks mujal maailmas ei peeta nii hoolikalt silmas, et kaks nime peaksid omavahel kõlaliselt ideaalselt sobima. Kui teine nimi on plaanis jätta nö varuvariandiks Eesti oludesse, siis võta mõni ilus nimi vanavanematelt/suguvõsast ja kõik on rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mirrr kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õnneks mujal maailmas ei peeta nii hoolikalt silmas, et kaks nime peaksid omavahel kõlaliselt ideaalselt sobima. Kui teine nimi on plaanis jätta nö varuvariandiks Eesti oludesse, siis võta mõni ilus nimi vanavanematelt/suguvõsast ja kõik on rahul.[/tsitaat]

et nagu Riley Viktor, Riley Valter, Riley Aadu, Riley Rein?
kui kavatsed elu aeg ameerikas elada, anna minna. kui on plaan eestisse ka tulla, kindlasti mõtle mõni muu nimi. see on päris julm, kui õelad lapsed võivad olla. nt. mul sõbranna Kai, aga kuna teadupärast olevat see ammusel ajal ka mehe nimi olnud (kuigi praegu ju 100% naise nimi), narriti tedagi. Kui sul on poiss, kelle nime hääldatakse Raili, siis … midagi head sellest ei tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:47; 10.02 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane Ryan kui R tahega on soov panna nimi. Olen ka valismaalasega abielus, aga lapsele valime sellise nime,et eesti sugulased ei saaks napuga naidata,et miks lapsele vastassoost nime pani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära pane seda nime- tõepoolest lapsed on väga julmad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine poisslapse nimi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.