Esileht Ajaviite- ja muud jutud Poissmeeste pidu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 148 )

Teema: Poissmeeste pidu

Postitas:
Tont

Mul on tunne, et piinlikuima telesaate limiit on ületatud…

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Tervist

Selliseid saateid tehakse, kuna on vaatajaid. Kas vaataja tunneb piinlikust või mitte, pole oluline. Oluline on, et vaataja oleks, sest vaataja on raha. Sina vaatad ja teenid sellistele saadetele raha. Miks sa kingid tähelepanu asjadele, mille pärast sul piinlik on? Mis on sinul viga, et tellid selliseid saateid? Kui vaatajat poleks, ei tehtaks ja keegi ei räägiks. Piinlik peaks olema, et midagi sellist inimene üldse vaatab ja siis süüdistab veel saadet, et piinlik….

+13
-22
Please wait...

Postitas:
xxxxx

Naljakas jah, kõik peavad seda saadet piinlikuks ja keegi ei vaata, aga kõik teavad, mis seal saates toimub:)Kõik teevad saadet maapõhja.

Olgem ausad tegelikult on ju välja kukkunud hea reality saatega. Klounid on saates, publik naerab ribadeks

+26
-7
Please wait...

Postitas:
kolja

Naljakas jah, kõik peavad seda saadet piinlikuks ja keegi ei vaata, aga kõik teavad, mis seal saates toimub

Mina tean ka, mis seal toimub, kuigi pole seda ühtegi sekundit näinud. Delfis on ju kohe uudis, kui keegi on jälle eriti loll olnud. Ma ei tea, kas see ka TV3-e edasi jõuab, kuid Delfi saab mu kliki kätte küll.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
wishfulthinking

Mina vaatasin justnimelt selle patune nauding efekti pärast.

Need mõned mehed seal on lihtsalt häbiväärsed. Kuidas üks endast lugupidav meesterahvas naiste kohta halvasti öelda saab? Purjus olek ja lihtsalt lollused – suva! Aga see, mida nad naistest räägivad ei tohiks üle suu tulla ka kõige rohkem täis töllil.

Esimeses saates ei saanud ma üldse aru, miks see mees ei tulnud alla, kui naine ootas. ISe valis, lisaks SEKSIS selle naisega. Eriline reetur. ISegi kui pikka suhet ei arva tulevat, siis see oleks olnud elementaarne viisakus.

+30
-1
Please wait...

Postitas:
marleen1995

Need mõned mehed seal on lihtsalt häbiväärsed. Kuidas üks endast lugupidav meesterahvas naiste kohta halvasti öelda saab? Purjus olek ja lihtsalt lollused – suva! Aga see, mida nad naistest räägivad ei tohiks üle suu tulla ka kõige rohkem täis töllil.

Esimeses saates ei saanud ma üldse aru, miks see mees ei tulnud alla, kui naine ootas. ISe valis, lisaks SEKSIS selle naisega. Eriline reetur. ISegi kui pikka suhet ei arva tulevat, siis see oleks olnud elementaarne viisakus.

Sellepärast ei tulnudki, et mehed ei huvitu üldjuhul nii odavalt käituvalt tüdrukutest.

+14
-11
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Esimeses saates ei saanud ma üldse aru, miks see mees ei tulnud alla, kui naine ootas. ISe valis, lisaks SEKSIS selle naisega.

Siia ongi koer maetud. Ta sai juba, mis tahtis. Muud ta sellest naisest ei tahtnud ja ju siis nii palju ei meeldinud, et oleks tahtnud seda korrata.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
varskekartul

Naljakas jah, kõik peavad seda saadet piinlikuks ja keegi ei vaata, aga kõik teavad, mis seal saates toimub

Mina tean ka, mis seal toimub, kuigi pole seda ühtegi sekundit näinud. Delfis on ju kohe uudis, kui keegi on jälle eriti loll olnud. Ma ei tea, kas see ka TV3-e edasi jõuab, kuid Delfi saab mu kliki kätte küll.

Mul sama lugu. Selle saate kohta on Delfis olnud üsnagi detailsed kirjeldused. Mul õnneks kodus telekast üldse peale vabakanalite muud ei tulegi, seega ei teki isegi kiusatust seda saadet vaadata.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Mul oli sel korral osalejatest natuke kahju, sest üks mees tundus päriselt vaimse alaarenguga, et ta ei saanudki aru, mida ta teeb. Pole kuigi eetiline selliseid üldse taolisesse saatesse lasta.

+22
-1
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Oleks ju võinud talle privaatselt enne öelda, et ei tule alla.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
sadness

Mul oli sel korral osalejatest natuke kahju, sest üks mees tundus päriselt vaimse alaarenguga, et ta ei saanudki aru, mida ta teeb. Pole kuigi eetiline selliseid üldse taolisesse saatesse lasta.

Milline?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Meerike2

Oleks ju võinud talle privaatselt enne öelda, et ei tule alla.

Ei tasu unustada, et see on telesaade, mis tehtud vaatajanumbrite tarbeks ja usutavasti on paljud stseenid ka ette kirjutatud või lavastatud. Mida vaataja näeb, ei ole taolistes saadetes kunagi päris tõsi.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
JuuliaB

Noh, mina ei vaata. Pole vaadanud ka minutitki Rannamaja. On ju olemas saadete tutvustused, enne millegi eetrisse tulekut ilmub selle kohta tutvustavaid lugusid. Ma saan ju kohe aru, et see formaat pole mulle. Ma tean, et biomass on olemas, ma ei pea seda telekast järele kontrollima. Eelistan mitte ekstra teadvustada selliste olemasolu, nende kuulumine minuga samasse liiki on solvav.

+22
-9
Please wait...

Postitas:
ingrin

Kust te seda jama vaatate, mis kanalil ja mis päeval? Pole veel leidnud…

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Ei olegi veel teleeetris, Go3 saab vaadata (tasuline).

+4
0
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Kas see on eesti saade või mingi briti värk?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Eesti.Arvad ,et Britid hakkavad mingid Kalvikallet palkama?

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Eesti.Arvad ,et Britid hakkavad mingid Kalvikallet palkama?

Vabandust, ma ei teadnud, et seal Kalvikalle on.

+5
0
Please wait...

Postitas:
talent

Selliseid saateid tehakse, kuna on vaatajaid. Kas vaataja tunneb piinlikust või mitte, pole oluline. Oluline on, et vaataja oleks, sest vaataja on raha. Sina vaatad ja teenid sellistele saadetele raha. Miks sa kingid tähelepanu asjadele, mille pärast sul piinlik on? Mis on sinul viga, et tellid selliseid saateid? Kui vaatajat poleks, ei tehtaks ja keegi ei räägiks. Piinlik peaks olema, et midagi sellist inimene üldse vaatab ja siis süüdistab veel saadet, et piinlik….

Vaata, igaühe maitse on individuaalne. Ükski saatetegija ei hoiata ette, et tegu piinliku saatega. Kas vaataja peaks ennast tundma nagu “vägistatu on ise süüdi – mis ta siis räägib/kõnnib/istub/astub seal”? Ei, tegijatel peaks olema piinlik lasta eetrisse midagi, mille tõenäoline vaatajaskond on spetsiifiline ja tibatilluke.

Lähen vaatan nüüd ka üle, mis asi see on, kuigi tundub, et mina pole sihtgrupp ei ühestki otsast ning mul kipub nii mõnegi asja (telesaate) peale ka see piinlik-kompleks välja lööma.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
talent

Noh, mina ei vaata. Pole vaadanud ka minutitki Rannamaja. On ju olemas saadete tutvustused, enne millegi eetrisse tulekut ilmub selle kohta tutvustavaid lugusid. Ma saan ju kohe aru, et see formaat pole mulle. Ma tean, et biomass on olemas, ma ei pea seda telekast järele kontrollima. Eelistan mitte ekstra teadvustada selliste olemasolu, nende kuulumine minuga samasse liiki on solvav.

Karm, aga olen nõus!

+13
-1
Please wait...

Postitas:
talent

Ei olegi veel teleeetris, Go3 saab vaadata (tasuline).

Aa, ok, siis ma ikka ei lähe vaatama. Annetan selle raha pigem kassidele.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
panteera

No kui inimesed tahavad sellisesse saatesse minna, las siis lähevad.

Huvitav on vaadata, et on olemas mingi paralleelmaailm, millega ise üldse kokku ei puutu.

Aga saade ise ikka oli päris hull.

Ootan uut osa huviga, kuna meediakajastus on olnud päris kõva.

+7
0
Please wait...

Postitas:
iseoled

Esimeses saates ei saanud ma üldse aru, miks see mees ei tulnud alla, kui naine ootas. ISe valis, lisaks SEKSIS selle naisega.

Siia ongi koer maetud. Ta sai juba, mis tahtis. Muud ta sellest naisest ei tahtnud ja ju siis nii palju ei meeldinud, et oleks tahtnud seda korrata.

Idiootne mõtlemine. Vahet pole kas seksida pärast esimest või kümnendat kohtumist, kui kaaslane on m*** ja ärakasutaja, on ta seda niikuinii.

+19
0
Please wait...

Postitas:
ActivateWindows

Miks te vaatate selliseid saateid üldse?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
ninja

ma nägin mingit juppi youtube’ist. see kevin on kõigi eesti probleemsete meeste musternäidis.

+13
0
Please wait...

Postitas:
mmaliciouz

Esimeses saates ei saanud ma üldse aru, miks see mees ei tulnud alla, kui naine ootas.

Eks iga saade on show ja vaevalt sealgi midagi ilma eelneva kokkuleppeta toimub.

+2
0
Please wait...

Postitas:
maarjaline

No kui inimesed tahavad sellisesse saatesse minna, las siis lähevad.

Huvitav on vaadata, et on olemas mingi paralleelmaailm, millega ise üldse kokku ei puutu.

Aga saade ise ikka oli päris hull.

Ootan uut osa huviga, kuna meediakajastus on olnud päris kõva.

“tahavad”, aga küsimusele ühes intervjuus, miks sa sinna läksid, oskab vastata ainult “ei tea” ja igale järgmisele küsimusele täpselt sama vastus

paralleelmaailm võib olla mingi teine maailm, mis on veel huvitavam võibolla

+1
0
Please wait...

Postitas:
talent

Miks te vaatate selliseid saateid üldse?

Ma ei ole küll siiani vaadanud, aga pakun, et on täiesti ok olla servapidi kursis ka muu kui enda täiusliku maailmaga. Pean silmas, et kui kohtud mingi poissmehe, ossi, narkari, bomži, täiskohagaemmega, kätlinkalametsa või muu tegelasega, kes sinu igapäevaelus ei osale, siis tead ka vastavalt reageerida. Ma ei ütleks, et tean-tunnen-suhtlen mõne poetaguse parmuga, aga kui selline tee peal taarub või hoovi ronib, oskan arvestada. Muidu mõtleks elu lõpuni, et inimesed on ilusad ja head.
Eks nende jou, affid! -poissmeestega ole sama – nad annavad ideaalset signaali iseendast ja kellele selline tüpaaž sobib, saab oma järelduse teha. Ühtlasi oleks ka telemaastik igavam kui kõik saated-seriaalid oleksid roosamannavahulised väikesed preeriamajad.
Arvan, et normintellektiga inimesele piisab ühest saateosast, et edasist teada. Kes “põnevusega” järgmisi osi ootab, no sel on juba ilmselge huvi tegevuse ja tegelaste vastu. Isiklikult mul hakkasid silmad valutama üheainsa Rannamaja osa peale ja kunagisest Võsareporterist olen teadlikult vaadanud seda Tiidu-Teedu lugu. Rohkemaks puudub tervis ja tahe.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Idiootne mõtlemine. Vahet pole kas seksida pärast esimest või kümnendat kohtumist, kui kaaslane on m*** ja ärakasutaja, on ta seda niikuinii.

Miks ärakasutaja? Kaks inimest seksisid, naine armus vist ära, mees mitte. Kogu lugu. Võhivõõraga seksida on muidugi tase, teha seda telekaamerate ees juba järgmine level.

Mõlemad saavutasid, mida saavutama läksid-tuntuse ja meediakajastuse.

PS: Kohutavad mehed seal saates. Piinlik.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Nurmekundlane

Miks ärakasutaja? Kaks inimest seksisid, naine armus vist ära, mees mitte. Kogu lugu. Võhivõõraga seksida on muidugi tase, teha seda telekaamerate ees juba järgmine level.

Mõlemad saavutasid, mida saavutama läksid-tuntuse ja meediakajastuse.

PS: Kohutavad mehed seal saates. Piinlik.

<p style=”text-align: left;”>Kõik kokku ongi piinlik. Väga piinlik.</p>
Ma ei tea, kas ma kohe igat osa vaatan, a mõne osa vaatan küll veel. Tõeline paralleelmaailm.

Kuigi jah, ma imestangi, et keegi tuleb sellise “suurepärase” saate formaadi peale ja veel rohkem, et sinna on ka osalejaid võtta. Karm.

+3
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 148 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Poissmeeste pidu