Esileht Ajaviite- ja muud jutud Poissmeeste pidu

Näitan 28 postitust - vahemik 121 kuni 148 (kokku 148 )

Teema: Poissmeeste pidu

Postitas:
Lill156

Üldse ei tundu see blogi naine Maria olevat. Üleval blogipäises ka väike pilt naise näost. Lisaks tundub liiga kahtlane, et see Maria nii teeks. Osaleb valimistel ja samas peab blogi, milles kirjutab, et on Tallinna hoor. Sellel blogi naisel tundub ka natuke kirurgiliselt mõni kehaosa kohendatud.

Milline kehaosa? Kui Mariaga tegu, siis Marial endal loomulikud suured rinnad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Üldse ei tundu see blogi naine Maria olevat. Üleval blogipäises ka väike pilt naise näost. Lisaks tundub liiga kahtlane, et see Maria nii teeks. Osaleb valimistel ja samas peab blogi, milles kirjutab, et on Tallinna hoor. Sellel blogi naisel tundub ka natuke kirurgiliselt mõni kehaosa kohendatud.

Kas sinu jaoks tundub üllatav, et inimestel on ka salajased huvid? On ju varemgi selliseid inimesi olnud, kes on pealtnäha hoopis teistsugused.

+9
0
Please wait...

Postitas:
macarena

Kas sinu jaoks tundub üllatav, et inimestel on ka salajased huvid? On ju varemgi selliseid inimesi olnud, kes on pealtnäha hoopis teistsugused.

Minu jaoks ei absoluutselt üllatav, et inimestel igast kiiksud ja huvid on. Aga need kaks ei tundu samad inimesed. Rinnad suurendus tundub olevat tehtud. Tagumik ka kuidagi väga vumps, aga kas kõva trenni või muu tulemus, ei tea.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
marleen1995

Ka mulle ei tundu see Maria nii kogukas kui blogi naine.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

Produtsentidel on nende Juhanite, Kalvi-Kallede jne kontaktid igal-pool olemas? Kui midagi toimub, siis poisid kohe tormavad….peaaasi, et kuskil pildil olla saaks

Imelik et seda Hendrik Tiidot pole…öelge et pole..eks ei ole järgmistes osades ju….

+3
0
Please wait...

Postitas:
xxxxx

Eks neil ühine chat. Kui mingi info liigub kuskil “reisisellid” “maamees otsib naist” vms siis kohe tormavad castingule

+1
0
Please wait...

Postitas:
karusmarikarvane

oh õudust, klõpsisin eile puldiga ja jäin PP peale pidama (mingil Duo vms kanalil) – no lihtsalt nii halb oli et kivinesin vaatama…  Millised “mehed”, appi!!!!  Olin just enne vaadanud Austraalia Bachelorette’i, karjakaupa ilusaid mehi, ja siis selline kontrast:(

See “ärimees” – vormitu kehaga, rumal, labane, joodik. Siis mingi tüüp, kes peaks vist vanglas olema? Ja veel keegi, sealses kontekstis enamvähem. Lõpuni ei vaadanud, mees tuli koju ja piinlik oli. Kahju tsikkidest, eks neil olid suuremad ootused.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Linavastrik

Eks neil ühine chat. Kui mingi info liigub kuskil “reisisellid” “maamees otsib naist” vms siis kohe tormavad castingule

Too Juhan ühes saates ütles, et on facebooki grupp “Pean saama näidelda, muidu suren” kus tema pakkumisi leiab.

Ühed ja samad näod igas saates, tulevases Poissmeeste osas üks Leila, kes hiljuti kuskil saates oma lotovõiduga kiitles ja lubas uued tissid panna. See ongi kindel ullikeste kontingent, kes kuulsusejahil.

+7
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

tulevases Poissmeeste osas üks Leila, kes hiljuti kuskil saates oma lotovõiduga kiitles

Ja kes ka suvel kellegi telefoni varastas ja nüüd vist ÜKT-d teeb? Normaalne kaader on seal saates.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

tulevases Poissmeeste osas üks Leila, kes hiljuti kuskil saates oma lotovõiduga kiitles

Ja kes ka suvel kellegi telefoni varastas ja nüüd vist ÜKT-d teeb? Normaalne kaader on seal saates.

Eestlaste kolmnurga staar 🙄 Mingi korteri lagastamise/maksmata jätmise teema oli ka temaga seoses millalgi üleval.

Ja lotovõidu eest pani endale need pommid ette 🤦‍♀️

+6
0
Please wait...

Postitas:
talent

oh õudust, klõpsisin eile puldiga ja jäin PP peale pidama (mingil Duo vms kanalil) – no lihtsalt nii halb oli et kivinesin vaatama… Millised “mehed”, appi!!!! Olin just enne vaadanud Austraalia Bachelorette’i, karjakaupa ilusaid mehi, ja siis selline kontrast:(

See “ärimees” – vormitu kehaga, rumal, labane, joodik. Siis mingi tüüp, kes peaks vist vanglas olema? Ja veel keegi, sealses kontekstis enamvähem. Lõpuni ei vaadanud, mees tuli koju ja piinlik oli. Kahju tsikkidest, eks neil olid suuremad ootused.

Kirjutad:

minumeelest ei tohiks selliseid saateid teha – need osalejad on praegu noored ja lollid, aga kunagi on ju vaja tööle minna, lapsevanemaks saada jne. Mis tulevikku neil on oodata?

TV-kanalitel võiks mingi eetika ikka olla.

Nii piinlik, nii piinlik, aga ikka jälgid ja tead osalejate elulugusid?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kummipart

Eestlaste kolmnurga staar 🙄 Mingi korteri lagastamise/maksmata jätmise teema oli ka temaga seoses millalgi üleval.

Ja lotovõidu eest pani endale need pommid ette 🤦‍♀️

Kolmnurga staar just, see ütleb juba kõik.

Sellepärast tal ongi rotveiler, et palju musti tempe korda saadetud ja koeraga turvalisem 😀

+6
0
Please wait...

Postitas:
karusmarikarvane

Nii piinlik, nii piinlik, aga ikka jälgid ja tead osalejate elulugusid?

pole vaja midagi jälgida, tee misiganes portaal või FB lahti, ja kõik see kargab sulle silma.

Elulugusid ei tea ega huvita ka, 15 minutit saate vaatamist oli täiesti piisav.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kristekaja

Selle 4. osa Leila on silma jääud sellega, et pidevalt kommenteerib FBs mingeid artikleid. Ta on kena neiu ning saates jättis suht normaalse mulje, kuid midagi kahtlast temas on, mis ei tekita usaldust.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kristekaja

Aga 3. osa naised olid juba 30+, kuid käitumine oli küll nagu 18aastasel … Selline hööritamine ja baariletil püherdamine ei ole nagu see klass, mida 33aastaselt oodata võiks …

+9
0
Please wait...

Postitas:
Linavastrik

Aga 3. osa naised olid juba 30+, kuid käitumine oli küll nagu 18aastasel … Selline hööritamine ja baariletil püherdamine ei ole nagu see klass, mida 33aastaselt oodata võiks …

Üks ronis Kallele ju suisa peale, tüüp poleks ust lukku keeranud siis oleks vägistamissüüdistus ära tulnud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Äkki siis selgitad, mis mõttes petukaup? Ja ära aja mingti “luustiku” juttu.

Pildil oli teine nägu ja lõug oli ka. Edasi mõtle ise. Pilt ja inimene reaalis polnud isegi sarnased.

Kuule, ole nüüd õige vakka! Tahad öelda, et sa telekast vilksti nähtud telefoniprofiili suudad õigesti hinnata – et oli selline, aga tegelikkus on teistsugune?

Mis asja sa soiud? Ta nägi pildil täiesti teistsugune välja.

Kas nägi pildil välja sale ja kui tippmodell?

Ei, aga pildil ei olnud võimalik näha, et tal on topeltlõug ja juba see muudab nii mõndagi.

Et ta siis pidi pildi juurde kirjutama, et tal on topeltlõug? Siis oleks aus olnud?

Kulla inimene, ilmselgelt oli ta piltidel kasutatud tuunimisäppi ja filtreid. Enamus paraku kahjuks teeb seda ning reaalsus ja instapildid on nagu 2 erinevat inimest. Oled sa pime või rumal?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Milline ta siis TEGELIKULT oli? Koletis?

Koletis? Mis asja sa dramatiseerid üle? Ta ei olnud kole naine, lihtsalt täiesti teistsugune kui pildil.

Ilmselt piiga ise kommib siin. Näha oli ka meeste reaktsioonist, et oodati midagi muud. Pole mõtet ennast teha kellekski, kes sa pole.

Minuarust sobis ta saatest leitud kutiga nii hästi. Õnne ja edu!

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Ma arvan, et varsti on Helery/Raja teele ka saates 😄

+3
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Ja mille tõttu tema kuulus on?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Ja mille tõttu tema kuulus on?

Küsi parem, mille tõttu pole 😄?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Keegi võiks Raja Teele nimele patendi võtta, et seda ei labastataks

+3
-2
Please wait...

Postitas:
ninja

Keegi võiks Raja Teele nimele patendi võtta, et seda ei labastataks

räägib tuti helve :p

+4
0
Please wait...

Postitas:
Wanda

Koletis? Mis asja sa dramatiseerid üle? Ta ei olnud kole naine, lihtsalt täiesti teistsugune kui pildil.

Ilmselt piiga ise kommib siin. Näha oli ka meeste reaktsioonist, et oodati midagi muud. Pole mõtet ennast teha kellekski, kes sa pole.

See esimene kommentaar oli minu kirjutatud. Pead mind selleks piigaks? Ok, ma olen 50-aastane. Isegi mu tütred on palju vanemad kui see piiga. Lihtsalt väga kahju hakkas sellest neiust, kui ta kohta öeldi, et ta on täielik petukaup! Lihtsalt, ärge tehke nii! On ju näha, et ta on õrn ja tundlik neiu, kes võtaks väga hinge selliseid kommentaare!

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Wanda

Kulla inimene, ilmselgelt oli ta piltidel kasutatud tuunimisäppi ja filtreid. Enamus paraku kahjuks teeb seda ning reaalsus ja instapildid on nagu 2 erinevat inimest. Oled sa pime või rumal?

Teised tibid tuunivad end sama moodi ju, ja kasutavad filtreid. Miks see neiu ei võinud seda teha?

0
-1
Please wait...

Postitas:
sadness

See esimene kommentaar oli minu kirjutatud. Pead mind selleks piigaks? Ok, ma olen 50-aastane. Isegi mu tütred on palju vanemad kui see piiga. Lihtsalt väga kahju hakkas sellest neiust, kui ta kohta öeldi, et ta on täielik petukaup! Lihtsalt, ärge tehke nii! On ju näha, et ta on õrn ja tundlik neiu, kes võtaks väga hinge selliseid kommentaare!

Kui inimene on nii tundlik, siis tõsielusaade on viimane koht, kuhu ta minema peaks.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Wanda

Kui inimene on nii tundlik, siis tõsielusaade on viimane koht, kuhu ta minema peaks.

Tundlikud ja ebakindlad inimesed teevad tihti mõtlematuid ja meeleheitlikke samme. Mõistagi ei kiida mina selles saates osalemist heaks, kuid see neiu ei alavääristanud end seal mitte mingilgi moel. Ta ei olnud purjus ega teinud inetuid asju. Kui välja arvata see, et osade inimeste arvates pettis “vahvaid” noormehi, tuunides end atraktiivsemaks. Ehkki, seda teevad ju eranditult kõik teised tibid ju ka, siis etteheite saab ju just see tüdruk, kelle täpne kehaehitus näopildi pealt välja ei paistnud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kristekaja

Kas keegi oskab öelda, milliseid saates mainitud kõrgeid tiitleid maailmas on saanud see blond Maria II osas? Saatehääle sõnul on see naine maailma mastaabis missinduses ikka väga uhkeid tiitleid saanud ja veel korduvalt, mina aga ei suuda seda küll uskuda. Alustuseks on ta juba liiga lühike miss maailmal osalemiseks, veel vähem on materjali selle tiitli võitmiseks. Seega?

https://iluguru.ee/eesti-maailmakaardil-maria-raja-palvis-modellikonkursil-3nda-koha-krooni/

Oookei, ma natuke googeldasin ning sain teada, et neid võistlusi korraldas ju Magic Monday Production, mille esindaja on kurikuulus Ireni Erbi. Temast on juttu olnud meedias palju ning istus kinni isegi. Ta ju saatis võistlustele pmt kõiki enam-vähem talutava välimusega naisi, kes talle kopsakaid vahendustasusid maksis. Ju sel Marial siis ikka pidi olema seda krabisevat, et nii mitmete võistluste jaoks talle maksta oli?

0
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 121 kuni 148 (kokku 148 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Poissmeeste pidu