Esileht Beebi ja mitmikud Poiste emadele…

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Poiste emadele…

Postitas:

Poiss on peaaegu neljakuune ja kasvult üsna suur kuid noku on väga väike; nagu nööp. Olen pidanud mähkima sõbrannade poisse ja lugu on hoopis teine! Kas vanusega võib olukord paraned?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 13:49; 25.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
Mille eest miinused? On ju üsna loomulik, et muretsen lapse pärast. Võiks ju teha nägu nagu probleemi pole kuid see ei vähenda minu muretsemist. Ma saan ju aru, et teha pole suurt midagi kuid ikkagi on hea lugeda, et muretsemiseks pole põhjust. See ei tähenda, et kogu minu päev koosenb antud probleemi ümber kuid siiski….
Ma ei vaatagi laste igat kehaosa analüüsivat kuid sellist asja on väga raske mitte märgata.
Võiks ju veel põhjendada miks see mind murelikuks teeb kuid siis läheks asi liiga isiklikuks ja siia see teema ei kuulu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 13:49; 25.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu teooria järgi siis, suur mees, suur noku? Milleks sa pabistad? Mis soovitusi sa ootad? Et keegi soovitaks arstile minna? Oh ei! Laps on just selline nagu ta olema peab ja iga laps on ainulaadne, et teistega ei saa võrrelda. Mul ka poisslaps kodus, aga vat selliseid probleeme pole ma küll endale kunagi ette kujutanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see sind ikka muretsema paneb, siis räägi asjast perearstiga, ehk oskab tema sind maha rahustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et pole põhjust muretseda, nagu Kägu 14:04 kirjutas, siis kasvama hakkab noku alles teismeeas ja kui ka tuleb pisike, siis pole tõesti midagi teha. Palju tähtsam on see, et munandid korralikult munandikotti vajuks, seda kontrollitakse juba haiglas ja ka lastearsti poolt esimesel läbivaatusel ja kui siis oleks jama olnud, oleks sulle seda kindlasti öeldud.
Kui aga on su poisil varem nö pikem noku olnud, siis räägi küll arstiga, sest sellises vanuses hakkavad lapsed end näppima, enda kehaga tutvuma ja võib juhtuda, et lükkab noku sisse, siis võib juhtuda, et peab arst aitama seda uuesti kätte saada (see siis nii lihtsalt seletades nagu oskasin, mul sõbranna medõde ja hoiatas selle eest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike või suur, kuid ilmselt on tähtis et ta ikka natukene kasvaks ajamöödudes. Seda vast ikka saad juba öelda, vaadata kas võrreldes sündimisega on ikka kasvanud 🙂 kui ikka kasvab ju siis kasvab 🙂 Usun et pole muretsemiseks tõesti põhjust. Ja noku on ju vastavlt soojale külmale ka veidi erinevas suuruses 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen ka märganud et nii erinevad ikka 🙂 Meil poisil teistega võrreldes väga suur, ja mõnel teisel selles vanuses tõesti täielik nööp. Ei oska öelda kas see kuidagi tulevikku peegeldub, aga noh on ju meestel ka kõigil eri suurusega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta on sul selline keskmisest natuke pontsakam poiss, siis võib olla nii, et suurem osa nokust on rasvapolstri sees peidus. Katsu näpuga õrnalt noku ümbrusest küllap leiad ka otsitava. Mida suuremaks laps kasvab, seda vähemaks seda polstrit jääma hakkab ja noku tuleb sealt seest välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂
mul mees kommis meie poega: kui suured kellad, siis tuleb suur emm.
Küll kõik jõuab kasvada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulasel on väga väikese nokuga poeg ja nemad olid küll selle spetsialistile ette näidanud.
Arst oli öelnud, et enne kooliminekut tuleb kirurgiliselt korrigeerida midagi, täpseid detaile ei mäleta kahjuks.

Mina soovitaksin küll perearstiga rääkida sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 2 poega ja neil erinev isa. Mina näen siin pärilikkuse märke. Ühel ongi isa moodi suurem ja teisel jällegi isa moodi väiksem. Ja usun, et kui häiriks, räägiksin ka arstiga. Kontrollitakse ju munandeid, aga noku kohta ei öelda jah midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisil on ka pealtnäha noku nagu nööp aga tal on eesnahk kitsas , kui seda tagasi tõmmata, on olukord hoopis teine. Perearst ütles, et võib vannis aegajalt nahka tagasi tõmmata, enne 1 a nad eesnahka ei lõika. Võibolla ei ole selleks ajaks ka vajadust. Mul on poistel kõigiga nii olnud. Ehk ei ole muretsemiseks põhjust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Poiste emadele…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.