Esileht Koolilaps Poiste jalanõud põhikool lõpuaktusel – tossud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 202 )

Teema: Poiste jalanõud põhikool lõpuaktusel – tossud?

Postitas:
Kägu

Tere! natuke imelik küsimus, aga kas teie lapsed lähevad kingadega? minu oma tahaks tossudega minna, püksid ei ole viikidega, sellised viisakad tumesinised ja pintsak siis. Iseenesest sobiks valge/kirju tossud. Aga kuidas teil?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma eelmisel aastal vaatasin üle neti oma lapse kooli põhikooli lõpuaktust ja pooled poisid olid valgete tossudega. üldjuhul Nike Air Force’d siis 🙂

+10
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tumesinine pintsak ja tumesinised ülikonnapüksid+valged tossud kombo?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsak on veits casual, träpsuga sinine. Tossudel on nats punast ka

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pruunid kingad paneks tumesinise ülikonna juurde.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsak on veits casual, träpsuga sinine. Tossudel on nats punast ka

Siis läheb üldpilt kirjuks. Valged tossud oleks okei.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saage üle neist valgetest tossudest.

Akadeemilisele aktusele võiks ikka kinga jalga saada.

+37
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pruunid kingad paneks tumesinise ülikonna juurde.

Meil sama, läheb tumesinise ülikonna ja pruunide kingadega.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on kingad, aga mitte mustad ja läikivad, vaid toonis ülikonnaga ja kergelt casual nagu praegu kantakse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saage üle neist valgetest tossudest.

Akadeemilisele aktusele võiks ikka kinga jalga saada.

ei raatsi osta 1 kord kandmiseks, mujal ta ei pane elusees kingi jalga

+13
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, nii on. Ei meeldi mulle, aga kodusõda ka ei algata. Las areneb ise. Ülikond (must) ja tumedad (mitte valged!) Vansid.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saage üle neist valgetest tossudest.

Akadeemilisele aktusele võiks ikka kinga jalga saada.

ei raatsi osta 1 kord kandmiseks, mujal ta ei pane elusees kingi jalga

Osta pole muidugi mõtet, aga laenata võiks ju kas tuttavalt vms.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klassikalist jooksutossu ei paneks (st need suure laia kobaka kannaga), pigem miski suvisema hübriidi siis, aga tald võiks ka olla siis tume
https://www.dillards.com/p/steve-madden-boys-b-dawes-oxfords-youth/512475725
Või pigem olgu siis ühevärviline ja nahkne https://i.insider.com/59c166d82488491d980855e8?width=800&format=jpeg&auto=webp

või tume slip on

https://target.scene7.com/is/image/Target/GUEST_a03d87c2-311e-43d3-a970-b481d2a9fe73

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valged tossud on praegustel üritustel nagu vormiriietus 🙂 Kõigil on jalas!

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valged tossud on praegustel üritustel nagu vormiriietus ???? Kõigil on jalas!

Ei ole nii, olen viimasel kuul käinud pidulikel üritustel, vähesetel on jalas, pigem üksikud kannavad. Sel nädalal oli eliitkoolide üritused, poistel ei näinud vist ühtegi, aga tüdrukud olid mõned tennistega. Pigem ei kanta. Direktori vastuvõtul ei näinud samuti.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole nii, olen viimasel kuul käinud pidulikel üritustel, vähesetel on jalas, pigem üksikud kannavad. Sel nädalal oli eliitkoolide üritused, poistel ei näinud vist ühtegi, aga tüdrukud olid mõned tennistega.

Ma ei tea, mis imeeliitkooli sa vaatamas käisid, aga üldiselt on koolide aktused ikka alles ees, mitte möödas, ning külastanuna Reaalkooli ja GAGi varasemate aastate aktusi võin küll öelda, et king on jalas max pooltel poistel.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu algklassi poisil on mustad tumeda tallaga Javerid.

Mida põhikooli lõpetaja niisugusteks “papudest” arvaks, ei oska öelda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttetu asi, mille üle sõdida.
Lubaks, kui laps kindlalt eelistaks neid, 16-aastast on ikka juba imelik tema enda riietuse pärast peedistada.
Laias laastus ei muuda see ta elus midagi.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu poiss lõpetas kaks aastat tagasi ka valgete nahast tossudega (tennistega?). Meile mõlemale meeldis ja tal oli mugavam nii. Kingad olid max pooltel poistel.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastate jooksul on nähtud nii kingadega, tossudega, rahvariide pasteldega kui ka paljasjalgseid lõpetajaid. Ja minu meelest on see äge!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastate jooksul on nähtud nii kingadega, tossudega, rahvariide pasteldega kui ka paljasjalgseid lõpetajaid. Ja minu meelest on see äge!

Haah, sa olid 2020. Reaali gümna lõpuaktusel vist!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole nii, olen viimasel kuul käinud pidulikel üritustel, vähesetel on jalas, pigem üksikud kannavad. Sel nädalal oli eliitkoolide üritused, poistel ei näinud vist ühtegi, aga tüdrukud olid mõned tennistega.

Ma ei tea, mis imeeliitkooli sa vaatamas käisid, aga üldiselt on koolide aktused ikka alles ees, mitte möödas, ning külastanuna Reaalkooli ja GAGi varasemate aastate aktusi võin küll öelda, et king on jalas max pooltel poistel.

Palju üritusi on juba möödas, ilmselt ei kuulu su laps nende hulka –  aasta õpilased,  olümpiaadide parimate autasustamised ja lastevanematele üritus. Keegi ei kandnud tosse.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole nii, olen viimasel kuul käinud pidulikel üritustel, vähesetel on jalas, pigem üksikud kannavad. Sel nädalal oli eliitkoolide üritused, poistel ei näinud vist ühtegi, aga tüdrukud olid mõned tennistega.

Ma ei tea, mis imeeliitkooli sa vaatamas käisid, aga üldiselt on koolide aktused ikka alles ees, mitte möödas, ning külastanuna Reaalkooli ja GAGi varasemate aastate aktusi võin küll öelda, et king on jalas max pooltel poistel.

Imestama paneb selline väide, sest enamus autasustamised on toimunud viimastel nädalatel, meil on pidulikud riided mai keskpaigast kasutuses. Ei ole nii hoolega uurinud mis teised kandsid, aga minu poeg kandis kõigil neljal kingi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju üritusi on juba möödas, ilmselt ei kuulu su laps nende hulka – aasta õpilased, olümpiaadide parimate autasustamised ja lastevanematele üritus. Keegi ei kandnud tosse.

Teema oli aktustest. Mitte eliiteliidi kogunemistest.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei kandnud tosse.

Ei usu sind.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei kandnud tosse.

Ei usu sind.

Minu jaoks ei ole vahet, kas Kägu Perekoolis kas usub või mitte, aga fotod on väljas koolide kodulehtedel ja FB postitustel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju üritusi on juba möödas, ilmselt ei kuulu su laps nende hulka – aasta õpilased, olümpiaadide parimate autasustamised ja lastevanematele üritus. Keegi ei kandnud tosse.

Teema oli aktustest. Mitte eliiteliidi kogunemistest.

Tegemist ei ole eliidi kogunemisest vaid Eesti parimate õpilastega kes on hästi Eestit esindanud ja selleks palju vaeva näinud. Sa tõesti arvad, et olümpiaadide jaoks ei ole vaja õppida ja pingutada?

Minu arvates võiks igaüks kanda mida soovib, aga väita, et kõik kannavad ühesuguseid jalanõusid, on väär.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates võiks igaüks kanda mida soovib, aga väita, et kõik kannavad ühesuguseid jalanõusid, on väär.

Aga just sina ju väidad, et kõik kannavad ühesuguseid jalanõusid 😀 , kingi. Meie, ülejäänud, väidame, et kantakse pooleks tosse ja kingi.

Sa tõesti arvad, et olümpiaadide jaoks ei ole vaja õppida ja pingutada?

Täitsa müstika, kuidas sa siinse teema vastustest midagi sellist suutsid järeldada? Ära tee eliidile häbi, ise ju puha vastuvõttudel käinud kingades ja puha, aga asjadest arusaamine lonkab.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates võiks igaüks kanda mida soovib, aga väita, et kõik kannavad ühesuguseid jalanõusid, on väär.

Aga just sina ju väidad, et kõik kannavad ühesuguseid jalanõusid ???? , kingi. Meie, ülejäänud, väidame, et kantakse pooleks tosse ja kingi.

Sa tõesti arvad, et olümpiaadide jaoks ei ole vaja õppida ja pingutada?

Täitsa müstika, kuidas sa siinse teema vastustest midagi sellist suutsid järeldada? Ära tee eliidile häbi, ise ju puha vastuvõttudel käinud kingades ja puha, aga asjadest arusaamine lonkab.

Võta nüüd rahulikumalt, teemaks on ainult jalanõud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole vahet, kas Kägu Perekoolis kas usub või mitte, aga fotod on väljas koolide kodulehtedel ja FB postitustel.

Koolide kodulehtedel ja FB-s on väljas fotod kõigi osalejate jalatsitest? Uu, poleks sellist fookust küll oodanud …

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 202 )


Esileht Koolilaps Poiste jalanõud põhikool lõpuaktusel – tossud?