Esileht Koolilaps Poiste puberteet

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Poiste puberteet

Postitas:
Kägu

Mul on poeg kohe-kohe 15 saamas. Tal pole ei häälemurret, ei karvakasvu, ei higistamist, ei vistrikke ega mitte midagi, mis viitaks puberteedile. Millal see siis algab ?????

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on poeg kohe-kohe 15 saamas. Tal pole ei häälemurret, ei karvakasvu, ei higistamist, ei vistrikke ega mitte midagi, mis viitaks puberteedile. Millal see siis algab ?????

Ok. Sain miinuse. Aga päriselt. 15-aastastel poistel pole veel puberteeti?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on poeg kohe-kohe 15 saamas. Tal pole ei häälemurret, ei karvakasvu, ei higistamist, ei vistrikke ega mitte midagi, mis viitaks puberteedile. Millal see siis algab ?????

No kes seda nüüd täpselt öelda oskab, millal su pojal täpselt puberteet algab. Lähima paari aasta jooksul ikka.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned lapsed on hilise arenguga. Kas Sinul või mehel oli ka hiline areng?

Mul poiss 15 aastane, 185 cm. pikk nüüd vaatan, et jalad on väga karvaseks läinud ja hääl jämedaks. Vistrikke tal õnneks pole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on poeg kohe-kohe 15 saamas. Tal pole ei häälemurret, ei karvakasvu, ei higistamist, ei vistrikke ega mitte midagi, mis viitaks puberteedile. Millal see siis algab ?????

Pöördu perearstile, kes endokrinoloogia saadab. Pikkust ikka on visanud??

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juuksed lähevad kiiremini rasvaseks kui varem? Kas välised ….elundid on kasvanud? Kas laps on kasvu visanud? Käed-jalad pikad kehaga võrreldes? St kas ta on muutunud lapseeaga võrreldes? Kui on, siis ju on ikka alanud. Perearstile võiks siiski pöörduda ja võtta saatekiri endokrinoloogile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Poiste puberteet