Esileht Koolilaps Poiste talvejalanõud nr 39-41

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Poiste talvejalanõud nr 39-41

Postitas:

Talveni veel aega, aga mis jalanõudega teie poisid jalanumbriga 39-41 on käinud talvel? Eelmisel aastal käis mu laps voodriga kummikutega, millel vooder käis välja, aga see vooder oli kogu aeg seest märg ja pidi iga päev kuivatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 13:55; 04.09 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seest karvaste skeitidega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kutil on taolised Vikingid olnud. need praktiliselt ainukesed, mida ta on olnud nõus vabatahtlikult jalga panema 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummik ei ole õige jalanõu talvel kandmiseks, kui jalad on kergesti higistavad.

Pigem vali midagi matkasaabaste valikust, näiteks sellised. Või siis midagi niisugust.

Panen siia kogu valiku lingi.

Üldiselt on soovitatav see, et talvesaapaid oleks kaks paari, seejuures kummikud võik stegelikult ka ära jätta. Mu lapsel on talveks kaks-kolm paari saapaid. Ühed külmema kraadi jaoks, ühed kergema külma jaoks. Kolmandaks paariks on mõnikord termokummikud. Peamiselt tellingi lingitud poola kaubamajast.

Higistava jala puhul soovitan vaadata jaladeodorante ja spets sokke. Selliseid saab tööriiete kauplustest.

Tegelikult saaksid sealt tööriiete poest ka saapad. Soovitan uurida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 16:05; 14.09 15:02; 14.09 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.amazon.de/gp/product/B07D9XCNBQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
Meie ostsime oma poisile need saapad

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas nende madalate talvejalanõudega püksisääred märjaks ei lähe? Poisid ikka sumpavad ju igal pool lumes.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 13:55; 04.09 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kutil on taolised Vikingid olnud. need praktiliselt ainukesed, mida ta on olnud nõus vabatahtlikult jalga panema ????

Meie vanemal pojal olid samad Viking jalanõud.
Üks aasta olid Helly Hansen saapad, https://www.open24.ee/ee/kataloog/helly-hansen-stockholm/, neil ka mingi vooder sees, aga Vikingid on kohe kindlasti soojemad ja sobilikumad päris talveks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poistel on EVA materjalist kummikud. Need on üllatavalt soojad. Voodriga ei viitsi kumbki jamada, kannavad ilma. Alates sellest sügisest, kui esimest korda need kummikud ostsin, nad talvesaapaid kanda ei taha. Ütlevad, et kummikuid on lihtne jalga panna ja ära võtta ja kõrge säär on hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealt paeltega Kuoma jalatsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saabasteks on pikema säärega Kuomad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste Ecco talvesaabastega käis, sobisid hästi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine talv saabus ootamatult ja siis selgus, et ka saapad väiksed. Laps ise 10, aga jalg 40. Lastesaapaid nii suuri ei ole, meestesaapad aga on laiad. Kui aus olla – enam ei mäleta firmat, aga saime lõpuks kitsamad saapad, kus saab jala sissetorgata, aga ka paelad on ees, mingist spordipoest. Laps on nüüd 11 ja jalg 41- sandaali ei leia, meeste jalatsid laiad – nutt tuleb peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on nüüd 11 ja jalg 41- sandaali ei leia, meeste jalatsid laiad – nutt tuleb peale.

vaata sealtsamast efootwear.eu veebipoest, seal on laste osakonnas laste liistuga jalatseid küll suurus 40 ja 41.

Ka siit yooxist võid leida laste jalatseid kuni suuruseni 41

Ja ka Mytoysis on suur valik laste jalatseid nr 41, sealt saab lausa suuruseni 50. https://www.mytoys.de/mode-schuhe/schuhe/maennlich/schuhgroessen-41/

Mul on endal jalanumber nr 35, mulle on ka Eestis soovitatud, et osta lasteosakonnast, mulle ei lähe laste jalatsid jalga. Aga täiskasvanute jalatsite osas Eestis nr 35 suurust üldse ei müüdagi (üks pood on). Nii et mul ei jäägi muud üle kui tellida veebipoest. Efootwear ja yoox on mulle suureks abiks olnud. jah, mõnikord olen ka tagastanud, ega sellest ei pääse, aga kui leiad mingi kindla firma, mille tooted sobivad, siis igapäevased tarbejalatsid ikka saab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 16:05; 14.09 15:02; 14.09 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiste sandaalid, suurus 41: https://www.mytoys.de/mode-schuhe/schuhe/sandalen/maennlich/schuhgroessen-41/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 16:05; 14.09 15:02; 14.09 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovitan ka vahepeal naistejalatseid osta. Humanates nt on neid päris korralikke, sest naised ei trööpa päris viimaste räbalateni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Poiste talvejalanõud nr 39-41