Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Teema: .

Postitas:

.

+13
-65
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 12:55; 09.01 13:35; 09.01 14:39; 09.01 14:47; 09.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on õigus vait olla ja enda asjadega tegeleda punkt.

+53
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema pealkirja põhjal arvasin, et mure on selles, et sinu lapselapsed on kodus passiivse suitsetaja rollis ja peavad kogu aeg tubakasuitsu sisse hingama.

Siis alles lugesin, et neid lapselapsi ei ole veel planeerima hakatudki.

Selle suitsetamise osas ei tasuks rohkem pojale midagi öelda, sest nende elukombed tõesti on nende elukombed, ja teiste täiskasvanud inimeste eludesse saab ainult mingi piirini sekkuda. Paljud asjad on tervisele kahjulikud: suitsetamine, alkohol, ebatervislik ja vajadustele mittevastav toitumine, väheliikuv eluviis, pikaajaline stress… aga menüüd sa neile koostama ei hakkaks ju, ega valvaks, et nad seda täidavad?
Pojal on õigus. Ma imestan, et ta need ‘korduvad ütlemised’ nii rahulikult vastu on võtnud.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üritanud pojaga ka rääkida sellest aga tema teatas, et nad ei plaani lapsi veel ja et ega naine rumal pole ning lapsi planeerima hakates jätavad mõlemad maha.

Kas teema pealkiri läks sul veidi valesti? Pakun, et pealkiri oleks pidanud olema ‘Minu poeg ja tema elukaaslane suitsetavad. Mis küll mu lastelastest saab nii?’

+49
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solvav oli.. Sest mul on ju õigus muret tunda.

Sul on täielik õigus tunda täpselt seda, mida sa tunned ja mitte keegi ei saa sulle sinu tundeid keelata. Küll aga ei ole sul absoluutselt mingit õigust sekkuda teise inimese eluvalikute tegemisse ja ilmselt sellest teil noorpaariga need pinged ja üksteise peale solvumised tulnud on ja tulema hakkavad. On täiesti võimalik, et see naine ei saa sinu pojaga mitte ühtegi last mitte kunagi, sest kontrollfriigist ämmakandidaadi tõttu kuhjuvad noorpaaril omavahelised pinged, mis päädivad lõpuks valikuga oma elusid eraldi elada.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solvav oli.. Sest mul on ju õigus muret tunda.

Sul on täielik õigus tunda täpselt seda, mida sa tunned ja mitte keegi ei saa sulle sinu tundeid keelata. Küll aga ei ole sul absoluutselt mingit õigust sekkuda teise inimese eluvalikute tegemisse ja ilmselt sellest teil noorpaariga need pinged ja üksteise peale solvumised tulnud on ja tulema hakkavad. On täiesti võimalik, et see naine ei saa sinu pojaga mitte ühtegi last mitte kunagi, sest kontrollfriigist ämmakandidaadi tõttu kuhjuvad noorpaaril omavahelised pinged, mis päädivad lõpuks valikuga oma elusid eraldi elada.

Ah, ära aja hullu juttu. Meie suhted on head, lihtsalt antud teema tekitab aegajalt pingeid

+1
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 12:55; 09.01 13:35; 09.01 14:39; 09.01 14:47; 09.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solvav oli.. Sest mul on ju õigus muret tunda.

Sul on täielik õigus tunda täpselt seda, mida sa tunned ja mitte keegi ei saa sulle sinu tundeid keelata. Küll aga ei ole sul absoluutselt mingit õigust sekkuda teise inimese eluvalikute tegemisse ja ilmselt sellest teil noorpaariga need pinged ja üksteise peale solvumised tulnud on ja tulema hakkavad. On täiesti võimalik, et see naine ei saa sinu pojaga mitte ühtegi last mitte kunagi, sest kontrollfriigist ämmakandidaadi tõttu kuhjuvad noorpaaril omavahelised pinged, mis päädivad lõpuks valikuga oma elusid eraldi elada.

Ah, ära aja hullu juttu. Meie suhted on head, lihtsalt antud teema tekitab aegajalt pingeid

Näidelda oskab igaüks. Ma ka teen ämma ees hea näo,aga ei salli silma otsaski teda.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta ära, ämmamamma, miks sul minia elukommetele on oluliselt kõrgemad nõudmised, kui oma poja omadele? Miks poja suitsetamine on lubatav, aga tema naise oma mitte?

Ja kas sa ise suitsetad või ei?

+49
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 13:37; 09.01 14:35; 09.01 15:00; 09.01 15:02; 09.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sõin omal ajal suitsetava minia välja. Ei salli sõltlasi. Lahutasid õnneks enne laste sündi. Praeguseks on pojal uus korralike eluviisidega kaasa ning lapsedki. Räägi pojaga, saada artiklite linke jms. Meres on palju kalu, küll leiab uue naise.

+4
-43
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sõin omal ajal suitsetava minia välja. Ei salli sõltlasi. Lahutasid õnneks enne laste sündi. Praeguseks on pojal uus korralike eluviisidega kaasa ning lapsedki. Räägi pojaga, saada artiklite linke jms. Meres on palju kalu, küll leiab uue naise.

Seda sa ei panegi tähele, et poeg ise ka suitsetab? Teemaalgataja on kas troll või siiralt topeltmoralitslik inimene.

+29
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 13:37; 09.01 14:35; 09.01 15:00; 09.01 15:02; 09.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta ära, ämmamamma, miks sul minia elukommetele on oluliselt kõrgemad nõudmised, kui oma poja omadele? Miks poja suitsetamine on lubatav, aga tema naise oma mitte?

Ja kas sa ise suitsetad või ei?

Ei meeldi mulle ka see poja sõltuvus aga tema kasuks räägib hetkel vaid see, et tema kehas ei pea ühel päeval uus inimene kasvama.

+1
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 12:55; 09.01 13:35; 09.01 14:39; 09.01 14:47; 09.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sõin omal ajal suitsetava minia välja. Ei salli sõltlasi. Lahutasid õnneks enne laste sündi. Praeguseks on pojal uus korralike eluviisidega kaasa ning lapsedki. Räägi pojaga, saada artiklite linke jms. Meres on palju kalu, küll leiab uue naise.

Kuidas see sul täpsemalt õnnestus? Mis linke sa mõtled ja kuidas pojale lähenesid, nii et ta ei võtaks seda kui rünnakut.

Otseselt ma tegelikkuses nende lahkuminekut just ei soovi sest nad ilus paar aga ehk saan paar nõuannet kuidas sõltuvust ka nende jaoks probleemiks teha

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 12:55; 09.01 13:35; 09.01 14:39; 09.01 14:47; 09.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine on haigus ja punkt. Lisaks meeldib tänapäeva noortele naistele alko hirmsasti.
Siis imestatakse, miks lapsed juba sündides haiged on. Küsi pojalt, kas tahab haigeid lapsi!?

+2
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 14:48; 09.01 15:18; 09.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta ära, ämmamamma, miks sul minia elukommetele on oluliselt kõrgemad nõudmised, kui oma poja omadele? Miks poja suitsetamine on lubatav, aga tema naise oma mitte?

Ja kas sa ise suitsetad või ei?

Järglaste saamise koha pealt ei ole mehe suitsetamine nii kahjulik. Mehe sperma uueneb iga teatud aja tagant, naise munarakud mitte!

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta ära, ämmamamma, miks sul minia elukommetele on oluliselt kõrgemad nõudmised, kui oma poja omadele? Miks poja suitsetamine on lubatav, aga tema naise oma mitte?

Ja kas sa ise suitsetad või ei?

Ei meeldi mulle ka see poja sõltuvus aga tema kasuks räägib hetkel vaid see, et tema kehas ei pea ühel päeval uus inimene kasvama.

Ainult miniapoolne mahajätmine ei aita. Su lapselaps hakkab sellegipoolest suitsuvingu sees elama, ja kui su poeg peaks olema niigi palju mõistlik, et läheb välja suitsetama, siis ei saa teda lapsega kahekesi üldse koju jätta, sest suitsunälg võidab ikka.

Ja tead, kui su poeg ei suitsetaks, vaevalt et ta oleks üldse suitsetava naisega paari heitnud. Nii et alusta ikka oma pojast ja sellest, kuidas sa teda kasvatanud oled.

+33
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:57; 11.01 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme topeltmoraal on selles loos kõige vastikum asi.

Teemaalgataja kahjuks tõesti käsitleb oma miniat vaid inkubaatorina, mitte inimesena.
Kui sa tahad selles loos pisutki edu saavutada, siis pead alustama oma poja suitsetamisharjumusest ja minia rahule jätma. Sest ka selle naise valis sinu poeg, mitte sina ise ja juba seetõttu pole sul seal sõnaõigust.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 13:37; 09.01 14:35; 09.01 15:00; 09.01 15:02; 09.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine on haigus ja punkt. Lisaks meeldib tänapäeva noortele naistele alko hirmsasti.

Jälle naised süüdi! Aga kui mehed sama teevad, siis on kõik OK, jah?

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 13:37; 09.01 14:35; 09.01 15:00; 09.01 15:02; 09.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine on haigus ja punkt. Lisaks meeldib tänapäeva noortele naistele alko hirmsasti.

Jälle naised süüdi! Aga kui mehed sama teevad, siis on kõik OK, jah?

Jah, ennem, kui mingi naisega hakata üldse teemat aretama, peavad naisel ikka väga head ja terved geenid olema.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 14:48; 09.01 15:18; 09.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine on haigus ja punkt. Lisaks meeldib tänapäeva noortele naistele alko hirmsasti.

Jälle naised süüdi! Aga kui mehed sama teevad, siis on kõik OK, jah?

Jah, ennem, kui mingi naisega hakata üldse teemat aretama, peavad naisel ikka väga head ja terved geenid olema.

Ja sinu enda geenid? Milline naine küll peaks tahtma nii sita iseloomuga geene paljundada?

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 13:37; 09.01 14:35; 09.01 15:00; 09.01 15:02; 09.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine on haigus ja punkt. Lisaks meeldib tänapäeva noortele naistele alko hirmsasti.

Jälle naised süüdi! Aga kui mehed sama teevad, siis on kõik OK, jah?

Jah, ennem, kui mingi naisega hakata üldse teemat aretama, peavad naisel ikka väga head ja terved geenid olema.

Ja sinu enda geenid? Milline naine küll peaks tahtma nii sita iseloomuga geene paljundada?

Aitäh, geenid on väga head. Iseloom ei saa kuidagi s..tt olla, nimelt kasvatame mehega koos lapsi.

0
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 14:48; 09.01 15:18; 09.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lihtsalt maha rahuneda. PALJUD rasedadki suitsetavad, see probleem ei ole nii suur, kui hüsteeriasse aetud ühiskond kisab. Muidugi ei tule seda sulle keegi rääkima, sest kohe vallandub tatipritsimine, aga perearstid ja ämmaemandad teavad seda. Lapsed sünnivad sellegipoolest terved. Lahutamised ja kärgpered on tunduvalt raskem probleem, mis lapse psüühikat mõjutab ja neist närvipuntrad ning probleemsed inimesed teeb.
Ma tean, et nüüd saan hirmsasti tappa, aga mul on sellegipoolest õigus.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.01 15:41; 09.01 19:35; 10.01 16:21; 10.01 21:47; 11.01 20:42; 12.01 11:26; 13.01 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, suurem tõenäosus on, et lapsi planeerides jätab naine suitsu maha kui et mees. ja siis on su oma poeg see, kes passiivse suitsetamisega su lastelaste tervist rikub.

paljud naised pöörduvad peale laste saamist tervislikema alustiilide poole. sest naise, ema sisse on kodeeritud vajadus kanda hoolt laste eest, tagada neile parim keskkond. meestel reeglina see vaist puudub, mehi ei muuda miski. Tead aju vanasõna, et mees loodab abielludes, et naine ei muutu, naine loodab abielludes, et mees muutub, läheb aga ristivastupidi…

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsi planeerima hakates jätavad mõlemad maha.

Kuna su pojake ka suitsetab, siis on sul täielik õigus ka tema tervise üle muretseda ja rohkemgi. Sperma tervist mõjutab suits igatahes, lisaks oht potentsile. Suitsetaja potents langeb Võta see ka oma pojakesega jutuks, kui juba muretsemiseks läheb, tema osa lapse dna kujundamisel (mida suits otseselt kahjustab) on täpselt sama suur kui naisel (kuigi naise osakaal lapse üsasisese keskoonna loomisel on loomulikult määravam, aga isa suitsutossu saab koos elades laps passiivselt lisaks).

Mees saab oma suitsetamise kahjulikku mõju spermale ja pärilikkusele vähendada (kuid mitte täiesti nullida), kui jätab suitsetamise maha vähemalt 3 kuud enne lapse tegemist.

Ühe vanaema muretsemist oma teoreetiliste lastelaste tervise pärast ei saa keelata, aga tegelikult ei ole sul õigust minna ütlema teisele täiskasvanud inimesele (miniale), mida ta oma kehaga teha võib või ei või. Sulle juba öeldi otse, et tõmba tagasi, kui nendega tülli minna ei taha. Ja miniale võib tõepoolest olla solvav kuulda, et sind tegelikult tema tervis ei huvita, ainult et emakas oleks võimalikult heas korras laste kandmiseks- see sinu mure mõte ju oligi. Oma pojakest oleks võinud siis tervislikumate eluviiside poole kasvatada, ehk oleks mittesuitsetajana võtnud ka mittesuitsetaja naise (sest enamusele mittesuitsetajatest on suitsetamine vastik), ülejäänu pole sinu võimuses.
Suitsetamine on rõve nagunii, aga enamusel suitsetajatest on tõesti oidu niigipalju, et vähemalt raseduse+imetamise ajal ei suitseta (või vähendavad suitsetamist suuresti, kui päriselt maha jätta ei suuda) ja loodetavasti pärast enam ei hakkagi. Naised on isegi korralikumad, mehed hakkavad rohkem uuesti (sala)suitsetama.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta pojast. Kui üks elukaaslastest edasi suitsetab, siis on teisel ikka oluliselt raskem loobuda. Kui aga su poeg loobub, siis kindlasti proovib ta ka naist mõjutada.

Aga üldiselt on veider jah, et poja sõltuvusest teemaalgatuses üldse juttu ei tehtud, ainult minia on paha ja mõtlematu 😀

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:19; 11.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kordan end.. Minu poja sees ei pea laps üles kasvama vaid ikka naise seega on ka tema tervislik seisund olulisem ja tema suitsetamine suurem probleem kui poisi.
Pealegi hakkas ta suitsetama naise pärast, enne teda poeg suitsu ei teinud.

+2
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 12:55; 09.01 13:35; 09.01 14:39; 09.01 14:47; 09.01 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure selline et mind häirib jubedalt, et mu poja elukaaslane suitsetab. Koos on nad olnud juba mitu aastat ja vanus ka sealmaal, et ilmselt varsti oodata lapselapsi. Ometi ei saa ma peast välja muret, et mis küll neist lastest nii saab.

Olen talle ka korduvalt öelnud, et ehk jätaks maha sest tapab ju minu lapselapsi nii aga tundub et teda see ei huvita.

Viimane kord ütles lausa, et ma peaks maha rahunema sest ta ei ole mingi inkubaator vaid täiskasvanud naine kes teab ise mil miskit teeb. Solvav oli.. Sest mul on ju õigus muret tunda.

Olen üritanud pojaga ka rääkida sellest aga tema teatas, et nad ei plaani lapsi veel ja et ega naine rumal pole ning lapsi planeerima hakates jätavad mõlemad maha.

Kuidas küll noori suunata õigele teele, sest suits on ju ohtlik ka enne rasedaks jäämist?

Parastama ja sõimama pole mõtet hakata palun. Ma tõesti mures.

Tead kui vastik on elada suitstajaga. Nii et mittesuitsetajal on väga halb kui partner suitsetab. Ja mis jääb suitsetajal siis üle kui leida, keegi kes ka suitsu tõmbab. Saaksin murest aru, kui naine üksi suitsetaks, aga kuna tõmbavad koos, noo siis on asi arusaadav. Kui noor on täiskasvanu, siis ei ole enam mingeid võimalusi kuhugi suunata. Saab hoida koduukse lahti ja olla toeks. Elama peavad need inimesed ise. On valik suitsetamine, siis tuleb sellega leppida. Õpetama peab siis kui lapsed on väikesed, nüüd tuleb leppida sellega,milliseks nad on kasvanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis valu on oma nina teiste asjadesse toppida? Igaüks elab nii nagu tahab ja suitsetab kui tahab. Nad ei plaani lapsi veel ja sellega peaks kõik selge olema.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda potentsiaalset vanaema siin kõik hurjutate? Parv rämefeministe jälle kogunenud raibet nokkima. Vanaemal on täiesti õigus: laps kasvab naise sees. Mees võib ka õue suitsule minna, aga laps suitsetab koos naisega.

Feminism on viimase aruraasu peast viinud?

+1
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.01 15:41; 09.01 19:35; 10.01 16:21; 10.01 21:47; 11.01 20:42; 12.01 11:26; 13.01 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealegi hakkas ta suitsetama naise pärast

Hahahahaha. Nõrk mees sel juhul.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda potentsiaalset vanaema siin kõik hurjutate? Parv rämefeministe jälle kogunenud raibet nokkima. Vanaemal on täiesti õigus: laps kasvab naise sees. Mees võib ka õue suitsule minna, aga laps suitsetab koos naisega.

Feminism on viimase aruraasu peast viinud?

Palun selgitada, kuidas kahjustatud organism toodab täielikult tervet spermat?
Lisaks on ilmunud alates nõukogude aegsest raamatust “tütarlapsest sirgub naine” palju muud kirjandust, mis räägib mehe rollist/geenidest lapse saamisel. Soovin tutvuda, seda on ilmunud ka eesti keeles. Lisaks lugeda passiivse suitsetamise ohtude kohta väikelastele. Suitsetamine on kahjulik absoluutselt kõikidele: meestest kuni rasedateni ja vastupidi.
Ausalt öeldes kui ma seda teema algatust lugesin, siis ma pahvatasin lihtsalt naerma, nii eluvõõras ei saa olla. Lisaks suitsetamisele ma näen siin veel ühte ohutegurit: sündiv laps võib pärida isapoolse madala IQ….

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.