Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: .

Postitas:

Ma ei saa aru, miks teemaalgataja kõigi oma LASTElaste tervise pärast muretseb, kui ainult ühe lapse elukaaslane suitsetab. Mismoodi see teiste tema laste lapsi mõjutab. Teema algataja ju ei kirjutanud, et muretseb lapselaste pärast, vaid kirjutas, et muretseb lastelaste pärast?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen talle ka korduvalt öelnud, et ehk jätaks maha sest tapab ju MINU lapselapsi nii aga tundub et teda see ei huvita

muidugi ei huvita.
keegi ei saa lapsi selleks, et mehe emale lapselapsi muretseda. lapsed saadakse ikka endale.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab nii rumal üks inimene olla? Jah laps ei pea kasvama mehe kehas, aga kui mehe orgianism on samuti tubakat täis, siis sealt head nahka ei tule, ja selles on täpselt sama palju süüdi sinu poeg. Ma ei mõista lihtsalt, kas enda eluga on vähe tegemist, et on nii palju aega mõelda mingeid jaburusi kokku. Sain aru, et lapsed pole veel plaanitud, seega las teevad mida tahavad. Jutu järgi tunduvad ok inimesed, ehk jätavad maha kui hakkavad planeerima, kui ei siis kahjuks on sinu poeg täpselt sama rumal kui on see naine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kordan end.. Minu poja sees ei pea laps üles kasvama vaid ikka naise seega on ka tema tervislik seisund olulisem ja tema suitsetamine suurem probleem kui poisi.

Pealegi hakkas ta suitsetama naise pärast, enne teda poeg suitsu ei teinud.

hahaa, kae nalja! mu ämm arvas ka, et tema pojaraasuke ei suitseta, aga millegipärast suitsetas küll, kui me tutvusime…

loen ja mõtlen, et miks ämmamammad sellisteks muutuvad. tahaks uskuda, et nad on kord kõik normaalsed naised olnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.