Esileht Pereelu ja suhted Poja pruut ja tema käitumine

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 123 )

Teema: Poja pruut ja tema käitumine

Postitas:

Lapsed ei mängi kodu,

Kus siin teemas need lapsed on? 18aastane poeg, kel on juhiload. See on siis mingi laps Teie meelest?

Kusjuures see tüdruk ise võib olla vabalt ka alaealine. Siis oleks arusaadav, miks tüdruk ütleb, et poiss peaks ta autoga koju sõidutama. Kui tal ikka pole taksoraha selle 20 min tee jaoks – see võib olla vabalt kuni 15 eurot taksoga.

Tüdruk võib ju olla mingi asperger ja vanemate poolt kasvatamata jäetud, et ei oska tähistada sünnipäevi jne. Aga see ei tähenda, et teda võib hakata niimoodi terroriseerima. Minul on tüdrukust igatahes kahju. Aasta aega juba koos oldud, see tähendab, et neil on ikkagi tõsine suhe ja armastus. Ja tüdruk reaalselt elab täieliku terrori all. Vahepeal käib mingi mees röökimas.

Ma saan aru, et teemaalgataja arvates on tüdruk mingi kurjajuur ja ärakasutaja. Aga tegemist on ju kooli õpilasega eeldatavalt. See on järelikult korralik tüdruk, kes käib koolis. Oleks mingi pätiplika, siis see ei käiks ka pojaga ühes koolis.

Vabanda väga, aga plika taksoraha on ikka ainult tema vanemate mure, mitte kellegi teise! Ja kui vanematel on tütrest savi või pole majanduslikult võimalik auto sahisedes ringi chillida, tuleb sõita ühistranspordiga ning lähtuda ühistranspordi aegadest.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lugeda siinseid kommentaare ja soovitusi!!

Pane aga paika, pane ennast maksma, las lähevad tööle, üürigu pind, las las las…. ja siis mina , mina , mina………..aga mina teeks nii. Las üürivad place, ehitage aiamaja…..

Kas tõesti need on nagu soovitused!!! Te pole midagi sellist läbi elanud, te lapsed ehk on veel väiksed ja pole õrna aimugi.

Teemaalgatajale, võta asja rahulikult, küll asi paika loksub.  Teegi poisiga ja tüdrukuga diil, kui ööbib teil siis järgmine kord tüdruku juures.  Rahakotid ja autovõtmed endaga magamistuppa ( me ostsime seifi).

Süüa tuleb koos teha, aias toimetada koos-siis saab kiiremini, aknaid kindlasti vaja pesta ( mis sest et pärast vaja üle pesta, triikida, riisuda jne.)

Kui meie pere jäin 5aastaga ellu, jääd sina ka  ellu 🙂

On raseke, palju laveerimist ja skeemitamist.

Edu!!

+2
-31
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 16:16; 08.06 08:01; 08.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks oma kodus skeemitama ja laveerima?

+37
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks oma kodus skeemitama ja laveerima?

Ja miks peaks oma kodus rahakotti ja autovõtmeid peitma?

Naljakas lugeda siinseid kommentaare ja soovitusi!!

Pane aga paika, pane ennast maksma, las lähevad tööle, üürigu pind, las las las…. ja siis mina , mina , mina………..aga mina teeks nii. Las üürivad place, ehitage aiamaja…..

Kas tõesti need on nagu soovitused!!! Te pole midagi sellist läbi elanud, te lapsed ehk on veel väiksed ja pole õrna aimugi.

Teemaalgatajale, võta asja rahulikult, küll asi paika loksub. Teegi poisiga ja tüdrukuga diil, kui ööbib teil siis järgmine kord tüdruku juures. Rahakotid ja autovõtmed endaga magamistuppa ( me ostsime seifi).

Süüa tuleb koos teha, aias toimetada koos-siis saab kiiremini, aknaid kindlasti vaja pesta ( mis sest et pärast vaja üle pesta, triikida, riisuda jne.)

Kui meie pere jäin 5aastaga ellu, jääd sina ka ellu ????

On raseke, palju laveerimist ja skeemitamist.

Edu!!

Põhimõtteliselt: mida ma praegu lugesin?

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 17:41; 07.06 20:13; 07.06 20:54; 07.06 20:56; 08.06 08:25; 08.06 08:34; 08.06 08:35; 08.06 12:09; 09.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lugeda siinseid kommentaare ja soovitusi!!

Pane aga paika, pane ennast maksma, las lähevad tööle, üürigu pind, las las las…. ja siis mina , mina , mina………..aga mina teeks nii. Las üürivad place, ehitage aiamaja…..

Kas tõesti need on nagu soovitused!!! Te pole midagi sellist läbi elanud, te lapsed ehk on veel väiksed ja pole õrna aimugi.

Teemaalgatajale, võta asja rahulikult, küll asi paika loksub. Teegi poisiga ja tüdrukuga diil, kui ööbib teil siis järgmine kord tüdruku juures. Rahakotid ja autovõtmed endaga magamistuppa ( me ostsime seifi).

Süüa tuleb koos teha, aias toimetada koos-siis saab kiiremini, aknaid kindlasti vaja pesta ( mis sest et pärast vaja üle pesta, triikida, riisuda jne.)

Kui meie pere jäin 5aastaga ellu, jääd sina ka ellu ????

On raseke, palju laveerimist ja skeemitamist.

Edu!!

Oot… kas te olite hoolduspereks raske minevikuga lapsele või kasvatasite oma lapse elukaaslast?

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile ei sobi võõra lapse kasvatamine ja ei pea sobima ka täiskasvanud poja perega koos elamine. Emal ja isal ongi siinkohal õigus isekas olla ja enda vajadustest lähtuda. See on nende kodu ja selles vanuses enam uut kodu looma ei hakata. Noortel ongi arenguülesanne iseseisvuda ja oma kodu luua. Kui lapse elukaaslane meeldib ja sobib, siis võib proovida mitu põlvkonda koos elada, aga kui ei sobi, pole vaja ennast piinata.
Mina küll üüriksin noortele mõne väga tagasihoidliku ja ebamugava eluaseme. Autot ei annaks üldse ja söögiraha väga tagasihoidlikult. Ning saaksingi teada, kas see tüdruk armastab mu poega päriselt. Või on ainult raha, auto ja mugava kodu peal väljas.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 15:10; 08.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks oma kodus skeemitama ja laveerima?

Ja miks peaks oma kodus rahakotti ja autovõtmeid peitma?

Naljakas lugeda siinseid kommentaare ja soovitusi!!

Pane aga paika, pane ennast maksma, las lähevad tööle, üürigu pind, las las las…. ja siis mina , mina , mina………..aga mina teeks nii. Las üürivad place, ehitage aiamaja…..

Kas tõesti need on nagu soovitused!!! Te pole midagi sellist läbi elanud, te lapsed ehk on veel väiksed ja pole õrna aimugi.

Teemaalgatajale, võta asja rahulikult, küll asi paika loksub. Teegi poisiga ja tüdrukuga diil, kui ööbib teil siis järgmine kord tüdruku juures. Rahakotid ja autovõtmed endaga magamistuppa ( me ostsime seifi).

Süüa tuleb koos teha, aias toimetada koos-siis saab kiiremini, aknaid kindlasti vaja pesta ( mis sest et pärast vaja üle pesta, triikida, riisuda jne.)

Kui meie pere jäin 5aastaga ellu, jääd sina ka ellu ????

On raseke, palju laveerimist ja skeemitamist.

Edu!!

Põhimõtteliselt: mida ma praegu lugesin?

Põhimõtteliselt, sa võid seda teemat enam mitte kommenteerida. Sa oled kiuslik ja vihaõhutaja!!

Tegu on 18aastaste noortega, ei ole bitchi ega teab mis monstrumiga Punkt

+1
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 16:16; 08.06 08:01; 08.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ongi ainult kaks võimalust: kas lasta vanamoodi edasi ja kõik ära taluda või teha lühike konkreetne lõpp ja minna pojaga mõneks ajaks riidu. Rõhutan, et mõneks ajaks, sest see suhe nüüd surmani kestma küll ei jää. Ühel päeval tuleb kadunud poeg koju tagasi, kõrvad lontis, tunnistama, et vanematel oli õigus. Selle tüdrukuga ei tule mingit elu.

Tegelikult ei olegi vaja pojaga riidu minna. Pojale tuleb öelda, ema koos isaga: poeg, kui sa oled tõesti otsustanud, et sa tahad olla selle tüdrukuga, siis ei saa meil midagi selle vastu olla – sinu valik, sinu elu, meie pole enam ütlejad, sina oled täisealine. Ainult et asi on nüüd nii: meie kodus sa temaga ei ela, mitte ühtegi päeva enam. Rõhutame veelkord, et meil ei ole midagi sinu otsuste ja valikute vastu, meie sind ei keela! Aga sa ei tee seda meie kodus. Tahad teha täiskasvanu valikuid ja otsuseid, pead võtma ka täiskasvanu vastutuse. Mõelge ise tüdrukuga välja, kuidas te oma elamise korraldate, aga selles majas te elama ei hakka, sest see on meie maja ja siin elab ka sinu õde. Kui teie tahate koo elada, siis peate selleks koos koha leidma, meie kahjuks aidata ei saa. kui soovite kumbki omas kodus elada ja suhet edasi pidada, palun väga, me ei keela ega ole vastu. Aga sa ei saa koogikest süüa ja seda samal ajal alles hoida. Meie juures ei ela see tüdruk enam ühtegi ööd, ja esialgu ei oota me teda siia ka päeval, sest olukord on käest läinud ja meil on kopp pikaks ajaks ees – aga me ei keela sinul temaga suhelda. Kui te peaksite lapse saama, siis arvesta juba ette sellega, et meie juurde te elama ei tule ja mingit materiaalset tuge me andma ei hakka, hakka juba varakult mõtlema kuidas sa siis oma peret üleval pead.

Nii et, poiss, õnn kaasa, mõtle oma olukorra üle järele. Pea meeles, meie teie suhet ei keela, aga te peate seda tegema kusagil mujal, nagu täiskasvanud ikka. Kui tahad suhtes olla, pead hakkama vastutust võtma. Meie kulul ja kukil seda ei tee, see pole õiglane ega aus.

Seda, et teie nende suhet ei keela, peab korrutama söögi alla ja söögi peale, et pärast ei oleks ütlemist et teie ajasite nende suhte lörri. Aga teie ei pea sellele suhtele raami pakkuma ega selle eest vastutust võtma – see tuleb poisile selgeks teha isa ja ema ühisrindena. Ja mis kõige peamine: sellest tuleb ka kinni pidada.

Kõige selgem ja arukam nõuanne. TA, nüüd on sulle küll puust ja punaseks tehtud, ainult tegutse! Ja kui tegutseda ei suuda, siis ära rohkem hädalda. Mina soovin sulle edu.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 17:41; 07.06 20:13; 07.06 20:54; 07.06 20:56; 08.06 08:25; 08.06 08:34; 08.06 08:35; 08.06 12:09; 09.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled kiuslik ja vihaõhutaja!!

Kui tüüpiline! Viimati on teemaalgataja ka vihkaja?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 17:41; 07.06 20:13; 07.06 20:54; 07.06 20:56; 08.06 08:25; 08.06 08:34; 08.06 08:35; 08.06 12:09; 09.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil lõppes asi õnneks tüdruku algatusel kui nad hakkasid kodus remonti tegema ja elasid värvipottide otsas, siis preilil polnud enam mugav, läks uut ohvrit otsima, kelle külge end imeda.

Kui hea mõte! Teemaalgataja, kas te ei tahaks remonti tegema hakata?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.06 14:53; 07.06 15:23; 07.06 15:25; 07.06 18:19; 08.06 09:32; 08.06 09:57; 11.06 11:36; 11.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu on 18aastaste noortega, ei ole bitchi ega teab mis monstrumiga Punkt

18aastane võib vabalt olla monstrum. Ja igaüks, kes minult varastab, on minu jaoks monstrum, kellega ma koos viibida ei taha. Oleks veel oma laps selline, siis veel saaks endale tuhka pähe raputada, et kasvatuses viga tehtud, ja püüda kuidagi teda õigele teele juhtida, aga et minu majas elab mõni muu inimene, kes minult varastab- seda juba ei juhtu.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 19:37; 08.06 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ütleme nii, et see varguse teema vajab siiski veel tōestamist. Milleks sobibki kaamera kõige paremini.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.06 14:53; 07.06 15:23; 07.06 15:25; 07.06 18:19; 08.06 09:32; 08.06 09:57; 11.06 11:36; 11.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ütleme nii, et see varguse teema vajab siiski veel tōestamist. Milleks sobibki kaamera kõige paremini.

Vahet pole. Ka ilma varguseta on asi piisavalt hull. Vargusega ei pea argumenteerima, aga millegipärast mulle tundub, et kaob majast see tüdruk, kaovad nõiaväel ka vargused.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 17:41; 07.06 20:13; 07.06 20:54; 07.06 20:56; 08.06 08:25; 08.06 08:34; 08.06 08:35; 08.06 12:09; 09.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks oma kodus skeemitama ja laveerima?

Ja miks peaks oma kodus rahakotti ja autovõtmeid peitma?

Naljakas lugeda siinseid kommentaare ja soovitusi!!

Pane aga paika, pane ennast maksma, las lähevad tööle, üürigu pind, las las las…. ja siis mina , mina , mina………..aga mina teeks nii. Las üürivad place, ehitage aiamaja…..

Kas tõesti need on nagu soovitused!!! Te pole midagi sellist läbi elanud, te lapsed ehk on veel väiksed ja pole õrna aimugi.

Teemaalgatajale, võta asja rahulikult, küll asi paika loksub. Teegi poisiga ja tüdrukuga diil, kui ööbib teil siis järgmine kord tüdruku juures. Rahakotid ja autovõtmed endaga magamistuppa ( me ostsime seifi).

Süüa tuleb koos teha, aias toimetada koos-siis saab kiiremini, aknaid kindlasti vaja pesta ( mis sest et pärast vaja üle pesta, triikida, riisuda jne.)

Kui meie pere jäin 5aastaga ellu, jääd sina ka ellu ????

On raseke, palju laveerimist ja skeemitamist.

Edu!!

Põhimõtteliselt: mida ma praegu lugesin?

Põhimõtteliselt, sa võid seda teemat enam mitte kommenteerida. Sa oled kiuslik ja vihaõhutaja!!

Tegu on 18aastaste noortega, ei ole bitchi ega teab mis monstrumiga Punkt

Sa oled ise samasugune bitch nagu see tydruk jarelikult. Kui sa sellist kaitumist normaalseks pead

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 21:21; 07.06 22:19; 08.06 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, ikka igasuguseid inimesi on olemas. Ma ei oskagi arvata, kas selline lugupidamatus oma vanemate vastu tuleb puudulikust kasvatusest või on sellised asjad geenidesse-iseloomu kodeeritud?

Ma poleks omal ajal selle pealegi tulnud, et oma vanematesse nii lugupidamatult suhtuda. Kui mulle on autot lubatud konkreetseks ajaks, siis ma toon selle tagasi, nii nagu lubatud. Kui ma näen, et minu kaaslane kärtsub minu vanematele vastu (nõudku nood siis mida iganes, see on NENDE kodu!), sekkuks ma ise ja teeks kaaslasele selgeks, kuidas asjad käivad.

Siit on läbi käinud palju häid soovitusi (kasvatada selgroog ja end kehtestada, nii nagu üks normaalne lapsevanem peaks end kehtestama), aga ma lisaks omalt poolt veel seda, et pojal on kohustus ise oma pruudile reeglid selgeks teha. Kui olete pojale reeglid selgeks teinud, siis ülejäänud suhtlus käigu noorte endi vahel. Kui poeg seda korraldada ei suuda, siis see näitab ära, et ta ei ole täiskasvanute omavaheliseks suhteks üldse valmiski.

Ma olin 19, kui samuti kolisin oma esimese boyfriendi juurde (elasime erinevates linnades). Sain tema vanemate ja vennaga väga hästi läbi ja poleks selle pealegi tulnud, et hakata teiste rahu rikkuma või kuidagi muul moel omavolitsema. Pigem olin mina see, kes kutil tuure maha tõmbas (et ei tohiks nii sageli emalt raha küsida jne). Üldjuhul see mitme põlvkonna koos eksisteerimine tänapäeval enam ei tööta ja sellist kooselu pigem ei peaks ka soodustama. Kui ollakse verinoored, siis saadakse niisama kokku, käiakse külas (mitte ööbimisega) ja alustatakse ühist kooselu alles siis, kui keskkool on läbi. Ülikooli kõrvalt juba minnakse ise tööle ja finantseeritakse enda ja oma elukaaslaste kapriise ise. Kui vanemad mingitki rahalist abi pakuvad, tuleb see tänulikult vastu võtta, aga mitte käia, rusikas püsti, ja muudkui nõuda, nõuda, nõuda. Absurd!

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegu on 18aastaste noortega, ei ole bitchi ega teab mis monstrumiga Punkt

Proua Punkt on vist selle tibina ema?

Proovige seal oma kodus oma uue “kutiga” vähem pidu pidada, siis ehk peab su tütar ka sinust rohkem lugu.
Ja ööbib meelsasti ka kodus.
Erinevalt sellest bitchist, kellest siin teemas juttu …

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kui matslik su mees on! Ütleb tüdrukule, et teie peres olemine tuleb välja teenida. ??? Öäk! Ütleb pojale, et tema tüdrukut nagunii keegi teine ei taha. ???

Teie siin imestate, kuidas noor tüdruk pärast läbi sõimamist sinna jäi. Mina imestan, kuidas täiskasvanud naine vahib mokk töllakil pealt, kuidas tema mees teist naisterahvast alandab!

Kui öeldakse nii, võiks vihjest aru saada ja koju ära minna. Poleks ütlemisi rohkem. Mees üritabki tüdrukut ära saata tolle koju, kuid see ei saa aru ju ei vihjetest ega konkreetsest jutust ja ega mees ei saa ju käsipidi tüdrukut ukse taha viima hakata. Kuigi ilmselt politsei saatel tüdruk ikkagi lahkuks võõrast majapidamisest kui väga ekstreemseks minna. Kinnisvara omanik võib otsustada, kes tema kinnisvaras viibida võib ja kes mitte. Kui just poeg omanik ei ole, siis see jutt, et külaline ei lahku kui omanik nii soovib, ei päde. Võimalik, et see oleks piisav signaal, et teda sinna ei oodata. Mulle just tundub, et teemaalgataja koos mehega tahab asju rahulikult lahendada, mitte draamat korraldada.

Noori on mitmesuguseid ja mitte kõik ei ole head ega kuulekad, kes vanemat põlvkonda austavad ja saavad õpetustest  või palvetest aru. On ka väga jultunud inimesi noorte seas, seetõttu ei saa ka kaasa tunda.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 10:59; 08.06 13:38; 11.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt, sa võid seda teemat enam mitte kommenteerida. Sa oled kiuslik ja vihaõhutaja!! Tegu on 18aastaste noortega, ei ole bitchi ega teab mis monstrumiga Punkt

Ei, tegemist on ühe tavalise perega, kes tahaks oma kodus normaalselt elada ilma, et poja pruut nende kodus parasiiti mängiks, öösel teiste und segaks ja pererahvaga ebaviisakalt käituks.

Kas tõesti keskealisel paaril ei ole oma isiklikus kodus õigus rahulikult elada, peab kikivarvul käima ja taluma öösel segamist, rahakotti peitma ja ülbitsevat tüdrukut ülal pidama?

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 15:06; 09.06 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mina mõistan teemaalgatajat. Ta on lihtsalt väga, väga kena inimene, kellel on sellest plikast lihtsalt kahju ja arvan, et TA ongi selline meeldiv naisterahvas, kes ei oska/taha kellelegi midagi ebameeldivat öelda, pigem kuulab oma mehe pahurdamist.
Kahjuks elus alati nii ei saa, et hundid oleks söönud ja lambad terved, aga ega siin midagi väga teha olegi, ainult oodata ja loota, et aeg annab arutust.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tüdruk on ikka nii uskumatu nähtus. Tänapäeval solvutakse kui isegi vaadatakse ebasõbralikult. Tüdruk kuulab sõimu ära ja on varsti tagasi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 17:52; 08.06 20:16; 14.06 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles siin oli samasugune teema, et poja pruut ei sobinud, kas keegi mäletab.

Endalgi pojal paar pruuti olnud, ei mingeid probleeme, pakuvadi ise vahest köögis appi ning raha ja võtmed on esikus, kummuti sahtlis. Seega on nagu uskumatu, et pruudil on nii paks nahk eirata  peigmehe isa otsest sõimamist. Sellise onu Heinoga ei teeks küll tegemist.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see ei võikski olla ühe Eesti mehe täiesti tavaline lugu, armumise ja lastega. Mees ju peabki naist kätel kandma!

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.06 10:37; 09.06 11:02; 09.06 13:38; 09.06 13:46; 11.06 14:01; 11.06 14:12; 11.06 16:54; 13.06 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see ei võikski olla ühe Eesti mehe täiesti tavaline lugu, armumise ja lastega. Mees ju peabki naist kätel kandma!

Üks õige mees teeks seda enda kodus ja oma raha eest.

Mis viga vanemate kulul laia lehte mängida!

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks õige mees teeks seda enda kodus ja oma raha eest. Mis viga vanemate kulul laia lehte mängida!

Alla 21 a. õppiv noor ju. Igal lapsel on õigus olla oma vanemate poolt ülalpeetud ja vanemal on kohustus oma lapsi ülalpidada!

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.06 10:37; 09.06 11:02; 09.06 13:38; 09.06 13:46; 11.06 14:01; 11.06 14:12; 11.06 16:54; 13.06 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 21 a. õppiv noor ju. Igal lapsel on õigus olla oma vanemate poolt ülalpeetud ja vanemal on kohustus oma lapsi ülalpidada!

Just nimelt oma vanemate poolt. Tüdrukul on ju oma vanemad, kes teda üleval peavad pidama.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks õige mees teeks seda enda kodus ja oma raha eest. Mis viga vanemate kulul laia lehte mängida!

Alla 21 a. õppiv noor ju. Igal lapsel on õigus olla oma vanemate poolt ülalpeetud ja vanemal on kohustus oma lapsi ülalpidada!

Vaat siis all 21 a. õppiv noor tunnetabki oma kohta ja ei hakka peret oma pruudiga terroriseerima. Vanemad peavad ülal pidama teda, aga mitte tema pruuti. Kodumängud on täiskasvanud inimeste mängud, mida ei mängita samal ajal kui vanematekodus end veel titana esitatakse. Alla 21 a. õppiv ülalpeetav nooruk käib oma pruudiga väljaspool kohtamas, kuid ei vea teda endale koju rohkemaks kui vanematele tutvustamiseks. Pruudi toob ta ikka endale kuuluvasse või enda poolt üüritud elamisse, mitte vanematele kaela. Kogu loodus käitub nii, suguküpsed ja järglaste saamiseks valmis olevad noorukid lahkuvad ja leiavad endale omad urud, mitte ei too pruuti oma vanemate urgu või pesasse.

Seda sa ütlesid õigesti: “Vanemal on kohustus oma lapsi ülal pidada!” Oma lapsi.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.06 22:13; 07.06 23:09; 09.06 11:52; 09.06 13:35; 09.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie suvekodu naabritel on ka selline “elukas” kodus. naabrid on tublid ja arukad inimesed, aga lihtsalt ei näe, et sellist tolereerida ei ole normaalne. neil ehk on perekeskis ka tõsisemaid vestlusi, aga välja paistab küll, et vanemad on täitsa õnnelikud selle diivani(rannatooli)kaunistuse üle.

pole veel näinud, et elukas kedagi teretaks. kui palutakse aidata, siis ta ei oska. põhiline asend on lamamistoolis siidriklaas käes. palun/tänan – puuduvad sõnavarast. ühise söögilaua taga ei istu, sööb kas poja toas või siis seal samas lamamistoolis jne.

selle teema valguses on üks ühine joon – emad on lihtsalt ahvivaimustuses oma poegadest. kõike, mis teeb poega õnnelikuks, aktsepteeritakse mis iganes hinnaga.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas plikast lahti saada?

Kasuta naiselikku kavalust! Tee oma kõige lahkem ja naiivsem nägu pähe ja teata, et ootate neiut appi nt. hoogtööpäevadele. Majapidamises tuleb ikka midagi suuremat tööd-ettevõtmist ette. Oluline oleks, et oleks igav ja rutiinne. Kui sellist objekti (nt. maasikapõld vms) ei ole, siis tuleb see kiiremas korras tekitada. Ja tegutseda tuleb ikka väitega, et kõik pereliikmed panustavad võrdselt ja pidevalt. Kuni on võimalus tööks, seni sa seda neiut oma kodus ei näe.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 12:09; 09.06 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 21 a. õppiv noor ju. Igal lapsel on õigus olla oma vanemate poolt ülalpeetud ja vanemal on kohustus oma lapsi ülalpidada!

Jah ja vanemad peavadki poega üleval –  tal on elukoht, toit, ilmselt ka riided ja lõbustused vanemate poolt makstud. Lisaks on vanemad juba hulga aega pidanud üleval ka tema tüdrukut, lubanud poisil koos tüdrukuga vanemate autoga ringi lennelda ja selle bensiinigi maksnud.

Ma arvan, et neile vanematele oleks tõepoolest odavam poiss uksest välja saata ja anda talle kahekordne miinumelatis kätte, majandagu selle eest ise. Aga seda poiss kohe kindlasti ei taha, ta peaks siis hulga kitsamalt läbi ajama. Üürika peale kuluks see raha suures osas ära, söögiks, riieteks ja veel enam lõbustusteks, bensiiniks, autoks tal küll raha ei oleks. Ja nagu teemaalgataja ütles, siis tüdruku vanemad on vaesemad, neilt nad raha ei saaks ja tüdruk kaoks kähku rikkamat poissi otsima, kelle kulul liugu lasta.

Mina küll sellist poja väljaviskamist tegema ei hakkaks, mulle on mu laste haridus liiga tähtis. Mina paneks oma kodus väga selged reeglid paika, paneks need kirja ka ning peaks neist kinni. Tüdruk võib külas käia, aga mitte rohkem, kui x ööd (3 nt?) korraga ja iga kahe külastuse vahel vähemalt X aeg (nädal?). Öine lärm ja pereliikmete segamine keelatud. Ja kui appi palutakse, tuleb appi. Sõidab teie juurde ja ära bussiga. Kui mingit reeglit rikub, siis kohe asjad pakkida ning lähima bussi ajaks bussipeatusesse ja järgmise külaskäiguga vahe nt min kuu aega. Ja väga rangelt peaks kinni, kui öösel und segab, lähed ütled, et hommikul viin su sel ja sel kellajal bussile ja nii teedki. Kui päeval sigatseb, siis kohe esimesele sama päeva bussile. Mingeid erandeid ei tee.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 15:06; 09.06 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni on võimalus tööks, seni sa seda neiut oma kodus ei näe.

Teemaalgatuse järgi võib oletada, et töö plikat ei peleta. Ta lihtsalt ei tee seda ja kogu lugu. Tahtsid maasikapõldu, siis hari seda ise, mis see tema asi peaks olema.

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 17:41; 07.06 20:13; 07.06 20:54; 07.06 20:56; 08.06 08:25; 08.06 08:34; 08.06 08:35; 08.06 12:09; 09.06 12:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 123 )


Esileht Pereelu ja suhted Poja pruut ja tema käitumine