Esileht Pereelu ja suhted Poja pruut ja tema käitumine

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 123 )

Teema: Poja pruut ja tema käitumine

Postitas:
Kägu

Söök  ja prii katus tuleb ikka välja teenida. Ilmselt on perepojal ka kodus omad ülesanded ja nüüd lisandub veel sõbranna abi. Tuleks läheneda lihtsalt ja rõõmsalt-” oi, kui tore, mul oli just sinu abi tarvis!” Ja olla “rõõmsalt” järjekindel. Ei taha ükski noor “ori” olla. Kui põldu ei ole, tuleb remont, kaevamised, marjakorjamised, värvimised või koristustööd ette võtta. Igal pereliikmel on selles oma roll. Plikat tuleks lausa kutsuda-” kive korjama”. Küll siis äraütlemise põhjuseid leitakse.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuni on võimalus tööks, seni sa seda neiut oma kodus ei näe.

Teemaalgatuse järgi võib oletada, et töö plikat ei peleta. Ta lihtsalt ei tee seda ja kogu lugu. Tahtsid maasikapõldu, siis hari seda ise, mis see tema asi peaks olema.

Ma arvan ka, et ema ei peaks laskuma kasutama “naiselikke kavalusi” oma 18-aastase poja 18-aastase tüdruku suhtes. See on naeruväärne, need kaks naist ei ole omavahel võistlejad. Ema on lapsevanem, kes ütleb omas kodus, kuidas asjad käivad. Tähtis on isaga 100% ühist joont vedada.

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vanemad peavad ülal pidama teda, aga mitte tema pruuti.

Varsti karjume e-l-a-t-i-s  kahele.  Ja üheskoos: elatis peale. See on küll asi, millele kätt ette ei pane!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

selle teema valguses on üks ühine joon – emad on lihtsalt ahvivaimustuses oma poegadest. kõike, mis teeb poega õnnelikuks, aktsepteeritakse mis iganes hinnaga.

meie peame sinu väikseid tähti küll aktsepteerima mis iganes hinnaga. sa pead vist oma valguses siinseid emmesid pisut silmas. kui ämm ajas suhte lõhki, siis ongi õige, et poeg eksnaisele maja ostis ja raha annab. vastutus!

0
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

meie peame sinu väikseid tähti küll aktsepteerima mis iganes hinnaga. sa pead vist oma valguses siinseid emmesid pisut silmas. kui ämm ajas suhte lõhki, siis ongi õige, et poeg eksnaisele maja ostis ja raha annab. vastutus!

Mis ainet tarvitad?

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei TA, olen seda teemat huviga jälginud ja ootan, mis edasi saab ja kuhu see lugu viib. Loodan, et hoiad meid ikka kursis.

Täna on neljapäev (nüüd küll reede juba). Kas pruut tuli ööseks?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Löö see parasiit kodust välja, ütle, et kui 5 minuti pärast läinud ei ole, kutsud politsei.

Selle tüdruku ilmne huvi on ainult teie kulul elada ja muud midagi, ei tea, kas tal üldse poja vastu sügavamaid tundeidki on. Parasiteerib teie kodus. Ühel päeval jätab ta su poja lambist maha ja kolib mõne rikkama mehe juurde.

Ja mõtle sellele, et kas see diivanibimbo, kes päev läbi telefonis istub, on tõesti see, keda sa oma pojale naiseks tahad?

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on jalal arm, mille sain 32 aastat tagasi klaasitükke täis prügiämbrit välja viies. Klaasitükid pärinesid elutoa ukselt, mis veidi varem purunenud oli kahe mehe kähmlusest.  Lugu oli põhimõtteliselt täpselt sama nagu TA loos, ainult et minu puhul oli tegu vanema õe ja tema nn peikaga. Ise olin siis see häbelik teismeline poiss. Kogu asi päädis sellega, et isa võttis lõpuks füüsilise väljaviskamise ette, sest sõnad ei aidanud. Uksel klaas purunes, noor ja vanem mees tegid maadlust ja kukepoksi ning lõpuks saabus rahu. Õde rahunes peagi ja elu läks edasi.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mõtle sellele, et kas see diivanibimbo, kes päev läbi telefonis istub, on tõesti see, keda sa oma pojale naiseks tahad?

On asju, mis on teemaalgataja võimuses ja on asju, mis ei ole. Tema ei saa oma pojale naist valida, seda teeb ikka poeg ise.

Küll aga saavad teemaalgataja ja tema mees valida, keda nad oma katuse all näha tahavad, keda nad ülal peavad ja millised on nende peres reeglid.

Alla 21 a. õppiv noor ju. Igal lapsel on õigus olla oma vanemate poolt ülalpeetud ja vanemal on kohustus oma lapsi ülalpidada!

Muide, kahte miinimumi ei pea täiskasvanud inimesele, kuigi ta õpib, elatist maksma. Täiskasvanud õppijale makstakse vajaduse järgi. Ja kui ka poeg otsustaks eraldi elama minna, siis tema naise ülalpidamiseks ei ole teemaalgataja pere kohustatud.

Iseenesest oleks see päris kena test – kas noorte armastus peab vastu ka kesisemates tingimustes ja olukorras, kus keegi teine nende eest ei korista ega kokka, auto tuleb ise osta ja hooldada.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On asju, mis on teemaalgataja võimuses ja on asju, mis ei ole. Tema ei saa oma pojale naist valida, seda teeb ikka poeg ise.

Muidugi ei saa armastust keelata, aga vanem võib siiski poja tähelepanu juhtida neiukese pahedele, et pimeda armastuse sisse natuke kainet reaalsust siputada.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Löö see parasiit kodust välja, ütle, et kui 5 minuti pärast läinud ei ole, kutsud politsei. Selle tüdruku ilmne huvi on ainult teie kulul elada ja muud midagi, ei tea, kas tal üldse poja vastu sügavamaid tundeidki on. Parasiteerib teie kodus. Ühel päeval jätab ta su poja lambist maha ja kolib mõne rikkama mehe juurde. Ja mõtle sellele, et kas see diivanibimbo, kes päev läbi telefonis istub, on tõesti see, keda sa oma pojale naiseks tahad?

Teised võivad, aga näed, see tüdruk ei või. Miks ometi! Sa ise ei ole parasiit? ära muretse, mõne arvates kindlasti oled.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uksel klaas purunes, noor ja vanem mees tegid maadlust ja kukepoksi ning lõpuks saabus rahu.

Et siis puuk elas teie juures rahus edasi, sest vanamees ei saanudki 20a nooremast jogast jagu?

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muide, kahte miinimumi ei pea täiskasvanud inimesele, kuigi ta õpib, elatist maksma. Täiskasvanud õppijale makstakse vajaduse järgi. Ja kui ka poeg otsustaks eraldi elama minna, siis tema naise ülalpidamiseks ei ole teemaalgataja pere kohustatud.

Muidugi me armastame oma lapsi tingimustega. Alla miinimumi ei ole armastust, miinimum on juba armastus. Aga mis sa ise arvad neist, kes siin Eesti ema kasvatatud tüdrukut roppustselt kägistavad. Hästi ju nende peale küll ei vaata. Kui me oleme kokkuleppinud, et meile peab mees kõik võimaldama, meie tingimustega muidugi, siis me ei saa hakata seda nüüd enam muutma. Me tuhanded naised kasvatame oma tütreid ju selle põhimõttega-mina, minu tingimused ja mees peab!

0
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis ainet tarvitad?

😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt, sa võid seda teemat enam mitte kommenteerida. Sa oled kiuslik ja vihaõhutaja!! Tegu on 18aastaste noortega, ei ole bitchi ega teab mis monstrumiga Punkt

Oled sama veider, kui teemaalgataja poja pruut. Ilmselt samasuguste olematute väärtushinnangutega  ka.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uksel klaas purunes, noor ja vanem mees tegid maadlust ja kukepoksi ning lõpuks saabus rahu.

Et siis puuk elas teie juures rahus edasi, sest vanamees ei saanudki 20a nooremast jogast jagu?

Ei, noorsand tõsteti ukse taha ja sinna jäigi. Isa oli rahuliku loomuga mees, aga ühel hetkel sai ka tema mõõt täis ning noorema mehe välja tõstmine polnud tema jaoks kuigi suur vaev. Klaas purunes, kuna noorem mees avaldas ägedat vastupanu.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varsti karjume e-l-a-t-i-s  kahele.  Ja üheskoos: elatis peale. See on küll asi, millele kätt ette ei pane!

Kes need 2 elatisesaajat on?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes need 2 elatisesaajat on?

Selle asemel, et hambad laiali ainult irvitada, siis vaja ikka ennem mõelda! Tüdruk võib vabalt rase olla. Kas nüüd tegi üksi!

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle asemel, et hambad laiali ainult irvitada, siis vaja ikka ennem mõelda! Tüdruk võib vabalt rase olla. Kas nüüd tegi üksi!

No aga olgu siis rase. Miks talle elatist peaks maksma, nad on ju koos. Ja kui lähevad lahku, siis tuleb lapsele maksta, mitte naisele.

Sa oled ise ka parasiit? Kolisid mehe juurde sisse? Või elad lausa mehe vanemate juures? Algharidus on maksimum, mis sul jutu järgi tundub olevat.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga üürige pojale ja ta pruudile korter?

Ma elasin sarnast elu enda esimese poiss-sõbraga, ainult, et ma olin ikka viisakas pererahvaga ja aitasin neid ka. Kuid eelistasin samamoodi olemist poisi toas ja niisama sealt väljas nö suhtlemas ei käinud, ei osanud! ma ju olin veel noor nö pereeluks, ma tahtsin ainult oma poisiga koos olla ja aega veeta. Käisime toast väljas ainult koolis või tööl, muu aja ka, chillisime kahekesi päevad ja ööd poisi vanemate katuse all, tarbisime nende toitu, kulutasime nende kütust õhtuti sõitmas käies. Kuni keska lõpuni ja siis kolisime úúrikorterisse ja vanematega suhtes olid pärast seda megahead, käisime koguaeg abiks ja niisama külas, sest nad hoidsid meiega suhteid koguaeg läbi nende aastate headena! Nad ei nõudnud minult kunagi midagi ega heitnud meile ka midagi ette. Uskumatult kannatlikud! Aga kui nad oleksid järsku peale aastat seal käimist mu välja visanud, siis oleks see kûll kurb olnud 🙁 Ja ju me oleks siis kuskil mujal hängima hakanud, et olge siis valmis, et poeg hoopis välja kolib ja teie peale maru vihaseks saab peale teie selliseid väljaütlemisi.

Ma usun, et andke kannatust ja laske tüdrukul olla, kui teie poeg teda armastab, siis küll temas on midagi. Ja ta ei pea ju end avama teile, võib-olla ta ei oskagi ning kindlasti on tal kodus midagi megahalvasti, et teile on nö üle kolinud.
Hoidke suhteid lapsega. Tehke ûhised kokkulepped, aga rahumeelselt ja ilma tûdrukut sûûdistamata.

+3
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi ei saa armastust keelata, aga vanem võib siiski poja tähelepanu juhtida neiukese pahedele, et pimeda armastuse sisse natuke kainet reaalsust siputada.

Hmh, kas sellised tähelepanujuhtimised on iial töötanud? Kõige targem olekski lasta neil kahel omavahel iseseisvat elu proovida, see paneb asjad paika. Kui senine suhtedünaamika jätkub – et tüdruk ei tee kodus mitte midagi, ka siis kui see on nende ühine eraldi kodu juba, poiss rabab mitmel rindel, siis võib see poeg ise oma seisukohti muuta. Kui tüdruku jaoks on hea elu ja mugavused, mille nimel ise pingutama ei pea, olulised, siis tingimuste kesisemaks muutumine paneb võibolla teda oma hoiakuid muutma. Kui nad aga nende tingimustega kohanevad ja ümber kasvavad, siis võib see suhe isegi toimida. Ning siis muudavad juba vanemad oma suhtumist.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu õel elab siiamaani kodus selline neiu, juba kolm aastat. Õepoeg oli 16, kui pruudi koju tõi, pruut oli 19. Esimene ehmatus oli mitte vanus vaid see, et neiul sõrmenukid, käsivarred, jalad täis tatoveeritud ja absoluutselt mitte hästi vaid kõverad kriipsud, lopergused pealuud, täpid, tähekesed. Need, selgus, et tegi ise siis, kui 15 oli ja on siiamaani uhke ja demonstreerib igal perepildil üleskeeratud käistega, käsi rusikas, et nukkide pealt ka paistaks. Peale paarikuust koosolemist poiss rääkis emale, et tahab abielluda, täiesti kindel, et iialgi lahku ei lähe, palus ema luba. Luba ei saanud, õde seletas talle, et kui nad üksteist armastavad, siis armastavad kahe aasta pärast ka, ei ole vaja kiirustada. Eks ta lootis, et poeg natuke tegusama ja omaealise pruudi leiab, neiu konkreetselt ainult vedeleski voodis hommikust õhtuni, ei tulnud isegi söögilaua äärde, kui Peipsi äärde perega minek oli, siis mäletan, et oli küll kaasas, ilmselt sobisid teised väljasõidud ka, lihtsalt kodustest toimetustest ei huvitunud. Suitsukonid kogunesid akna alla, peenarde vahele, kuhu iganes aknast alla visates maanduda võimalik.

Ühel hetkel sai mu õel villand ja ütles tüdrukule, et ta on täiskasvanud inimene ja peaks minema tööle, kõike kulub ja kõik maksab, selle peale teatas tüdruk, et ta on rase ja et see on riskirasedus, siis tööd teha ei saa. Suitsukonid aga kogunesid endiselt akna alla, rasedust see ilmselt ei mõjutanud mingit moodi. Rasedusest teatamine oli enne jaanipäeva, juunis. Laps sündis mai lõpus.  Poeg on nüüd ise 19 ja nad tõepoolest abiellusid eelmisel aastal, aga elavad endiselt mu õe juures. Ainuke asi, mis muutunud on, on see, et poiss käib tööl ja ostab lapsele asju ja aitab toiduvarusid täiendada. Tüdruk on täiskohaga emme.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel hetkel sai mu õel villand ja ütles tüdrukule, et ta on täiskasvanud inimene ja peaks minema tööle, kõike kulub ja kõik maksab, selle peale teatas tüdruk, et ta on rase ja et see on riskirasedus, siis tööd teha ei saa.

Armas lugu ju. Muidu käis õde ehk siingi karjumas, kuidas mees peab ja naine ei pea…. no näed kuidas elu paneb vahest sõnu sööma.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mul ei oleks sarnast naabri tütart, siis ei usuks, et nii ebaviisakas olend üldse saab olemas olla. Meil siis naabriga pidevalt probleemid, kuna tema teismeline tütar korraldab aegajalt lärmakaid pidusid ning mille tagajärjed ulatuvad tihti suitsukonide ja prügi näol ka teiste naabriteni. Politseid on ka kutsutud, aga see ei ole kahjuks olukorda parandanud. Kogu tüdruku olemus on segu lõpmatust ülbusest ja enesekesksusest. Teretamata jätmine on väikseim probleem.

Tundub, et see on tänapäeval tavaline. Mul kaks sellist naabrit (väike kortermaja), kus kasvavad ka sellised ca 20-aastased noored, kes vanemate äraolekul, mida juhtub mõlemas korteris suht tihti, korraldavad lärmakaid pidusid. Seltskonnad, kes läbi käivad, on väga ropud ja rõvedad, mõlemal on mõni üksik sõber, kes isegi teretab, teised käivad tuima näoga mööda. Kui hoovi oksendatakse või konisid loobitakse, siis muidugi keegi pidulistest neid ära ei korista.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Söök ja prii katus tuleb ikka välja teenida. Ilmselt on perepojal ka kodus omad ülesanded ja nüüd lisandub veel sõbranna abi. Tuleks läheneda lihtsalt ja rõõmsalt-” oi, kui tore, mul oli just sinu abi tarvis!” Ja olla “rõõmsalt” järjekindel. Ei taha ükski noor “ori” olla. Kui põldu ei ole, tuleb remont, kaevamised, marjakorjamised, värvimised või koristustööd ette võtta. Igal pereliikmel on selles oma roll. Plikat tuleks lausa kutsuda-” kive korjama”. Küll siis äraütlemise põhjuseid leitakse.

Te olete nii positiivsed. Ma ei saa oma lapsigi kodus midagi tegema, sest polevat aega selleks või on midagi muud teha. Või et neile see olukord sobib ja remont, kaevamine jne tegevused, suuremad koristustööd on nagu minu isiklik tahe midagi muuta. Ja väiksemad ei peaks olema elu prioriteet.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

…ja mis on edasi saanud teist?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kindlasti ei peaks niisama mingit pruuti üleval, mingu poeg ka nende poole elama. Sa ju pmt toidad, vesi, elekter, internet, auto kõik sinu kulul. Vot mina olen küll õel mutt et sellist käitumist ei lubaks. Kui selline nahaal võid kõike oodata.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et TA jättis maja noortele ja kolis metsa kuuse alla. Seepärast pole tal nüüd ka internetti ja ei saa kägudele vastata.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu ikka siin Perekoolus – TA ei viitsinud rohkem lugusid välja mõelda.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil sarnane juhtum. Minu mees on siis see teine laps. Aga venna (nüüdseks) naine ajas omavahel kõil nii tülli, et me sellepoolse suguvõsaga enam üldse ei suhtle. Eit ja vend kõik need selgrootud ümber sõrme keeranud, kõrvalt halb vaadata kuidas endiga käituda lastakse.

0
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 123 )

Esileht Pereelu ja suhted Poja pruut ja tema käitumine