Esileht Pereelu ja suhted Poja pruut ja tema käitumine

Näitan 3 postitust - vahemik 121 kuni 123 (kokku 123 )

Teema: Poja pruut ja tema käitumine

Postitas:

Mäletan, kui esimest korda oma tulevase naise majja läksin ööbima.

Pidulik õhtusöök, keldrikorrusele tehti tuba. Veetsime seal mõned päevad “seespoolt lukustatud ukse” taga. Aga muffigi muud teha pole. Kuulad tulevase äia plaate, istud suuuuures aias, käid külmkapi kallal, valad tema veini endale. No ei lähe ütlema ju, et kas saan peenart rohida, kui esimest korda külas.

Lugesin äkki 3. päeval võrkkiiges raamatut, kui äi küsis, et “sina vist eriti töömees pole; kuid siin kõrval on hotell, kus päeval tegutsema ei pea”. Hüppasin püsti ning vastasin, et “päevad teile, ööd tütrele”. Äi kallistas mind – tere perre!

Ma lugesin TA pika postituse läbi. Soovitus – teha selgeks, et kõik maksab, isegi puhas õhk. Teha selgeks, et heaolu jaoks on vaja kõigi pingutusi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin perega maha istuda ja piirid seada. Kas sinu lastel on eraldi omad kohustused, mida sa nõuad või võivad ka nemad lihtsalt niisama päev läbi lesida ja sina teed? Kindlasti tuleb uuel pereliikmel asuda kaaselanikuna süüa tegema, koristama.

Aru ei saa ma üldse, kas nad on päevast päeva ainult kodus? Kuidas on suhted tüdrukul oma vanematega? Kas rahaliselt toetavad jne? Täiskasvanud lapsed mõlemad, kas suvel siis tööl ei käida?

Mina emana kindlasti tahaks hästi läbi saada, aga piirid, kohustused ja pere üldine käitumismudel.

Ja ebaviisakuse osas oleks kohe pidanud midagi ette võtma.

Mis muud, kui istu maha, mõtle mida ootad enda pojalt ja tema kaaslaselt, ning istu pojaga maha ning räägi. Ütle, et see kõik pole normaalne ja anna teada, et tuleb perekoosolek, kus on kirjas, kuidas pere edasi toimetab.

Alati võivad nad ju ka eraldi oma elu proovida.

Ja mis pärast sul see poeg hea partii on? Kas rahalises osas?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tüdruku vanematega oled suhelnud? Mina kysiks toiduraha ja ütleks, et samamoodi las poiss oobiks seal. Samuti lubaks ööbida vaid 2 kindlal päeval nädalas, kindlasti mitte nv, siis puhkamise aeg.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 121 kuni 123 (kokku 123 )


Esileht Pereelu ja suhted Poja pruut ja tema käitumine