Esileht Pereelu ja suhted Poja “pruut”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Poja “pruut”

Postitas:
Kägu

Kas oleksite üllatunud, tunneksite rõõmu, kui poeg ilmub jõulusöögile koos selle kena neiuga? (Muidugi, kui teie poeg pole enam 15-aastane nooruk või 40-aastane vanapoiss. 🙂 )

 

https://elu24.postimees.ee/7408277/merylin-nau-1000-dollariline-joulupakkumine-hoian-kaest-ja-suudlen-posele-kaugemale-asi-ei-lahe

0
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Reklaam või??

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Merylin, sina vä?

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oleksite üllatunud, tunneksite rõõmu, kui poeg ilmub jõulusöögile koos selle kena neiuga? (Muidugi, kui teie poeg pole enam 15-aastane nooruk või 40-aastane vanapoiss. ???? )

https://elu24.postimees.ee/7408277/merylin-nau-1000-dollariline-joulupakkumine-hoian-kaest-ja-suudlen-posele-kaugemale-asi-ei-lahe

Ma arvaks, et selliselt käituval naisel pole mingit eneseväärikust. Pojast ka midagi head ei arvaks.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksin ehmunud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eskortteenus… kas see neiu sel alal juba vana kala pole?

Ja miks teemaalgataja sellist rämpsu loeb ja veel halvem, levitab, tekib alati küsimus. Kui ei meeldi, võiks midagi “hingele” lugeda, mitte kollases sopas tuhlata.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui poeg sellise eest 1000 eurot maksaks, siis ma peaks teda küll täiesti ogaraks ja ei räägiks temaga vist mitu nädalat. Selle raha eest ta saaks ju mitu prostituuti, reisida või ükskõik mida toredat.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui poeg sellise eest 1000 eurot maksaks, siis ma peaks teda küll täiesti ogaraks ja ei räägiks temaga vist mitu nädalat. Selle raha eest ta saaks ju mitu prostituuti, reisida või ükskõik mida toredat.

Selle raha eest saaks teha midagi asjalikku ja ma ei pea siin silmas oma keha müüvatele naistele raha maksmist. See on kõige madalam viis ennast lõbustada- prostituudile või eskordile kulutades. Selle jaoks peab ikka täiesti teine ajuehitus olema… Iga mees selle peale muidugi ei tule ka ja normaalsed mehed leiavad omale kaaslase tasuta.

See viidatud naisisik otsib lihtsalt lolli. Mis omakorda viitab, et ega ta ise ka just teravaim kriit ei saa olla. Mis omakorda tähendab, et me ei peaks siin sellise madala teema üle arutlemagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et elevust oleks palju, kui poeg ilmuks koos tuntud neiuga, mitte tavalise naisterahvaga. Elu ei pea võtma surmtõsiselt.

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei käiks seda raha välja lihtsalt. Krs sellist asja soovib peab mu pojale ise selle summa maksma. Et ta kaasa võetaks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oleksite üllatunud, tunneksite rõõmu, kui poeg ilmub jõulusöögile koos selle kena neiuga? (Muidugi, kui teie poeg pole enam 15-aastane nooruk või 40-aastane vanapoiss. ???? )

https://elu24.postimees.ee/7408277/merylin-nau-1000-dollariline-joulupakkumine-hoian-kaest-ja-suudlen-posele-kaugemale-asi-ei-lahe

Ja ometi, need sinu 2 välja toodud sihtgruppi on ainsad, keda kujutan ette midagi nii lolli tegemas. Miks peaks keegi maksma 1000 eurot, et hoida kellegi kätt ja saada põsemusi? Mõnele miljonärile muidugi poleks see mingi raha, aga miljonärid saavad ilusa neiu tähelepanu ka ilma tuhandeeurose lepinguta, kuigi pikas perspektiivis võib see neile hulga rohkem maksma minna, aga vähemalt ei pea mingi põsemusi ja käehoidmisega piirduma.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin – minu pojale tuleks peale maksta, et sellist asja teeks, pealegi on tal  pruut olemas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on pakutud ‘vaimukas’ võimalus kuidas vanemad nö paika panna küsimusega-kas sul pruuti on.

Kui noored vist kõik teavad, kes see tüdruk on. Siis vanemad küll ei pruugi teada, sest nad selliste saadete ja uudistega ei näe põhjust end kursis hoida. Ja võibki probleemilahendus osalt  õnnestuda- pojal on pruut. Aga Naud nad ei pruugi teada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle Nau eelmised lollid äriideed on kõik läbi kukkunud, ei usu, et sellestki midagi tuleb. Ükskord pakkus mingeid sotsiaalmeedia kursusi imeraha eest, siis valetas, et teenib Onlyfansis ulmesummasid, kõik on osutunud jampsiks. Kõik, mis ta oma rabelemise eest on saanud, on see, et mõni jorss vist maksab ripsmed ja kunstküüned kinni ja see on kogu tema varandus.

+12
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kahtlustaksin ainult mingit inetut kihlvedu, mille mu poeg kaotas ja peab siis surmtõsise näoga teda mulle tutvustama. Oleksin pahane. Inimeste tunnetega ei pea mängima ja veel vähem võiks mõne neiu peale kihla vedada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem peaks endale peeglisse vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu poeg tuli kunagi koju Avely Abeliga. See oli ajal kui ta veel kuulus oli. Ehmatas esialgu väga, aga tulid mitmeks päevaks ja selgus, et too neiu polnud üldse selline nagu meediast mulje oli jäänud. Vähemalt meie juures mitte. Malbe, tagasihoidlik ja aruka jutuga. Veidra riietumisstiiliga küll. Süüa oskas neiu teha aga nii hästi, et ükski varasem ega hilisem poja pruut pole seda ületanud! Kes teab, millega see Nau-preili üllataks. Oleks huvitav kogemus kindlasti.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem peaks endale peeglisse vaatama.

Aga kui näed peeglist ikka üht toredat inimest?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahtlustaksin ainult mingit inetut kihlvedu, mille mu poeg kaotas ja peab siis surmtõsise näoga teda mulle tutvustama. Oleksin pahane. Inimeste tunnetega ei pea mängima ja veel vähem võiks mõne neiu peale kihla vedada.

Jõuluõhtu ei ole selline kohta, kus selliseid nalju teha. Muidu jah, arvaks isegi , et mingi kihlvedu, aga siiski teades oma poega, ta selliseid asju ei tee.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu poeg tuli kunagi koju Avely Abeliga. See oli ajal kui ta veel kuulus oli. Ehmatas esialgu väga, aga tulid mitmeks päevaks

Kas tõi nagu pruudina koju mitmeks päevaks või sõbrana?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine tahab sellist teenust pakkuma, siis peaks ikka veidi diskreetsemaid teid pidi kuulutust levitama. Päris tobe ju, kui selle “poja” pere on ka kuulutust juba sotsiaalmeedias näinud.

Muidu tundub küll pakkumine nagu ameerika filmis. Eeldab, et poeg on oma perest nii võõrdunud, et keegi tema eraelust midagi ei tea. Aga millegi pärast on pojal ka nende ees vaja mängida kedagi, kes ta tegelikult pole. Võibolla ka mõni häbenev homoseksuaal kasutaks sellist teenust, kes peab võõrdunud pere ees hetero nägu tegema. Kuigi nemad ka vast pigem leiaks mõne sõbranna, kes selle rolli endale võtaks, mitte suvalist insta-kuulsust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuluõhtu ei ole selline kohta, kus selliseid nalju teha. Muidu jah, arvaks isegi , et mingi kihlvedu, aga siiski teades oma poega, ta selliseid asju ei tee.

Jõuluõhtu pole ja sellise nalja jaoks, selleks olgu siis halloviin või walburgi öö.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu poeg tuli kunagi koju Avely Abeliga. See oli ajal kui ta veel kuulus oli. Ehmatas esialgu väga, aga tulid mitmeks päevaks

Kas tõi nagu pruudina koju mitmeks päevaks või sõbrana?

Ega ma täpselt uurinud, täiskasvanud pojad ju ei räägi nagunii enne kui nad ise tahavad. Mingit sussutamist nende vahel meie silme ees polnud ja sain aru, et neiu oli just põgenenud väga vägivaldse noormehe juurest, kes üritas igat moodi välja uurida, kus ta asub ja käis nende päevade jooksul ka neiu kodus uurimas. Sellest oli väike paanika, kuna arvasid et tuleb meie juurde ka. Poeg mul selline 2m pikk ja lapsepõlvest tegeleb hobikorras jõutõstmisega, eks neiul oli temaga turvaline tunne (ta on päriselus nii pisikene tüdruk, et minu poja kõrval nagu päkapikk). Minu teada suhtlesid pikalt veel hiljem ka, aga mis suhetes täpselt oldi, seda ma ei tea. Paar korda käis temaga veel meil põgusalt külas, aga ühel hetkel tuli teise neiuga ja nüüd juba ülejärgmine neiu, kellega ka väike laps ja maja ostetud koos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuluõhtu ei ole selline kohta, kus selliseid nalju teha. Muidu jah, arvaks isegi , et mingi kihlvedu, aga siiski teades oma poega, ta selliseid asju ei tee.

Jõuluõhtu pole ja sellise nalja jaoks, selleks olgu siis halloviin või walburgi öö.

No sellepärast ma ju kirjutasingi, et oleksin päris pahane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt sel hetkel tuleks teadmine, et olen emana läbi kukkunud!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuluõhtu ei ole selline kohta, kus selliseid nalju teha. Muidu jah, arvaks isegi , et mingi kihlvedu, aga siiski teades oma poega, ta selliseid asju ei tee.

Jõuluõhtu pole ja sellise nalja jaoks, selleks olgu siis halloviin või walburgi öö.

No sellepärast ma ju kirjutasingi, et oleksin päris pahane.

Ja mina vastasin ka sulle, sest nõustusin sellega, et jõulud pole naljategemise koht. Olingi selle poolt oma kirjaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et elevust oleks palju, kui poeg ilmuks koos tuntud neiuga, mitte tavalise naisterahvaga. Elu ei pea võtma surmtõsiselt.

Seda elevust oleks vast ainult teie peres. Normaalsetel inimestel küll mitte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et elevust oleks palju, kui poeg ilmuks koos tuntud neiuga, mitte tavalise naisterahvaga. Elu ei pea võtma surmtõsiselt.

Mina ilmselt ei saaks arugi, et poja kaasa kuidagi huvitav oleks, sest ma õnneks või kahjuks pole seda nägu ja nime varem teadlikult kusagil kohanud. Teatud tüüpi meigiga noored naised näevad minu silmis kõik täpselt ühesugused välja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui poeg sellise eest 1000 eurot maksaks, siis ma peaks teda küll täiesti ogaraks ja ei räägiks temaga vist mitu nädalat. Selle raha eest ta saaks ju mitu prostituuti, reisida või ükskõik mida toredat.

Selle raha eest saaks teha midagi asjalikku ja ma ei pea siin silmas oma keha müüvatele naistele raha maksmist. See on kõige madalam viis ennast lõbustada- prostituudile või eskordile kulutades. Selle jaoks peab ikka täiesti teine ajuehitus olema… Iga mees selle peale muidugi ei tule ka ja normaalsed mehed leiavad omale kaaslase tasuta.

See viidatud naisisik otsib lihtsalt lolli. Mis omakorda viitab, et ega ta ise ka just teravaim kriit ei saa olla. Mis omakorda tähendab, et me ei peaks siin sellise madala teema üle arutlemagi.

Kuidas mees leiab tasuta naise? Ükski naine ei ole tasuta, välja tuleb ikka teha. Lihtsalt osadele tehakse välja kaudselt, teistele otse raha pihule.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas mees leiab tasuta naise? Ükski naine ei ole tasuta, välja tuleb ikka teha. Lihtsalt osadele tehakse välja kaudselt, teistele otse raha pihule.

Vaidlen vastu. Kui mehele läksin, kõigepealt kooselu, abielu aastaid hiljem, siis mulle ei tehtud välja ei otseselt, ega kaudselt. Ei mõelnudki sellistele asjadele,  neid teemasid hakkasin kunagi hiljem kuulma, kui mu töökaaslaseks sai üks elueit, kes alati kõva häälega kuulutas väljategemistest, kuskile viimisest ja ehetest ja restoranidest jne. Siis ka veel ei süvenenud sellesse. Kunagi aastaid hiljem, kui veel selliseid naisi kuulsin ja kohtasin, siis alles panin asjad paika oma sookaaslaste koha pealt. Et on selliseid, ja siis need, kes ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Poja “pruut”