Esileht Ilu Pojengilõhnaga lõhna

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Pojengilõhnaga lõhna

Postitas:
Kägu

Kas kuskil on saadaval ehtsa pojengilõhnaga lõhna?

Kunagi sain ühest postikataloogist (ei mäleta enam nime ja seda vist enam ei ole ka) täiesti ehtsa pojengilõhnaga dušigeeli. Paar korda ostsin ka juurde aga nüüd pole enam kaua kuskilt sellise lõhnaga asju enam leidnud. Olen käinud Kaubamajas/Viru keskuses ja küsinud soovitusi – kõik proovida antud asjad pole ligilähedalegi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L’eau d’Issey üks noote on pojeng. Päris puhas pojengilõhn see muidugi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jo malone peony and blush

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa mõtled Yves Rocheri? Seal on olnud päris häid puuvilja- ja lillelõhnu üksiknootidena.

Sry, seda vist Eestis eriti ei müüda, aga Pivoine on prantsuse keeles pojeng ja leidsin ainult selle osta lingi. https://www.osta.ee/en/vintage-yves-rocher-pivoine-100ml-edt-haruldane-originaal-171166950.html ausõna pole müüja 🙂 Kui oli YR sarja oma su asi, siis peaks leidma mõne edasimüüja vms.

Heh, neil on isegi koduleht yver-rocher.ee, aga sealt ma ühtegi pojengiasja ei leidnud

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et vahetevahel võib häid lõhnu leida ka body mist või kehavärskendajate hulgast, eriti just üksiklõhnu. Nt on olemas Bath Body Works Perfect Peony 236 Ml For Women ja Fragonardil Pivoine,  body shopil ka miskit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, just, Yves Rocher. Aga see oli kaua aega tagasi. Kuid siiani on meeles, et nende pojengilõhn oli täiesti nagu päris pojengi lõhn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks arvatakse, et lõhna tegemisel on hea, kui koostises on koos 10 erinevat lõhna? Aga tegelikult tunda pole neist eraldi ühtegi. Ok, saan aru, et lõhnadeadus on peen ja on see lendvus oluline. Lisaks mis on tipus ja mis südames ja mis lõpus tunda. Aga väga paljud inimesed sooviksid ühte kindlat lõhna. Aga neid pole.
Lugesin kunagi, kuidas ise valmistada. Omale prooviks teha see pole midagi hullult rasket. Eeterlike õlidega. Kõiki õlisid pole muidugi saada ka. Siis peaks ise destilleerima mingit taime osa omale sobivast taimest, millelt seda aroomi saada. Selleks ei pea ostma kallist dest.aparaati. Olen koolis ise õppinud seda kunagi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt roosiõitest tehtud eeterlik õli ei olegi niiväga puhta roosilõhnaga, nii on paljude eeterlike õlidega.

mina olin see, kes selle YR Pivoine osta lingi pani, aga seda vist ei soovita- kui lugesin, et seisnud aastaid, no sorri, aga lõhnad lähevad ikka aastatega päris vanaks ja lõhn muutub. Selle hind on ka suht üle mõistuse, mis siis et on haruldane ja 100ml. Kui saaks irl nuusutada, et meeldib ja lõhn on hea, siis veel, aga muidu ostaks mõne muu firma ihupiima vms, aga uue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks arvatakse, et lõhna tegemisel on hea, kui koostises on koos 10 erinevat lõhna? Aga tegelikult tunda pole neist eraldi ühtegi.

Sest peenema lõhnatajuga inimesed ei taha lõhnata nagu sirel või maikelluke.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks arvatakse, et lõhna tegemisel on hea, kui koostises on koos 10 erinevat lõhna? Aga tegelikult tunda pole neist eraldi ühtegi.

Sest peenema lõhnatajuga inimesed ei taha lõhnata nagu sirel või maikelluke.

Nii ja naa sellega. Et kes peenema tajuga või kes mitte. Kuidas seda mõista. Neid, kes endale väga tugevaid ja väga kauakestvaid ning suures koguses lõhnu pihustavad, samuti ei hiilga peene tajuga, näiteks.
Ma näiteks ei saagi väga lõhna kasutada, eriti tugevaid ja palju. Panen vaevu tajutavat ja harva. Ja doseerin seda keha keskkohast allapoole, seeliku servale või põlvele. Sest ma olen ülitundlik ja ei saa nii olla, et lõhm on peapiirkonnas või kõrva taga või pidevalt tunda. Väike aim ja vähe. Teatrikleidil tunnen lõhna ka kuid hiljem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks arvatakse, et lõhna tegemisel on hea, kui koostises on koos 10 erinevat lõhna? Aga tegelikult tunda pole neist eraldi ühtegi. Ok, saan aru, et lõhnadeadus on peen ja on see lendvus oluline. Lisaks mis on tipus ja mis südames ja mis lõpus tunda. Aga väga paljud inimesed sooviksid ühte kindlat lõhna. Aga neid pole.

Mina ka ei saa aru. Kasutan lõhnu ainult ja ainult enda jaoks. Nii palju ei pane neid kunagi, et kedagi teist häirida võiks. Jah, ilmselt ma ei ole teab mis peene lõhna tajuga, aga ma olen ostja. Kui mulle meeldib pojengi lõhn, siis selle lõhnaga ma ostakski.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest peenema lõhnatajuga inimesed ei taha lõhnata nagu sirel või maikelluke.

Kägu ise peab ennast muidugi vaikimisi sinna pheenemate hulka kuuluvaks 🙂

Igal inimesel on lemmiklõhnad. Ja just tahaks puhtaid äratuntavaid lõhnu (oi ma ennevanasti otsisin ehtsa kannikese lõhnaga lõhnaõli, leidmata see 100% meeldiv jäigi).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, saan aru, et lõhnadeadus on peen

Misasi ?????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, just, Yves Rocher. Aga see oli kaua aega tagasi. Kuid siiani on meeles, et nende pojengilõhn oli täiesti nagu päris pojengi lõhn.

YR on pood Kristiine keskuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga seda sarja vist enam nagunii ei toodeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu ise peab ennast muidugi vaikimisi sinna pheenemate hulka kuuluvaks ????

Milleks see “h” seal “peenemas”? Mingi kompleksides maanaine oled?
Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale.
Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu 😀

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Onju uhke tunne,  et said kõik maanaised ja muidu mutid vägevasti paika panna.  😀 Kui sellise isikliku, isegi ürgse ja väga unikaalse asja halvustamisega pead punkte püüdma, nagu lõhnaeelistus, siis pole sul eriti millelgi käegakatsutavaga väga hüpata, ma vaatan… ole siis vähemalt perekoolis see tark ja peen Halvustajakägu, keda me kõik kadestame ja kummardame! Pardifilee selline.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, saan aru, et lõhnadeadus on peen

Misasi ?????

Nüüd alles nägin, et olin valesti kirjutanud. Kahjuks ei saa parandada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Onju uhke tunne, et said kõik maanaised ja muidu mutid vägevasti paika panna. ???? Kui sellise isikliku, isegi ürgse ja väga unikaalse asja halvustamisega pead punkte püüdma, nagu lõhnaeelistus, siis pole sul eriti millelgi käegakatsutavaga väga hüpata, ma vaatan… ole siis vähemalt perekoolis see tark ja peen Halvustajakägu, keda me kõik kadestame ja kummardame! Pardifilee selline.

Aga mis siis oleks sinu arvates õige vastus küsimusele “Miks arvatakse, et lõhna tegemisel on hea, kui koostises on koos 10 erinevat lõhna?”
Või te aravate, et lõhnaloojad on asjast valesti aru saanud, ei tunneta teemat ja tegelikult peaks lihtsalt proovima parfüümides maasika- ja virsikulõhna järgi aimata nagu odavates dušigeelides?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, just, Yves Rocher. Aga see oli kaua aega tagasi. Kuid siiani on meeles, et nende pojengilõhn oli täiesti nagu päris pojengi lõhn.

YR on pood Kristiine keskuses.

Eksisin. Juba kinni pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

Milleks? Mis sa sellega peale hakkad? Sa nagunii ei ole neist kuulnudki.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

Milleks? Mis sa sellega peale hakkad? Sa nagunii ei ole neist kuulnudki.

Ma hakkaksin sellega peale seda, et siis ma justkui oleksin nendest kuulnud ja siis vaataks juba edasi. Et siis palun, kuulan ja loen huviga?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

Milleks? Mis sa sellega peale hakkad? Sa nagunii ei ole neist kuulnudki.

Ma hakkaksin sellega peale seda, et siis ma justkui oleksin nendest kuulnud ja siis vaataks juba edasi. Et siis palun, kuulan ja loen huviga?

Unista edasi, sul ei ole neid kusagil nuusutadagi. Oma huvi suuna ise enda arendamisse.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

Milleks? Mis sa sellega peale hakkad? Sa nagunii ei ole neist kuulnudki.

Siin võib ju mõni peenem proua veel olla, kes hea meelega Teie suurepärast parfüümivalikut enda lemmiklõhnade nimekirjaga võrdleks. Ärge hoidke häid teadmisi vaid endale, jagage julgelt!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

Milleks? Mis sa sellega peale hakkad? Sa nagunii ei ole neist kuulnudki.

Siin võib ju mõni peenem proua veel olla, kes hea meelega Teie suurepärast parfüümivalikut enda lemmiklõhnade nimekirjaga võrdleks. Ärge hoidke häid teadmisi vaid endale, jagage julgelt!

Peenemad prouad saavad endale parfüümi valimisega ise hakkama, ära nende pärast muretse.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

Milleks? Mis sa sellega peale hakkad? Sa nagunii ei ole neist kuulnudki.

Siin võib ju mõni peenem proua veel olla, kes hea meelega Teie suurepärast parfüümivalikut enda lemmiklõhnade nimekirjaga võrdleks. Ärge hoidke häid teadmisi vaid endale, jagage julgelt!

Peenemad prouad saavad endale parfüümi valimisega ise hakkama, ära nende pärast muretse.

Miks peaksingi? Arvan hoopis, et teistel oleks vägagi põnev parimate parfüümide nimekirju võrrelda, ninad on ju erinevad ja võib oletada, et Teie suurepärased teadmised muudavad Perekooli foorumi ka pisut kvaliteetsemaks. Muidu on siin üks lõputu anonüümne mõnitamine ja ajaraisk, midagi uut teada ei saa.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las inimene nüüd guugeldab rahus kõige kallimaid ja esklusiivsemaid, millega meid tummaks lüüa 🙂 Teemasse polnud tal algusest peale mitte mömmigi lisada, ainult üks upitamine ja halvustamine. Anna siis teemaalgatajale kvaliteetset nõu, aga ei, mõnitada ainult oskab see daamikene.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki leiad siit midagi, tellisin siit 10ml lõhna ja kaasa pandi roosilõhn. See oli küll täiega roos 🙂

https://luxtester.ee/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin nn populaarsetest lõhnadest suure kaarega mööda, sest enamasti puuduvad neis igasugused peenemad nüansid ja huvitavus. Massile lähevad aga hästi peale. Siit sain nüüd teada, et rahvas tahaks veelgi lihtsamaid lõhnu ????

Mina ootaks nüüd põnevusega, hing kinni, neid sinu peenemate nüansside ja huvitavusega lõhnade nimekirja. Paluks nt top 5.

Milleks? Mis sa sellega peale hakkad? Sa nagunii ei ole neist kuulnudki.

Hahahahahahaha ????????????

Nii palju siis vastusest. ????

Naljanumber oled.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Ilu Pojengilõhnaga lõhna