Esileht Kodunurk Poke kausside koostis

Näitan 5 postitust - vahemik 121 kuni 125 (kokku 125 )

Teema: Poke kausside koostis

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas küll inimesed viitsivad siin foorumis mingi anonüümse käoga vaielda teemal, kumb on lollim.

ma ütlen teile: te olete mõlemad lolli. Mitt seetõttu, kummal on õigus või mitte, vaid seetõttu, et laete end anonüümse foorumi vaidlusel kaasa kiskuda ????

ja ma isegi ei hakka ütlema, millise vaidluse kohta see käib, kuna siin paistab olevat mitu sama lolli vaidlust korraga ????

Suht loll on ka see, kes tuleb lollidele moraali lugema. Täpselt sama tase!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene küsis, mis on kausi koostis. ????

No koostis on erinev ju. Pane, mis meeldib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pokekauss on umbes sama nagu kanapada vms, ei pea tingimata tähendama, et sööd kaussi või pada ennast.

Pannkook:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas küll inimesed viitsivad siin foorumis mingi anonüümse käoga vaielda teemal, kumb on lollim.

ma ütlen teile: te olete mõlemad lolli. Mitt seetõttu, kummal on õigus või mitte, vaid seetõttu, et laete end anonüümse foorumi vaidlusel kaasa kiskuda ????

ja ma isegi ei hakka ütlema, millise vaidluse kohta see käib, kuna siin paistab olevat mitu sama lolli vaidlust korraga ????

Näiteks mina viitsin. See on lõbus. Jah, ma käin tööl ka, aga õhtul on kodus aega küllalt. Ja selline teema on lõbus. See on palju toredam ajaviide kui telekast tulevad mingid napakad meelelahutussaated või labased Eesti filmid (eile just üks selline oli). Minul on telekas kinni, aga pokekausside teema on päris hea ja loen huviga, mismoodi inimesed käituvad ja mõtlevad ja kirjutavad. Kõrvalolev voodipleedide ja -patjade teema on sama hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene küsis, mis on kausi koostis. ????

No koostis on erinev ju. Pane, mis meeldib.

Kausi koostis? Plastmass? Plekk? Savi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 121 kuni 125 (kokku 125 )


Esileht Kodunurk Poke kausside koostis