Esileht Hobinurk Polar A370 -kellel on? Palun kogemusi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Polar A370 -kellel on? Palun kogemusi

Postitas:
Kägu

Palun kogemusi. Mul on poolteist aastat olnud Polar A300. Olen väga väga rahul olnud kuid kell on juba täiesti kulunud (24/7 kasutanud) Kõige rohkem soovin samme, aktiivsust, veekindlust. Muud vidinad pole olulised. Praegusel kellal peab aku üle nädala vastu, see ka suur pluss.
Polar A370 meeldib välimuselt ja funktsioonid tunduvad samad. Aku kestvus lühem-kuni 4 päeva.
Kas on tegu hea aktiivsuse “jälitajaga” 🙂 Palun nõu.
Aitäh 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen Polar A370 kasutaja juba üle aasta, enne oli kasutusel mingi vanem Polari mudel. 370 puhul meeldib selle suurus (ehk väiksus), samas kõik olulised funktsioonid on olemas.

Aku peab mul vastu julgelt üle nädala – 4 päeva on aku kestvus juhul, kui kasutad 24/7 randmelt pulsi mõõtmist. Enda kellal on vastav funktsionaalsus välja lülitatud, trennis kasutan H7 pulsivööd.

Igatahes soovitan väga A370 kella 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun kogemusi. Mul on poolteist aastat olnud Polar A300. Olen väga väga rahul olnud kuid kell on juba täiesti kulunud (24/7 kasutanud) Kõige rohkem soovin samme, aktiivsust,

Kui sa oled poolteist aastat kellaga TREENINUD, siis peaks sul küll tänaseks olema üsna selge ettekujutus, millise koormusega ja kui palju on vaja treenida. Milleks see kell? Või oled üks neist laiskadest paksudest, kel mingi sammulugeja ehteks randmel? Sel juhul pole ka vahet – telli alist mingi kivikestega junn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ostsin ära. Muidu väga ilus ja rahul aga nagu ma aru saan siis kellaaega ei saagi panna nii, et always on display? See natuke harjumatu, aga eks harjub 🙂

Viimasele: ma ei kasuta treenimiseks, vaid igahommikuseks kiirkõnniks, olen 173cm/53kg, kui see info vajalik oli 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ostsin ära. Muidu väga ilus ja rahul aga nagu ma aru saan siis kellaaega ei saagi panna nii, et always on display? See natuke harjumatu, aga eks harjub 🙂

Viimasele: ma ei kasuta treenimiseks, vaid igahommikuseks kiirkõnniks, olen 173cm/53kg, kui see info vajalik oli 🙂

Milleks siis igahommikune kiirkõnd? Sa peaksid hoopis oma toitumisele tähelepanu pöörama, et normaalkaalu jõuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks siis igahommikune kiirkõnd? Sa peaksid hoopis oma toitumisele tähelepanu pöörama, et normaalkaalu jõuda.

Appi, kui õudne elu, kui muud rõõmu ei ole, kui iga lause peale õelusi ja halvustusi kirjutada. Mis nii halvasti on, et kohe ühte normaalset (heast rääkimata) sõnagi ei suuda kirjutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi saab kellaaega ekraanile panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte Fitbit versa? Mlle asjatundja soovitas seda.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Hobinurk Polar A370 -kellel on? Palun kogemusi