Esileht Väikelaps Polarn o Pyret poes on allahindlus -50%

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Polarn o Pyret poes on allahindlus -50%

Postitas:

Just tulin Rocca keskusest. Sellise allahindlusega saab osta kõiki kevadsügisriideid ja fliise. Talveriided on -30% Mingi osa toakaupa, kummikuid ja vihmariideid on ka -70%, sukad-sokid -50%
Ise sain oma 128cm tüdrukule kevadsügiskombeka 32 euro ja paksema softshell kevadjope 33 euro eest.

Mothercares pandi ka just asjadele -50% hindu külge, sealt ostsin juba terve järgmise sügise lasteaiagarderoobi valmis 🙂
3-pakid ilusaid pluuse 11.-, retuusid 2-pakk 8.-, tuunika-retuuside komplektid 10.-, üksikud piltidega pluusid 3.80 jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb, et neil e-poode pole 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme, et need soodukad on kuu keskel
:S Alles sain tööle ja esimene palgapäev alles järgimise kuu algul. Jälle ilma 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, porisen kaasa, mina hoopis Lõuna-Eestist, tahaks ka soodsalt osta:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne asja mitteostmise puhul võite õnnelikud olla. Po.p kummikud on täielik saast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sama siin, porisen kaasa, mina hoopis Lõuna-Eestist, tahaks ka soodsalt osta:([/tsitaat]
Just ! Lõuna-Eesti nagu pommiauk 🙁 Ei ole ei Huppa tittetugu, ei Lenne vaabrikupoe soodukaid, ega teisi soodukaid :S Firmad võiksid meie kiirel ajal ja nii arenenud arvutiajastul tulla vastu ka muu linnadele, mitte ainult Tallinn 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte pealinlased, kui te lapsed just pole suuruses 50-80 või alates 140, siis pole seal midagi eriti võtta 🙂
Igatahes lastele 104-110-116-122 pole seal essugi.
(no ja 145 eurise talvekombe 30 protsendi alega on ikka väga kallis, et seda seal krabada)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ega seal enam eilegi eriti valikut polnud. 116 suurus poiste jope sain, aga tõesti, alla 92 suurusele leidus nii mõndagi, suurematele enam mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on ka võimalus asju kinni panna. Käsin ka neljapäeval ja tõesti, suurus 68 kombe oleks saanud hea hinnaga, aga nii väike laps enamasti istub/magab õues vankris.
Kui mõnel Tartu inimesel kangesti vaja sealt midagi, saab ju poodi helistada ja lasta kinni panna ja paluda kellelgi ära tuua. Neljapäeval müüja korjas sealt hulgim kombesid välja, et need on kinni pandud… Aga minu meelest seal ikka hinnad nii kallid, et igal pool mujal saab sama kvaliteediga palju parema hinnaga kombe või muu asja. Igal pool ju allahindlused praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Lõuna-Eesti inimesena olin täna ka Pop.i poes ja no ei olnud seal midagi:)
Või ei olnud mul midagi tarvis, ei teagi.

Eilse seisuga oli ka Helsingi Pop.i pood tühi, mis tühi. Eestis oli tegelt talvekombekaid isegi rohkem, aga hind oli veel suurem ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Polarn o Pyret poes on allahindlus -50%

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.