Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pole ammu käinud ja nüüd vaatan..muresid veel rohkem kui minu ajal.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pole ammu käinud ja nüüd vaatan..muresid veel rohkem kui minu ajal.

Postitas:

Üritasin ka kaua, kaua beebit saada…
Tuli katkemisi ja peetumine üle 3 aasta tagasi ja siiani pole midagi.
Kuidagi ei õnnestunud, lapsi on ka muidugi… aga see viimane pesamuna oli väga oodatud…
Loobusin siiski sellest üritamisest ja lootmisest..andsin alla. Vanus ka pressib peale..43 juba.
Aga vaatansiia ja tahtsin sõna sekka öelda, et lapse saamine on kuidagi nii õnnetu ja nii paljudel.
Iga teine kui mitte esimene teema on, kas katkemine, mitte rasestumine või midagi veel.
Nii kurb lihtsalt…
Hoian Teile kõigile pöidlaid ja varbaid..
Arni/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel õnnestub kergesti, need ei tule ju kusagile foorumisse asja lahkama, sest pole, mida lahata. Foorumite põhjal nüüd küll ei maksa mingeid järeldusi teha üldise pildi kohta selles vallas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 18:40; 05.10 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel õnnestub kergesti, need ei tule ju kusagile foorumisse asja lahkama, sest pole, mida lahata. Foorumite põhjal nüüd küll ei maksa mingeid järeldusi teha üldise pildi kohta selles vallas.

Selles foorumis olen olnud vast 15 aastat ja tean väga hästi kuidas muul alal oli..rõõmu oli rohkem kui kurbust…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel õnnestub kergesti, need ei tule ju kusagile foorumisse asja lahkama, sest pole, mida lahata. Foorumite põhjal nüüd küll ei maksa mingeid järeldusi teha üldise pildi kohta selles vallas.

Selles foorumis olen olnud vast 15 aastat ja tean väga hästi kuidas muul alal oli..rõõmu oli rohkem kui kurbust…

Ei ole ka siin mingi uustulnuk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 18:40; 05.10 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vist ka staaži 8-9 aastat… vahepeal aastaid ei käinud.
Ikka samad mured on, mis toonagi:) Ja tõesti, need kellel muresid ei ole, siia ju kirjutama ei tule või lahkuvad siit mõne kuuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin ikka rõõmsaid uudiseid ka, aga mõnikord kipub tõesti see esileht olema kurvema sisuga viimaseid postitusi täis. Olen siin ka piiikaajaline käija (ka u 10+ aastat), siis oli siin punt, kes üksteisele p6ialt hoidsid ja ikka käidi ka rõõmsaid uudiseid kuulutamas 🙂 mured on samad, rõõm on sama, ei saa 6elda, et oleks väga palju nukramaks pilt läinud. Meie “vanade olijate” asemel on uued seltskonnad, edu ja jõudu teile kõigile! Vahel piilun ivf teemadesse, lihtsalt vanast harjumusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pole ammu käinud ja nüüd vaatan..muresid veel rohkem kui minu ajal.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.