Esileht Pereelu ja suhted Pole mingit soovi last saada

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Pole mingit soovi last saada

Postitas:
Kägu

Aga mis siis kui ma ei tahagi ühtegi last saada? Kas pean sellisel juhul terve elu üksi olema?

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga mis siis kui ma ei tahagi ühtegi last saada? Kas pean sellisel juhul terve elu üksi olema?

Jah, kõik inimesed elavad oma elu üksi. Last kannad ju ainult 9 kuud ja siis oled jälle üksi. Ja nii on kõigiga. Koos üle 9 kuu ei saa keegi lapsega elada.

+17
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, kõik inimesed elavad oma elu üksi. Last kannad ju ainult 9 kuud ja siis oled jälle üksi. Ja nii on kõigiga. Koos üle 9 kuu ei saa keegi lapsega elada.

???

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida teemat? Igaüks elab elu nii, kuis oskab ja võimalik on. Otsi kaaslane, kes lapsi ei taha või ära otsi kedagi, asi korras.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui üksinduse hirm on, siis võta koduloom või leia kaaslane, kes lapsi ei soovi. Nii raske on selle peale tulla, et vaja lausa teema teha?

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keda see huvitab? Sinu oma asi, kui ei taha, ära siis saa.
On nii mehi või naisi mitte väga vähe, kes lapsi üldse ei taha või enam ei taha (st eelmises suhtes on lapsed saadud ja “norm” on niigi täis). Heal juhul oled tore tädi/onu oma õe-vennalastele jne. Ei pea kõik isiklikult sigima, keegi pole käskinud.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA on ema ilmselt ja ajab lolli juttu asjadest, mida ei tea.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui lapsi ei taha, siis sa ei pea neid saama.

Ja kui sa lapsed saad, siis see ei tähenda ometi seda, et sa terve elu üksi poleks. No alguses oled mehega/naisega koos, siis läheb mees minema, oled üksikema, kui oled ise mees, siis viskab naine välja, jälle oled üksi. Või siis osutud nõmedaks lapsevanemaks, kellega lapsed suureks saanuna üldse tegemist ei taha teha. Või siis on kõik kena, aga kui sa oled vana, siis lapsed on kolinud välismaale ära ja sa ikka ei näe neid eriti tihti.

Kui sa ei soovi end üksikuna tunda, siis kõige kindlam on võtta endale koduloom. Ja lapsesaamisealiste seas on muidugi ka palju neid, kes ei soovi lapsi. Muidugi võib mingil hetkel see üle minna ja lapsesaamise tung tekib ka neil, kes nooremana kindlalt raiuvad, et ei soovi.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt oled nii noor veel, et lapse saamine sulle imelik ja vastik tundub. Tegelikult pole rasedus midagi hullu, isegi sünnitus ja rinnaga toitmine mitte. Lapsest on ikka rõõmu rohkem kui muret, aga sinu oma valik.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilmselt oled nii noor veel, et lapse saamine sulle imelik ja vastik tundub. Tegelikult pole rasedus midagi hullu, isegi sünnitus ja rinnaga toitmine mitte. Lapsest on ikka rõõmu rohkem kui muret, aga sinu oma valik.

Tal on laps.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal on laps.

Pole ju. Kirjutab ju, et ei taha ühtegi last saada. Järelikult lastetu ja üksik. Ma tean ka ühte sellist naist. Parimas eas, kõikidel tema õdedel-vendadel on lapsed ja temal mitte. Pealtnäha toimetulev tark ja ilus inimene, võiks justkui olla hea ema. Mõned ei salli lapsi ja ei soovi neid. Sel juhul ongi õigem mitte neid saada. Üksindust ei tasu karta, see on aeg iseendale. Lapse saamine ei garanteeri, et inimene pole enam üksi.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal on laps.

Pole ju. Kirjutab ju, et ei taha ühtegi last saada. Järelikult lastetu ja üksik. Ma tean ka ühte sellist naist. Parimas eas, kõikidel tema õdedel-vendadel on lapsed ja temal mitte. Pealtnäha toimetulev tark ja ilus inimene, võiks justkui olla hea ema. Mõned ei salli lapsi ja ei soovi neid. Sel juhul ongi õigem mitte neid saada. Üksindust ei tasu karta, see on aeg iseendale.

Ära usu kõike, mida loed. Nii lihtne ongi. Lastetu inimene ei paneks sellist jama kirja ja veel öösel. Ei vasta ka, nagu näed.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal on laps.

Pole ju. Kirjutab ju, et ei taha ühtegi last saada. Järelikult lastetu ja üksik. Ma tean ka ühte sellist naist. Parimas eas, kõikidel tema õdedel-vendadel on lapsed ja temal mitte. Pealtnäha toimetulev tark ja ilus inimene, võiks justkui olla hea ema. Mõned ei salli lapsi ja ei soovi neid. Sel juhul ongi õigem mitte neid saada. Üksindust ei tasu karta, see on aeg iseendale.

Ära usu kõike, mida loed. Nii lihtne ongi. Lastetu inimene ei paneks sellist jama kirja ja veel öösel. Ei vasta ka, nagu näed.

Kuule. Eile oli reede õhtu, see lastetu tõenäoliselt võttis paar klaasikest ja kirjutas siia oma suurima mure.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule. Eile oli reede õhtu, see lastetu tõenäoliselt võttis paar klaasikest ja kirjutas siia oma suurima mure.

Meganaljakas ja usu edasi. Liba.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vali samasooline partner. Siis saad uhada nii et villis. Ja lapsi ei tule.
Õnneks on hakatud sellest aru saama ja propageeritakse juba õige varakult. Lisaks toimuvad maksumaksja kulul igasugu vahvad paraadid jm üritused.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Õnneks on hakatud sellest aru saama ja propageeritakse juba õige varakult. Lisaks toimuvad maksumaksja kulul igasugu vahvad paraadid jm üritused.

Oota, mida ma uhan?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samasoolised ei käi enam siin foorumis, ära muretse nii palju. Lõpeta trollimine.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mine magama äkki.

Pole nii lolli vastust ammu lugenud.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui läheb hästi võib lapsest rõõmu olla. Aga võib ka minna nii, et emaks olemine on pidev südamevalu. Näiteks lapsel avastatakse raske krooniline haigus, millega peab elama terve elu. Pead saatma oma väikese lapse mitmetele operatsioonidele. Oled suutmatu lapse valu ära võtma, näed tema piinasid. Ise oled hinges katki jne. Olen tähele pannud, et tervete laste vanemad justkui ei oska seda hinnata. Vingutakse selle kallal, et laps jonnib jne. Tegeletakse “traditsioonilise” pere kaitsmisega, mis on ühe haige lapse kõrval tähtsusetu küsimus.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Ei pea üksi olema, aga lastetusmaksu peaksid maksma, nt 200eur/kuus. Igatahes olen selle poolt, et lastetusmaks kehtestataks, siis oleks ka lastetuid vähem.

+4
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei pea üksinda olema, kui peale kooli lõppu vanemate juurde edasi elama jääd või mingil hetkel mehe leiad, kes ka lapsi saada ei taha.

Meestaga kipub asi minema küll nii, et sulle ütleb, et ei taha, kuid ühel hetkel hakkab tahtma, ainult et mitte sinuga.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meestaga kipub asi minema küll nii, et sulle ütleb, et ei taha, kuid ühel hetkel hakkab tahtma, ainult et mitte sinuga.

Jah. Ja tohib teada, miks peaks üldse sellist meest tahtma?

Ma soovin et mul oleks kaaslane kellega oleks millestki suhelda ja kes oleks olemas mitte taolist ärakasutajat.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei pea üksi olema, aga lastetusmaksu peaksid maksma, nt 200eur/kuus. Igatahes olen selle poolt, et lastetusmaks kehtestataks, siis oleks ka lastetuid vähem.

Sa tõesti arvad, et inimene, kes lapsi ei taha, oleks järsku valmis last saama puhtalt selleks, et ei peaks kuus 200 euri maksma?
Sa tõesti arvad, et kui leidubki inimesi, kes selle 200 euri pärast lapse saavad, siis nad oleksid head lapsevanemad?
Mitu korda sa metsas puid langetades puuga pähe oled saanud?

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lähme teise äärmusesse, kus sarisigijad tuleks ära kohitseda.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähme teise äärmusesse, kus sarisigijad tuleks ära kohitseda.

Oh My God-Oh My God. Mis teemad hakkavad jälle tekkima. Mul hakkas sees keerama just sinu teemasuunamise peale.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igatahes olen selle poolt, et lastetusmaks kehtestataks, siis oleks ka lastetuid vähem.

Sellisel juhul peaksid kindlaks tegema, kas noortel pole lapsi omal soovil ja kindlas veendumuses neid ei taha või tervislikel põhjustel. Kui tahad kõiki ühe vitsaga lüüa, siis võiks juba luubi alla võtta ka kärgperenduse ja uurida, kuidas on kärgperes, koos uute emade ja isadega elamine mõjutanud lapsi psühholoogiliselt. Kui esineb probleeme ja rahulolematust, siis maksavad trahvi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks sind tuleb siis ümber kasvatada aga muidu üsna ükskõik, mida sa tahad või mitte. Ära siis taha. Lasteta pead sellisel juhul olema. Elukaaslase ikka leiad mingi hetk. Sõbrannad, sõbrad on samuti olemas, kes sind mõistavad.

Ilmselt on su probleemiks sotsiaalne surve ühiskonna ja lähedaste poolt, kelle negatiivset arvamust pelgad.

Äkki esitad selgem küsimuse, mis poleks nii ebamäärane ja ma oletama ei peaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Sa tõesti arvad, et inimene, kes lapsi ei taha, oleks järsku valmis last saama puhtalt selleks, et ei peaks kuus 200 euri maksma?

Sa tõesti arvad, et kui leidubki inimesi, kes selle 200 euri pärast lapse saavad, siis nad oleksid head lapsevanemad?

Ja kuna olen kodanikupalga pooldaja, siis olekski lihtne. Kui kodanikupalk oleks 200eur ja lastetusmaks 200eur, siis lastetud lihtsalt kodanikupalga väljamakset ei saa, nad pole ju kodanikukohust täitnud.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kuna olen kodanikupalga pooldaja, siis olekski lihtne. Kui kodanikupalk oleks 200eur ja lastetusmaks 200eur, siis lastetud lihtsalt kodanikupalga väljamakset ei saa, nad pole ju kodanikukohust täitnud.

Ja kelle või mille heaks see lastetusmaks siis läheks?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kuna olen kodanikupalga pooldaja, siis olekski lihtne. Kui kodanikupalk oleks 200eur ja lastetusmaks 200eur, siis lastetud lihtsalt kodanikupalga väljamakset ei saa.

tõutäkk = Asotsiaal?

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Esileht Pereelu ja suhted Pole mingit soovi last saada