Esileht Rasestumine ja lapse ootamine pole päevi ,pole ka rasedust!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: pole päevi ,pole ka rasedust!

Postitas:

Päevad juba üle nädala hiljaks jäänud,tänaseks siis tsüklipikkus 38 päeva. rasedustest täna näitas ka negatiivset. Millest võib tingitud olla et päevad nii hiljaks jäävad? Pole varem nagu nii suurt vahet jäänud,maks nagu 33…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus (test veel ei näita), stressist, tsüst munasarjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 viimast on loogilised,stress väike olemas ja tsüst oli 2 kuud tagasi,nüüd ei ole kindel kas on veel… Aga eks ma jään punaseid ootama,aga siiski võiks need ära olla…Rasedust ma sügavalt kahtlen,sest ov ei ole juba mitu kuud toimunud :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot P2ikesemari ma nüüd enam ei mäleta – et kust sa tead, et ov-d pole olnud? KAs ov testidega või arst on öelnud? Sest muidu võib olla, et sul siiski ov toimus ja kui eksinud ka olete, siis väike võimalus, et rase. Kui päevad nüüd ei hakka, siis teeksin mina sinu asemel siiski testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen testinud jah ov testidega,kusjuures kuu alguses sain testile ka teise hästi õrna triibu,aga kuna see hele,siis ma siiski ei loe seda positiivseks. Seda oli siis paar päea nii aint,edasi selgelt 1 triip. Kindluse mõttes tegin täna ka rasedustesti,mis oli negatiivne ja ei usu et teine triip oleks tulnud 2 minuti möödudes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahjaa selline tähelepanek veel et 15nda aeg kui mul oleks pidanud *päevad* hakkama siis oli ka mensese valu,aga nüüd see kadunud….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas ka test alles nädal hiljem positiivset näitama, soovitan paari päeva pärast uue testi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P2ikesemari – kogemused siin foorumis on näidanud seda, et ov test ei pruugig nn positiivseks minna – piisab mõnikord ka sellest, et üldse triip tekiks ja on nii rasedaks jäädud.
Seega tegutsega kindlasti nii kui ov-testil triipu näed.

Äkki oleksid nõus proovima mõõtma basaaltemperatuuri – see annab sulle juba kindlalt vastuse ov toimumise kohta. Ja see kombineerituna ov-testidega peaks sulle juba väga hea pildi andma.
Basaaltemperatuuri mõõtmise kohta on siin mitme teema all jaganud infot Myone – otsi mõni basaaltemperatuuri teema välja või tule küsi triibupüüdjate nurgast myone käest – ta meil spets 😉

Aga nüüd siis praeguse olukorra juurde – kui laupäevaks pole päevad alanud tee uus test. Kui see negatiivne ja esmaspäeval ka veel päevi pole ja siis ka test negatiivne, siis arvatavasti ikka tsükli häire ja siis tasub arstiga rääkida, et kas tsüst on siis ikka alles vms

Endal on kunagi suure stressi pärast jäänud päevad ära 3ks kuuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu kogemus ov testidega on selline, 29p. tsükli puhul 11-13 päeval väga hele triip(teadsin, et see tähendab negatiivset ja tegutsesime vabalt, ehk niikuinii ei rasestu:):), 14st päevst kadus üldse teine triip ära..hetkel siis pool ootusaega oodatud..Aga see minu kogemus..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga eks ma teen testi veel mõne päeva jooksul kui päevi ei hakka… lootus on aga siiski ma kahtlen.. Igatahes suured tänud nõu eest 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka pole päevija ka rasedustest näitab negatiivset :S Mis minuga küll toimub :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päikesemari, kas sa sellest oled kuulnud, et mingi aeg võivad päevad lihtsalt vahele jääda ?
Et pole midagi väga erilist, loe siit:

http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/247331&lk=0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul viimased pool aastat ja isegi rohkem päevad ebaregulaarsed,aga kunagi ei ole olnud üle 31 päeva. Seda vahele jäämis juttu kui aus olla kuulen esimest korda,ei tea millest nad siis vahele jäävad?
Pealegi hormoonidest on hakanud mul rasedustunded peale :S süda paha ja iiveldab 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid päevad viimati dets. keskel. Veebruari algul tegin testi, see oli negatiivne. Eelnevalt on päevad regulaarselt 32-35 päeva tagant olnud.
Kah ei tea, mida asjast arvata. Kaal on aastaid sama olnud, stressi nagu ka ei ole, mingit elukorralduse muutust pole olnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõpuks siis punased platsis,tsükkel kahtlaselt pikk :S Eks järgmine kuu arstile,vaatab mis ütleb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P2ikesemari – vähemasti lõpuks päevad kohal. Nüüd saad ov-d püüdma hakata! Ja ära siis unusta, kui saad ov testile kasvõi õhkõrna teise triibu, siis tegutsege kindlasti! Pöidlad sinu jaoks peos! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vähemalt sept-st ov testile 2 triipu saanud,viimane kuu tuli õhkõrn triip… Aga ex me ikkagi tegutseme olenemata testi tulemusest. Me üpritame aga samas püüame vabalt võtta. Ex viimane kuu oli väga stressirohke ka.
Aitäh meeles pidamast proviisor25 jt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P2ikesemari – äkki proovite ka mehega Maca kapsleid – soovitatakse teha 1 kuune kuur mõlemale – ühe arsti sõnad selle kohta \”paneb ka kivi peal seemne kasvama\” 😛 Kas oled proovinud hakata testima kohe päevade algusest alatesi kuni siis uute oodatavate päevadeni – kui tsükkel on ebaregulaarne on ju raske üldse teada, kun ov on?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P2ikesemari, mäletan, et tahtsid ov-ajal arstile saada, kas see ikka õnnestub? või on see plaan nässu läinud? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme kunagi söönud,kui aus olla siis sööme praegugi,ja ma arvan et seda juba üle kuu tarbitud. See juba teine kuur. Ov teste olen hakanud tegema tsükli 10st päevast kusagil,sest tsükkel mul kuskil 30 päeva ringis,alla nagu pole olnud. Ja teen neid siis tsükli 25nda päevani…
Arara,viimane kord kui arstil käisin,siis üritasin aja panna ov ringis,kui reaalselt peaks toimuma. Arst rääkis et nagu miskit oleks tekkimas aga plnd ise ka kindel,nüüd märtsi lõpus arstile,eks see peaks ka ov ringis olema,kuigi arvan et mul ei toimugi seda :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine pole päevi ,pole ka rasedust!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.