Esileht Pereelu ja suhted Pole seksinud 2,5 nädalat ja….

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Pole seksinud 2,5 nädalat ja….

Postitas:

…ja enam ei ole isu ka.
Kõik algas sellest, kui mees hakkas rohtusid sööma (ärevushäire vastu) ja siis kadus temal kõigepealt isu, rohtude kõrvalmõju vist. Siis tulid mul päevad vahele ja nüüd.. mehel isu taastunud, aga minul mitte kui midagi.
Ei saaks öelda, et meie sekselu oleks väga tihe. Kuna peres väike laps, lisaks oleme tööinimesed, siis aega napib. Aga muidu ikka 2x nädalas nahistasime.
Eile õhtul mees üritas alustada midagi, aga blokkisin ta kohe ära. Hommikul mees läks tööle ja minul selline kehv tunne, vb saate aru. Ei oskagi nagu midagi öelda, miks…

Ahh, sain mure ära rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa sinust aru. Sellises olukorras võiksid mehest aru saada ja talle toeks olla. Sinul oli kehv tunne, kui mees tööle läks aga mõtle, mis tunne oli mehel, kui sa ta ära blokkisid.
Rumal oled, vaata oma ninast kaugemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

24 detsembril ju ikka jääd nõusse kui mees tahab? Ehk pole siis muud jõulukingiks vaja osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LAHUTA!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 15:35; 28.11 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh issand. Inimesed põevad vähki, jäävad auto alla ja pankrotistuvad, aga sina pole JUBA 2,5 NÄDALAT SEKSINUD. Minu arvates on see küll maailmalõpp, sellest sa enam eluga ei pääse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurat, ma ei ole kaks päeva juba seksinud, täidsa lõpp ikka küll! käed lausa värisevad otsas. missiis, et tegin kaks 12-tunnist tööpäeva ja koju jõudes lihtsalt vajusin voodisse peaaegu et jalapealt. nüüd ei teagi, kas peaksin ise ojasse üppama või mehe välja viskama. no ojas on praegalt vastikult külm, ei tahaks ikka kirstus sinine välja näha, ilmselt siis ikka mees saab kinga, mis ta on siis siuke loru, et mind une pealt ei rahuldanud >>:<

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin veel seda öelda, et kui seksiisu nii suur siis on võimlik ise ju käed külge lüüa?? Pole vaja kannatada. Aga tundub et leidlikkusega sa just ei hiilga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 15:35; 28.11 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on ju tegelikult ikka laste saamiseks…Ei ole õige, et inimesed sellest endale ühe järjekordse lõbustuse on teinud. Kui on plaanis veel lapsi, andke minna, aga muidu võite sellest ka ju loobuda. Ja on vägagi normaalne, et naine mehe lähenemiskatse korral natuke puikleb, kasvõi moe pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh issand. Inimesed põevad vähki, jäävad auto alla ja pankrotistuvad, aga sina pole JUBA 2,5 NÄDALAT SEKSINUD. Minu arvates on see küll maailmalõpp, sellest sa enam eluga ei pääse. [/tsitaat]

kulla inimene, kas märkasid, et oled “pereelu ja suhted” teema all, mitte haigused ja majandus (vähk ja pankrotistumine)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka olukord 😀 Ma pole oma naisega pool aastat seda teinud ja poleks mingi ime kui järgmised pool aastat ka ei tee, see ei ole maailma lõpp et nüüd paanikasse minema peab. Kui ei taha mis siis ikka. Ei pea ju sundima inimest tegema midagi mida ta ei taha teha. Kui su mees sellest aru ei saa, siis tekib mul küsimus, et kas teie suhe põhineb ainult füüsilisel osal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 11:02; 30.11 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On ikka olukord 😀 Ma pole oma naisega pool aastat seda teinud ja poleks mingi ime kui järgmised pool aastat ka ei tee, see ei ole maailma lõpp et nüüd paanikasse minema peab. Kui ei taha mis siis ikka. Ei pea ju sundima inimest tegema midagi mida ta ei taha teha. Kui su mees sellest aru ei saa, siis tekib mul küsimus, et kas teie suhe põhineb ainult füüsilisel osal?[/tsitaat]

Ega sinu pereelu siiski ka just päris normaalne pole. Kui pead normaalseks, et aasta aega seksi ei tee. Minu arust pole selline suhe küll mingi suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seks on ju tegelikult ikka laste saamiseks…Ei ole õige, et inimesed sellest endale ühe järjekordse lõbustuse on teinud. Kui on plaanis veel lapsi, andke minna, aga muidu võite sellest ka ju loobuda. Ja on vägagi normaalne, et naine mehe lähenemiskatse korral natuke puikleb, kasvõi moe pärast.[/tsitaat]

Pole küll selle teksti autor, aga kas ma õigesti saan aru, et tegemist on ikka irooniaga? Või olengi loll….:) Väga raske oleks uskuda, et keegi tõepoolest on seda meelt, et seks on vaid laste saamiseks (samas tean, et on olemas vastava mõtteviisiga/elustiiliga inimesed)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ega sinu pereelu siiski ka just päris normaalne pole. Kui pead normaalseks, et aasta aega seksi ei tee. Minu arust pole selline suhe küll mingi suhe.[/tsitaat]

Kas kusagil on kirjas mis on normaalne ja mis mitte? Kõik maailma inimesed ei tegele sellega mingi etapp oma elust, osad inimesed ei tegele sellega peaaegu üldse ja isegi sellised on olemas kes polegi seda kunagi teinud. Arusaadav et inimesed teevad seda suhtes aga see ei ole suhte alus ega.eesmärk. Või kui kellegil on, siis see ei ole minu arvates mingi suhe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 11:02; 30.11 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seks on ju tegelikult ikka laste saamiseks…Ei ole õige, et inimesed sellest endale ühe järjekordse lõbustuse on teinud. Kui on plaanis veel lapsi, andke minna, aga muidu võite sellest ka ju loobuda. Ja on vägagi normaalne, et naine mehe lähenemiskatse korral natuke puikleb, kasvõi moe pärast.[/tsitaat]

No õige kah, rabelemine annabki särtsu juurde. Vahest oma naine ei ärka ülessegi enne kui täies hoos öösel rahmeldan, pole ikka nii huvitav kui kohe alguses vastu hakkab. Aga tal muidugi mitu lisakilo ka, kaua vastu ei pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Pole seksinud 2,5 nädalat ja….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.