Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pole vaja pea piimakapis piiksutada

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Teema: Pole vaja pea piimakapis piiksutada

Postitas:
Kägu

Miks on vaja oma käru kõige kitsama koha peale ajada piimaleti vahele, et siis peadpidi piimakappi pugeda ja kõiki tooteid seal ükshaaval piiksutada,
Jäta oma käru eemale, võta oma piimakotid ja piiksutad siis kui vaba nurgake on.
Sry lihtsalt elan välja, teist päeva juba selline juhtum. Ise vaatan alati, et kellelgi jalus ei oleks.

+40
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks on vaja oma käru kõige kitsama koha peale ajada piimaleti vahele, et siis peadpidi piimakappi pugeda ja kõiki tooteid seal ükshaaval piiksutada,

Jäta oma käru eemale, võta oma piimakotid ja piiksutad siis kui vaba nurgake on.

Sry lihtsalt elan välja, teist päeva juba selline juhtum. Ise vaatan alati, et kellelgi jalus ei oleks.

See olin mina! Aga sa ei saa mind kunagi kätte 🙂

+8
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on väga õnnelik inimene, kui see on tema elu kõige suurem probleem.

+18
-26
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida helli? Kapi uks peab kinni olema, kui piiksutad.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ma ka aru ei saa, miks ostukärude külge klammerdutakse ja neid igasse kitsasse vahekäiku kaasa veetakse. Olen samuti seda meelt, et võiks teistega rohkem arvestada. Jäta oma käru vahekäigu otsa, võta oma piim ja hapukoor ja saad jälle käruga kokku! Ja kui ongi käekott kärus, siis võta kott kaasa riiuli vahele, pärast saad taas kärusse toetada.

+30
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ma ka aru ei saa, miks ostukärude külge klammerdutakse ja neid igasse kitsasse vahekäiku kaasa veetakse. Olen samuti seda meelt, et võiks teistega rohkem arvestada. Jäta oma käru vahekäigu otsa, võta oma piim ja hapukoor ja saad jälle käruga kokku! Ja kui ongi käekott kärus, siis võta kott kaasa riiuli vahele, pärast saad taas kärusse toetada.

No näiteks piimaletist vajan ma üldjuhul ~15–20 toodet. Hakkan seitse korda 2-3 tootega edasi-tagasi heegeldama?

Tegelikult ma ise küll kasutan viimastel aastatel suuremate poeskäikude jaoks e-Selverit, nii et kellelgi ees ei ole, aga kui ikka poest peaksin pere nädala toidukraami soetama, siis endiselt võtaksin just eelmainitud põhjusel käru leti juurde kaasa. Ning pole ka iial pahandanud kellegi teise peale, kes seda teeb.

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No näiteks piimaletist vajan ma üldjuhul ~15–20 toodet.

Hale!
Mina võtan sealt ikka mingi 40-50 toodet.
Kuigi seal üle 10ne erineva evast ei olegi, aga ikka võtan.
Ja heegeldada mulle üldse ei meeldi, eriti toidupoes osteldes, las see töö jääb koju ja memmedele.

+20
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

No näiteks piimaletist vajan ma üldjuhul ~15–20 toodet.

Hale!

Mina võtan sealt ikka mingi 40-50 toodet.

Kuigi seal üle 10ne erineva evast ei olegi, aga ikka võtan.

Ja heegeldada mulle üldse ei meeldi, eriti toidupoes osteldes, las see töö jääb koju ja memmedele.

See on Sul küll vahva pood, kus piimaletis on sortimendis vaid 10 erinevat toodet. Kust Sa sellise leidsid? Ma pole isegi maakolka väikepoodides viimase 20 a jooksul näinud … Ära muretse, ega seal poes ju kärusid ei ole niikuinii.

PS. Ega 20 ühesugust toodet (või pigem 1–5 erinevat toodet 5-6 eri tooteliigist) pole sugugi mugavam süles käru juurde tassida kui 20 täiesti erinevat toodet.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen käru alati eest ära lükanud kuhugi kaugemalr

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No näiteks piimaletist vajan ma üldjuhul ~15–20 toodet. Hakkan seitse korda 2-3 tootega edasi-tagasi heegeldama?

Tegelikult ma ise küll kasutan viimastel aastatel suuremate poeskäikude jaoks e-Selverit, nii et kellelgi ees ei ole, aga kui ikka poest peaksin pere nädala toidukraami soetama, siis endiselt võtaksin just eelmainitud põhjusel käru leti juurde kaasa. Ning pole ka iial pahandanud kellegi teise peale, kes seda teeb.

Vaata, et sa need 20 kohukest siis ÜKSHAAVAL sisse lööd ja kõiki, kes selle taga ootavad, ignoreerid.
Tõesti tase!

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ma ka aru ei saa, miks ostukärude külge klammerdutakse ja neid igasse kitsasse vahekäiku kaasa veetakse.

Näiteks selleks, et ei peaks mööda poodi otsima, et kes ja kuhu su käruga edasi kulgenud on.
Päris mitu korda hajameelsed mu asjadega ära kärutanud. Otsi siis ja vaata, et tema asjad mu kärust ikka välja saab sorditud.
Või siis, et just ei tekiks olukorda, et ise vale käru omastad.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina piiksutan asja ja panen otse kotti, seega peaksin iga asja pärast edasi ja tagasi jooksma. Õnneks küll neis poodides ei ole piimalett kitsas vahekäigus, aga kulgengi nii – piim-piiks-kott, kohvikoor-piiks-kott, hapukoor-piiks-kott, hm võtaks kohukesi 5 tk…
Teiseks ei saa aru neist seljas elajatest, et kui oled parasjagu kaupa võtmas- siis on kohe kellelgi kindlasti vaja samast kohast võtta, minut-paar ikka jõuad oodata.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Näiteks selleks, et ei peaks mööda poodi otsima, et kes ja kuhu su käruga edasi kulgenud on.
Päris mitu korda hajameelsed mu asjadega ära kärutanud. Otsi siis ja vaata, et tema asjad mu kärust ikka välja saab sorditud.

Polnudki väga ammu, kui siin oli teema, kus suurelt imestati, kuidas saavad poes kärud ometi vahetusse minna – mitte iial! Keegi ei jäta ju oma käru keset poodi vedelema!
😀
Mul on ikka mitu korda käru ära sõitnud. Ja tõesti ükskord pidime ka pikemalt sortima. Sellest hoolimata ma ei trügi käruga igasse vahesse. Eriti Selveris, kus on väga kitsas.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei saa ju oma käru maha jätta. Ühel oli siin teema, et oli lapsega poes ja lapsel veel kargud ja poetöötaja vedas käru selja tagant minema ja kargud olid kärusse jäänud.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei jäta käru eemale juba seetõttu, et tihtipeale on mul kas käekott või rahakott seal kärus. Aga ma ei tolgenda ka pikalt peadpidi piimakapis.
Kui on mees kaasas, jätan mehe koos käruga paar sammu eemale ja võtan ise vajalikud asjad.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on väga õnnelik inimene, kui see on tema elu kõige suurem probleem.

Sinul on küll väga palju vaba aega, et selliseid mõttetuid hinnanguid Perekooli toksimas käia.

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siia saabki ainult selliseid probleeme kirjutada, suuri muresid on parem siia mitte kirjutada. Ja PEA MEELES, et kui teine inimene teatud asjast ei räägi, siis see ei tähenda, et seda pole olemas. Nii on elus lihtsalt.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See olen mina 🙂 ja kasutan käru ka kaitsekilbina sinu vastu, et sa mulle selga elama ei tuleks. Käin korra nädalas poes ja tean, et värskem kaup on tagapool ja pean sukelduma kappi, et nädala varu välja selekteerida ja piiksutan otse ja asetan oma kotti.
Kui järgmine kord trügid tean, et oled see perekooli närvihaige hüsteerik.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

poetöötaja vedas käru selja tagant minema ja kargud olid kärusse jäänud.

Misasja?! Käru on toidupoes eelkõige TOIDU jaoks! Vastik on vaadata neid mudaseid karke, keppe ja koeri toidukärus piimapakkide ja leiva vahel. Kodus hoiate ka välisjalanõusid külmkapis või söögilaual?

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

ehh, kui keegi on peadpidi piimakapis ja tema käru mind takistab, siis ma olen küll selle käru lihtsalt natuke eemal lükanud, et ma ka sinna kapi kallale pääseks. tavaliselt siis need käru omaniku hoopis vabandavad, mitte ei kuku mind kurja pilguga jõllitama või sõimama, ilmselt saavada aru küll, et halvasti käituvad ja tegelikult toimetavad nii hajameelsusest.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Polnudki väga ammu, kui siin oli teema, kus suurelt imestati, kuidas saavad poes kärud ometi vahetusse minna – mitte iial! Keegi ei jäta ju oma käru keset poodi vedelema!

😀

Mul on ikka mitu korda käru ära sõitnud. Ja tõesti ükskord pidime ka pikemalt sortima. Sellest hoolimata ma ei trügi käruga igasse vahesse. Eriti Selveris, kus on väga kitsas.

Mina olen ise ükskord teise inimese käru pihta pannud. Olime mehega kahekesi poes, alati jätame käru kuskile, kus see kellelgi jalgu ei jää ja toome sinna asju – tulin mingist vahest asjadega käru juurde, kus justkui oli neid asju, mis me sinna eelnevalt ladunud olime ja siis – lihavõtte munavärvimiskomplektid. Näpin neid seal kärukäsitoele nõjatudes, otsin pilguga oma meest ja mõtlen, et kust see ime küll tuleb, et tema selliste asjade vastu huvi tunneb ja et kas need, mis ma mõni päev varem koju olin toonud tema meelest ei kõlba…
Ja siis küsib üks võõras mees, kes natuke aega oli kõrval seisnud, et kas ta tohiks oma käru nüüd ära võtta.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina olen jälle see, kes läheb kuhugi eemale nurka piiksutama ja alati, 100% alati tuleb keegi just sel hetkel ka sinna uudistama ja ma jään ette

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need piiksutajad vähemalt tegutsevad. Jubedad on aga need kes seisavad piimaleti ees või mõnes muus kitsas kohas oma kärudega ja käituvad nagu oleks nad muuseumis. Uurivad kogu leti üle, võtavad asja kapist, uurivad tükk aega lähemalt ja siis panevad kappi tagasi, võtavad järgmise toote. Siis jalutavad, ikka koos käruga aeglaselt veelkord edasi-tagasi ja kontrollivad kogu leti üle ja lähevad minema midagi ostmata…
Kogu selle ekskursiooni vältel seisab mitu inimest ja ootab millal kultuurihuvilised teised ka ligi lasevad.

+15
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina piiksutan asja ja panen otse kotti, seega peaksin iga asja pärast edasi ja tagasi jooksma. Õnneks küll neis poodides ei ole piimalett kitsas vahekäigus, aga kulgengi nii – piim-piiks-kott, kohvikoor-piiks-kott, hapukoor-piiks-kott, hm võtaks kohukesi 5 tk…

Teiseks ei saa aru neist seljas elajatest, et kui oled parasjagu kaupa võtmas- siis on kohe kellelgi kindlasti vaja samast kohast võtta, minut-paar ikka jõuad oodata.

2 minutit on pikk aeg, et kellegi taga niisama seista ja oodata kuni ta mõtleb kas võtta kohukesi või mitte.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen ka sellised “optimeerijaid” näinud, kes on “targasti” oma kotiga poodi tulnud. siis aetakse oma spetsiaalne ratastega kott piimariiuli juurde, asju piiksutatakse muidugi pikalt ja ükshaaval ja siis hakkab koti komplekteerimine – kas ikka kohukesed alla, ja piimakoti peale või vastupidi? ot kodujuust ja kohvikoor tuleb ka veel panna- ok, võtan siis piimad välja, panen juustud põhja ja kohukesed kõige peale.. see trall käib ikka tükk aega.
pärast kiidavad perekoolis kui nutikad perenaised nad on ja kõik “kiirelt” ostukotti viskavad, et kohe kassast läbi jalutada!

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

poetöötaja vedas käru selja tagant minema ja kargud olid kärusse jäänud.

Misasja?! Käru on toidupoes eelkõige TOIDU jaoks! Vastik on vaadata neid mudaseid karke, keppe ja koeri toidukärus piimapakkide ja leiva vahel. Kodus hoiate ka välisjalanõusid külmkapis või söögilaual?

No pärast oligi probleem, et otsis karke ja otsis käru mööda poodi taga.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõned päevad tagasi Järve Selveris läksin puuvilju kaaluma ning enne mind just üks naine tõstis kaalule arbuusilõigu. siis jäi ekraani jõllitama, tegi käega seal kohal paar tiiru ning läks minema, st läks arbuuside juurde vaatama, et mis klahv see võiks küll olla, mida vajutama peab? jättis oma arbuusilõigu selleks ajaks kaalule ja järjekorra enda taga ootama. vaatas silti ühelt poolt, siis kõndis veel teisele poole, tuli tagasi ja sai selle klahvi vajutatud. ei ühtegi “vabandust” ega midagi. ma olin sellisest teguviisist nii jahmunud, et sõna otseses mõttes olid kulmud juustepiirini ja lõug rindadeni ning täiesti sõnatu.

+13
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

No perekooli kägudel on küll kaks kotikoera ja heal juhul üks laps ning elavad nad kõik korteris, aga kui käid 1-2 korda nädalas linnas korraga kolme teismelise poisiga perele süüa ostmas, siis ostadki ju iga kord kolm suurt piima, mitu jogurtit, vähemalt kaks hapukoort, hunnikus kohukesi jne. Ja järgmisel õhtul küsib keegi vingus ninaga, kas tõesti on piim juba otsas.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõned päevad tagasi Järve Selveris läksin puuvilju kaaluma ning enne mind just üks naine tõstis kaalule arbuusilõigu. siis jäi ekraani jõllitama, tegi käega seal kohal paar tiiru ning läks minema, st läks arbuuside juurde vaatama, et mis klahv see võiks küll olla, mida vajutama peab? jättis oma arbuusilõigu selleks ajaks kaalule ja järjekorra enda taga ootama. vaatas silti ühelt poolt, siis kõndis veel teisele poole, tuli tagasi ja sai selle klahvi vajutatud. ei ühtegi “vabandust” ega midagi. ma olin sellisest teguviisist nii jahmunud, et sõna otseses mõttes olid kulmud juustepiirini ja lõug rindadeni ning täiesti sõnatu.

kas postitust miinustatakse seepärast, et laidetakse seda tegu, mida pealt nägin või on postitusel, st minul endal midagi viga, st arbuusikaaluja teguviis on õige ja ok? palun seletust – korrigeerin oma käitumist siis vastavalt ühiskonna ootustel ja hoiakutele? praegu tundub, et ma ei saa asjadest (vist) hästi aru.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No perekooli kägudel on küll kaks kotikoera ja heal juhul üks laps ning elavad nad kõik korteris, aga kui käid 1-2 korda nädalas linnas korraga kolme teismelise poisiga perele süüa ostmas, siis ostadki ju iga kord kolm suurt piima, mitu jogurtit, vähemalt kaks hapukoort, hunnikus kohukesi jne. Ja järgmisel õhtul küsib keegi vingus ninaga, kas tõesti on piim juba otsas.

no mul on ka kolm meest majas, koer ja suur majapidamine, see ei anna mulle õigustust piimaletis muneda, kaalu kinni hoida ega ekskalaatori peal käruga parkida!

+9
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pole vaja pea piimakapis piiksutada