Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pole vaja pea piimakapis piiksutada

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Pole vaja pea piimakapis piiksutada

Postitas:
Kägu

kui näen kedagi niimoodi teisi takistamas ja peadpidi piimakapis piiksutamas, siis tegelikult valdab mind äärmiselt inetu sisemine tung seda inimest natuke selja tagant müksata, et ta käpuli sinna kappi kukuks kõigi nende keefiri kilepakkide jms otsa. senini olen suutnud ennast tagasi hoida, sest adekvaatselt tajun, et see on vastu igasuguseid meie sotsiaalseid norme ning sellel võiksid olla minu jaoks ka negatiivsed tagajärjed, aga iga kord poes ma pean selle tungiga natuke maadlema. oma sügavates salajastes fantaasiates ma muidugi kujutan seda ette ja naudin seda kujutelma, aga õnneks reaalsuses siiski suudan ennast blokeerida seda tegemast.

Mina olen korra oma tumeda tungi teoks teinud. Kui kassasabas üks naine mulle pidevalt liiga lähedale tuli ja lausa kuklasse hingama hakkas, siis astusin talle “kogemata” hästi valusasti kontsaga varba peale. Aitas.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On asju mida pea enne ostmist uurima – kiles kurk võib olla vabalt mädanenud, tomast plekiline (selleks ei pea pigistama), kartul roheliseks läinud, sibul pehmeks. Kui müüakse kastis mandariine – siis keerutad ka käes, et saada selgust, et ega mädanema läinud ei ole. Porgandid võivad olla ka koledaks läinud, kui ostsin väikeseid kurke sissetegemiseks – siis valisin vaid kõvad kurgid välja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks on vaja oma käru kõige kitsama koha peale ajada piimaleti vahele, et siis peadpidi piimakappi pugeda ja kõiki tooteid seal ükshaaval piiksutada,

Jäta oma käru eemale, võta oma piimakotid ja piiksutad siis kui vaba nurgake on.

Sry lihtsalt elan välja, teist päeva juba selline juhtum. Ise vaatan alati, et kellelgi jalus ei oleks.

Teemaalgatus on tobe, aga pealkirja eest annan küll 12 punkti! :DD

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teeme vahepeal kokkuvõtte: ära roni siis poodi kui teemaalgataja seal on, sa segad teda. Mismõttes sa eest ära ei hüppa kui ta tuleb ja talle teed ei vabasta? Viisakas oleks veel kummardada ka… Ikkagi austatud proua!

Minu meelest on mul samasugune õigus kaup valida, käruga piimaleti eest läbi sõita, porgandeid “sorteerida” ja arbuusi kaaluda (kuigi ma ikkagi võtaks tolle kaasa endaga mitte ei jätaks kaalule.) Ahjaa, lapse võtan ka poodi kaasa… Koju teda üksi ei jäta. Ja hoidjat poeringi ajaks ei palka.

No tegelikult käin poes vaid umbes korra kuus, sest põhilise kauba tellin e-poest…

ärgem üle ka mõelge, kirjutamata reegel on, et liigeldes arvesta teistega ka, aga kuidas see välja kukub, see on igaühel kõrvade vahel kinni

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pole vaja pea piimakapis piiksutada