Esileht Kodunurk Pole varem kunagi kasutanud veini- ja õunaäädikat, rääkige, mis nendega teha saab?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pole varem kunagi kasutanud veini- ja õunaäädikat, rääkige, mis nendega teha saab?

Postitas:

Olen kuulnud, et paljud kasutavad, aga mis toitudele nad sobivad ja kui palju neid pannakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:04; 15.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Internetikasutus piirneb ka vaid Perekooliga? Kui sa varem pole internetist muid lehekülgi avastanud, siis tee nüüd algust. Alusta neti.ee ja google.ee.

Üldiselt veini kasutatakse põhiliselt joomiseks.
Õunaäädikat salatitesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:22; 15.01 20:14; 15.01 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga balsamico? mul seisab üks pudel, toorsalatid meeldivad hapukoorega. kas midagi veel sellega teha saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga balsamico? mul seisab üks pudel, toorsalatid meeldivad hapukoorega. kas midagi veel sellega teha saab?[/tsitaat]
http://lmgtfy.com/?q=balsamico+%C3%A4%C3%A4dikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:22; 15.01 20:14; 15.01 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa laiad siin? Keegi ei käse sul lugeda teemat, kui ei meeldi! Mida sa siis üldse siin perekoolis teed, kui sa ise nii tark oled? Loed lollide teemasid või? Googelda ise, mida sa siin kolad, loed, küsid…Haige inimene…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:04; 15.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa laiad siin? Keegi ei käse sul lugeda teemat, kui ei meeldi! Mida sa siis üldse siin perekoolis teed, kui sa ise nii tark oled? Loed lollide teemasid või? Googelda ise, mida sa siin kolad, loed, küsid…Haige inimene…[/tsitaat]
M.O.T.T.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:22; 15.01 20:14; 15.01 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole varem kunagi kasutanud veini- ja õunaäädikat, rääkige, mis nendega teha saab? Olen kuulnud, et paljud kasutavad, aga mis toitudele nad sobivad ja kui palju neid pannakse?[/tsitaat]
Tere. 🙂
Ma panen siia lingid, saad uurida retsepte, kuhu on pandud veini- või õunaäädikat.
Õunaäädikas: http://www.nami-nami.ee/otsing.php?begin=&val=&retseptid=on&action=search&liik=-1&tahtpaev=-1&valmistusviis=-1&kaik=-1&rahvuskook=-1&sisaldab=260&vs=260
Veiniäädikas: http://www.nami-nami.ee/otsing.php?begin=&val=&retseptid=on&action=search&liik=-1&tahtpaev=-1&valmistusviis=-1&kaik=-1&rahvuskook=-1&sisaldab=142&vs=142

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:02; 15.01 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga balsamico? mul seisab üks pudel, toorsalatid meeldivad hapukoorega. kas midagi veel sellega teha saab?[/tsitaat]
Vaata siia: http://www.nami-nami.ee/otsing.php?begin=&val=&retseptid=on&action=search&liik=-1&tahtpaev=-1&valmistusviis=-1&kaik=-1&rahvuskook=-1&sisaldab=172&vs=172
Ma ise kasutan palsamiäädikat päris palju, lisan toorvorstidele, hautistesse, teen magusaid kastmeid, lisan suvel maasikatele jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:02; 15.01 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen punast balsamicot isetehtud majoneeesi nt

yldiselt jah, yhel perenaisel on kylmkapis nii pudel valget balsamicot (bianco) kui pudel punast. palju salatikastmeid ja kastmeid toidule saab tehtud. öunaäädikat pole ma isiklikult kasutanud.

kirjutamata reegli järgi käib punane peamiselt salatitesse ja nn kylmadesse kastmetesse, toitudesse ja valge balsamico bianco kuumutatud kastmetesse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina panen punast balsamicot isetehtud majoneeesi nt

yldiselt jah, yhel perenaisel on kylmkapis nii pudel valget balsamicot (bianco) kui pudel punast. palju salatikastmeid ja kastmeid toidule saab tehtud. öunaäädikat pole ma isiklikult kasutanud.

kirjutamata reegli järgi käib punane peamiselt salatitesse ja nn kylmadesse kastmetesse, toitudesse ja valge balsamico bianco kuumutatud kastmetesse[/tsitaat]

jummel! tâpsustan (specify, specificare), et itaaliakeelne balsamico on eesti keeli palsam. seda nii ââdika kui ka juuksehooldusvahendi vm toote kohta. lihtsalt itaaliakeelne sôna balsamico on eestikeelses tôlkes palsam, palsami.
bianco on valge
kuidagi tobe (silly, sciocco) on emakeelses kônes kastada vôôrkeelseid sônu juhul, kui omakeelne on olemas. ja eriti \”naljakas\” on \”palsami valge balsamico bianco ââdikas\”-variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valge veini äädikaga soovitatakse enne besee tegemist puhastada äka mikseri visplid ja klaaskausi või metallkausi, plastik pole hea kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumise vältimiseks vahetult pärast vaginaalset suguakti tupe loputamiseks. Hape tapab seemnerakud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rasestumise vältimiseks vahetult pärast vaginaalset suguakti tupe loputamiseks. Hape tapab seemnerakud.
[/tsitaat]

kas seda balsamicco biancot vôi sobib muu ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Pole varem kunagi kasutanud veini- ja õunaäädikat, rääkige, mis nendega teha saab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.