Esileht Pereelu ja suhted Pole võimeline usaldama, suhet

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pole võimeline usaldama, suhet

Postitas:

Kuidas saada üle alateadvusesse istutatud hirmust, et mehi ei saa usaldada, kõik petavad, jätavad maha..jne jne
Ei suuda enam suhteid luua sest ei usus sisimas nende püsimajäämisse ja see on mu käitumisest näha.
Mulle on öeldud, et olen julm, ükskõikne, elevant kristallipoes lõhun teisi, pealiskaudne.
Enda arust olen just vastupidi, armudes teeks ei tea, mis ära, teise poole hellitamiseks. Südame son kogu aeg jube ebakindlus ja usaldamatus, et ma pole piisavalt kena, et talle meeldida või ta ilmselt ei võta mind tõsiselt.

Nagu oleks mul mingi alaväärsus, kuigi päris elus väga ebakindel inimene.Millegipärast lõpeb kõik alati ühtemoodi, noormehed enam ei võta ühendust, ei viitsi tsättida jne.

Kusagil nagu mingi muster kordub aga ma ei leia viga üles, tahan muutuda. Tahan suhet, kes oskab aidata? Ja muidugi olen lahutatud vanematega perest, kus olid väga rasked suhted isaema vahel. Kuidas üle saada, ise ei oska:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi vanem mees,nii 10+ aastat vanem ja tõenäosus,et ta sind maha jätab on oluliselt väiksem.Nii,et võid selles suhtes muretu olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule yksik, ära tule oma lollide nõuannetega siia vehkima.Ise sa oma elu pole osanud elada ja naisi hinnata, nii et sinu nõu ei tasu üldse tõsiselt võtta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kirjutad nagu minust.
Olin ka selline, sain sellest üle psühholoogi abiga.

Väga lihtne lahendus tegelikult – võta teist sellisena nagu ta on, ära eelda ja looda!!!
Kui ei võeta ühendust, võta ise, aga ära sellega üle pinguta ja pealetükkivaks muutu! Ole otsekohene, ütle mis Sulle meeldib, räägi mida tunned – teised ei loe Sinu mõtteid.
Oluline on olla siiras ja avatud – tean, et see on raske, sest hirm haiget saada on väga suur, kuid…IGAL ASJAL ON OMA HIND!
Ehk ava ennast, lase teine enda sisse.

Minu jutt siin muidugi ääreleierdatud ja väga kokkuvõtlik, aga ma toimisin ise selle järgi ning lausa jõuga avasin ennast, rääkisin teisele, mida tunnen. Ütlesin, kui oluline ja vajalik ta on ning kui hea mul temaga koos on olla. Mees sulas nagu mesi 🙂
Päris kaua, vist aasta, läks aega enne kui suutsin uskuda, et see nüüd ongi tõepoolest nii ja ta võtabki mind sellena, kes ma olen ja ei mängi minuga. Tekkis turvatunne.
Rääkisin talle tegelikult kohe alguses seda, millest Sina kirjutasid ja hoiatasin, et olen selline \”kiiksuga\”. Võimalik, et sellepärast ta oligi minuga nii kannatlik, et kõike seda teadis.
Ma ei pirtsutanud temaga kunagi, olin tema jaoks alati olemas ning kui midagi häiris, siis ütlesin alati otse välja, mis mind häirib või mulle ei meeldi.
Nüüd 3 aastat hiljem, on kõik väga kena ja tema on kindel ka minus, sest teab, et niimoodi avanenud olen ma ainult temale:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on nii, et kui sulle õeldakse mitmes suhtes, et oled just selline inimene, siis sa OLEDKI. Kuigi ise arvad, et oled üks heasüdamlik lilleke. Kui teadvustad omale enda vigu inimestega suhtlemisel, siis saad ka end teadlikult tagasi hoida.
Minu suurim viga on pmst olla Führer ja kõik peab minu järgi käima, aga leidsin mehe, kes selle ära kannatab. Hoian end teadlikult tagasi ja arvestan rohkem tema arvamusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nüüd kõik nende inimeste andmed kirja, kes su maha jätsid ja võib-olla ei ole see ainus tunnus, et nad olid kõik meessoost? Võib-olla on asi hoopis selles, et kõigi nimed algasid K tähega või et kõigi eesnimes oli paarisarv tähti? Tundub jabur? Jah, aga sama jabur on maailma kolmest miljardist mehest ainult kolm läbi proovida ja siis selle põhjal kõigi ülejäänute kohta midagi järeldada!

Tegelikult on su probleem selles, et sa pead mahajätmist millekski ebameeldivaks. Vastupidi, mahajätmine on meeldiv, sest loob soodsa pinna uuteks arenguteks. Kui üks mees enam ei kõlba, võtad järgmise ja probleemi pole.
Kui sa kellegagi suhtlema hakates võtad teadmiseks, et see ei saagi olla igavene, vaid on ajutine, siis ei teki suhtlemise lõppemisel mingit probleemi ega üllatust. Kõige parem on hoida veel kuskil varuks mingeid varumehi, siis on kohe uus võtta, kui mõni otsustab lahkuda.
Ja t¨ättimine ei saa ju olla eesmärk omaette, keegi ei viitsi ju mõttetult vestelda. Vestlus on vahend, mitte eesmärk. Meeste eesmärk on seks ja mida rohkem seks kellegagi meeldib, seda rohkem kordi nad soovivad seda korrata. Kui väga meeldib, siis ollakse nõus koos elama, et oleks mugav alati iha tekkimisel kohe seksida.
Aga kui seks ei meeldi või kui tundub, et kellegi teisega võiks see olla meeldivam, siis on ju loogiline, et minnakse selle teise juurde. Kõik tahavad ju parimat. Kui teisega seks nii hea polnud, siis tullakse tagasi ja sel juhul on see ju kiitus ja tunnustus.

Minu jutt siin ei ole praktiline tegevusjuhend, see oli mu loodusvaatluste lühikokkuvõte. Praktilise soovituse leiad Kägu 15/05/2012 09:22 postitusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pane nüüd kõik nende inimeste andmed kirja, kes su maha jätsid ja võib-olla ei ole see ainus tunnus, et nad olid kõik meessoost? Võib-olla on asi hoopis selles, et kõigi nimed algasid K tähega või et kõigi eesnimes oli paarisarv tähti? Tundub jabur? Jah, aga sama jabur on maailma kolmest miljardist mehest ainult kolm läbi proovida ja siis selle põhjal kõigi ülejäänute kohta midagi järeldada!

Tegelikult on su probleem selles, et sa pead mahajätmist millekski ebameeldivaks. Vastupidi, mahajätmine on meeldiv, sest loob soodsa pinna uuteks arenguteks. Kui üks mees enam ei kõlba, võtad järgmise ja probleemi pole.
Kui sa kellegagi suhtlema hakates võtad teadmiseks, et see ei saagi olla igavene, vaid on ajutine, siis ei teki suhtlemise lõppemisel mingit probleemi ega üllatust. Kõige parem on hoida veel kuskil varuks mingeid varumehi, siis on kohe uus võtta, kui mõni otsustab lahkuda.
Ja t¨ättimine ei saa ju olla eesmärk omaette, keegi ei viitsi ju mõttetult vestelda. Vestlus on vahend, mitte eesmärk. Meeste eesmärk on seks ja mida rohkem seks kellegagi meeldib, seda rohkem kordi nad soovivad seda korrata. Kui väga meeldib, siis ollakse nõus koos elama, et oleks mugav alati iha tekkimisel kohe seksida.
Aga kui seks ei meeldi või kui tundub, et kellegi teisega võiks see olla meeldivam, siis on ju loogiline, et minnakse selle teise juurde. Kõik tahavad ju parimat. Kui teisega seks nii hea polnud, siis tullakse tagasi ja sel juhul on see ju kiitus ja tunnustus.

Minu jutt siin ei ole praktiline tegevusjuhend, see oli mu loodusvaatluste lühikokkuvõte. Praktilise soovituse leiad Kägu 15/05/2012 09:22 postitusest.[/tsitaat]
ei püsi see suhe ainult seksil midagi. mees võib ju rahul ollagi, aga ta ei pruugi naisele nii palju vastu anda, et naine rahule jääks. väljaspool seksi, mõtlen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 23:02; 15.05 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas saada üle alateadvusesse istutatud hirmust, et mehi ei saa usaldada, kõik petavad, jätavad maha..jne jne
Ei suuda enam suhteid luua sest ei usus sisimas nende püsimajäämisse ja see on mu käitumisest näha.
Mulle on öeldud, et olen julm, ükskõikne, elevant kristallipoes lõhun teisi, pealiskaudne.
Enda arust olen just vastupidi, armudes teeks ei tea, mis ära, teise poole hellitamiseks. Südame son kogu aeg jube ebakindlus ja usaldamatus, et ma pole piisavalt kena, et talle meeldida või ta ilmselt ei võta mind tõsiselt.

Nagu oleks mul mingi alaväärsus, kuigi päris elus väga ebakindel inimene.Millegipärast lõpeb kõik alati ühtemoodi, noormehed enam ei võta ühendust, ei viitsi tsättida jne.

Kusagil nagu mingi muster kordub aga ma ei leia viga üles, tahan muutuda. Tahan suhet, kes oskab aidata? Ja muidugi olen lahutatud vanematega perest, kus olid väga rasked suhted isaema vahel. Kuidas üle saada, ise ei oska:([/tsitaat]
võiksid sa selgitada, mida tähendab lause. väga põnev lausekonstruktsioon, tuleb tunnistada :): Nagu oleks mul mingi alaväärsus, kuigi päris elus väga ebakindel inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 23:02; 15.05 23:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Pole võimeline usaldama, suhet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.